Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor úgy fogalmaznék egy jobb állapotu ülés. :( Sport ülést azért nem szeretnék beletenni mert hosszabb utak alkalmával biztos kényelmesebb a gyári mint a sport. szerintem :roll:

Petya!keress egy megbízhatóan dolgozó kárpitost.Az én gépemben is a szokásos kagylóülés problémák vannak, kiszakadás, egy kicsit kiülés, a bal combnál lévő szivacs elfáradása.Erre a fiatalember csak annyit mondott, hogy ha lesz időm, szedjem ki az ülést, és megremekeli.Pótol , varr, meg mindent amit kell, és nem fogja meghaladni a pééz a néhány ezer forintot.Szal innkább ne keress ülést, mert mikor én vadásztam anno a Corsába az üléseket, akkor volt 10-12e./db, ami irreálisan sok, aztán a végén egy 1.8-as kombi ülései lettek beaplikálva, és 6500/db-ért lett beszerezve a cucc.

Link to comment
Megosztás:

Lehet szórni az igényeket mert valszeg egyben megveszem a gépet.

a klima müxik!

Aképeket holnap dobom.

Valszeg megbontom és alkatrészenként dobom piacra.

1, első-hátsó lökös

2, Motor 2.0 16 szelepes 93 évvégi(fődarabonként)Vagy egyben

3, váltó f20

4, kítűnnő állapotban lévő gsi első-hátsó ülések (a hátsó üléseken még gyári fejtámasz is van 2 db.)

5, futómű koni

6, géptető-csomagtértető+ szárny

7. müszerfal, extra narancs színű km. kijelző

8, elektromos ablakok és tükrök

9, egyéb sallangok

asszondtad 93-as? Akkor ez már DIS gyújtásos?

Ha igen, ennél jobb állapotban van a trafó?

ha igen, esetleg egy árajánlatot elfogadok 8)

Bár még elvileg jó,mert megy a paripa.

Esetleg lambda szonda.. mennyire tűnik réginek, újnak.. bár ebből valszeg inkább spórólgatnék egy újra...

esetleg ha úgyis szétrepűl, a mocitartó bakkok, ha nincsenek szétszakadva..

próbára, hátha tényleg az a gáz a kocsimnál. :?

aztán még majd meglássuk mi jut eszembe.. igaz, már ki se látszok a hitelekből :oops: :( 8)

Link to comment
Megosztás:

Na csak hogy egy kis újdonsággal szolgaljak... :

A hétvégén egy kis raccsingolást kovetően majdnem kigyulladt a verda a Hungárian... ami pozitív élmény volt, hogy még vészprogramra kapcsolva sem volt ellenfél egy egy VTI vagy bármi... :-)

Szóval zárlatos lett a computer és a motor közti kábelköteg... és szép lassan felforrósodott majd végigéget...

A problémát 95%-ban Sonique orvosolta, miután kicserélte a kábelköteget a hibásat újrakötötte...és vissza... én meg néha aszisztáltam...:-)

De most épp törlesztünk a szívességért bár csak ne kellett volna...

Először hoztam tegnap egy Szervópumpát Soniquenak miután elszállt, majd most éppen az asszonnyal rohangálnak olajhűtőnél található csőre, mert az is megadta magát, és elfolyt az összes olaj... :-(

Most megy a drukkolás! Jó lenne ha megúszta volna a moci mert kár lenne érte, de talán esély arra, hogy bekerüljön a túrbós....

Hát röviden a hétvége történései...

hat igen ez ilyen :D

de hol is aszisztaltal otthon mert haza lettél zavarva :(

már csak a végkifejletre jöttél meg :D

a lényeg hogy kikaszalodtam a kabelkötegböl és össze is tudtam rakni ujra, kár hogy fényképet nem csinaltam rola...

de qrva nagy szerencséd van, hogy ennyivel megusztad

az én kocsim pedig ugy néz ki tulélte a kb 7-8km es utat hazafele ugy 0,5-1 liter olajjal

mert annyi lehetett benne

de meg holnap megnezem az olaj szintet

ha utana kell tölteni akkor meg ennyi sem volt benne

de nagyon gaz hangja volt

de nem kell prolong hogy rövid tavot megtagyél olaj nélkül

yahh ha fehérgsi tényleg megveszi a kocsit akkor sandyt meg kell lepni elsö hatso lökössel és a spoilerekkel a géptetö az enyém :D

mivel neked ugyis fényezni kell mert mas fekete jo lessz az enyém, mert ez már gaz lenne télre ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.