Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nincs vazze.Tudod mire van szüksége a pórnépnek?Gyári állapotú, megkímélt, sosemhasznált családi verdára, lehetőleg 60e.km alatti futásteljesítménnyel, szervízkönyvel, nyugdíjas bácsitól, a piaci ár alatt 3K-val.Erre van szükség. :?

ez így van :P illetve ez az emberek kb 80%a. a maradék 20% "terepjárót" szeretne, irdatlan nagy porszivócsövekkel az elején, ezüst diszfellépővel, stb.. mer olyan jó magasan ülni. mér nem vesznek IFÁt? abba aztán elég magasan ülhetnének, és annak is megvan a feelingje. SUV rulez. 8)

na mind1, ugyanazt mondjuk, csak másképp...

Link to comment
Megosztás:

hagyjad Wolfi úcssse lesz igazad. :P

Nemrég találkoztam emberünkkel és vmi életveszély :roll:

sztem lövése nincs a dolgokról legalábbis kb másfél órát dumáztunk és az első percben ez derült ki :D

GSI dot Thomas meg vak :D

lámpánál tiltást meghallja és azt hiszi egy szusi :D :P :D

Na persze mert a kutyu erőtelejesen nyáladzani kezdett izgalmában

és azt figyeltem milyen kapcsolóba folyik béle a matéria! 2 éves és

most utazott harmadszor autóban! (Katobergerrel raktuk be)

Egyébként te meg egy állat vagy. Szegény verda. [-X

Belsőböl át balra kanyarodóba, onnan vissza (miután megelözött)

+ mégegy sáv jobra ahol 1 autó elé bepofátlanjófejkedik majd jobra le a Pólus felé.

Közben legalább 3 szívrohamot kapott autóshoz hívtak mentőt! :D

Én is szoktam így menni amikor tele a puttony a sok hétvégi soförrel,

de most legalább láttam milyen is kivülről amikor állat vagyok!

(Na azért nem volt olyan mintha én csináltam volna :wink: )

Nem szabad így közlekedni gyerekek!

Viszont a Susira azért gondoltam mert mikor abba hagytad ránéztem

ő meg minket ill. a gyönyörű autómat.

Redi mit szósz te ehö?

Link to comment
Megosztás:

Tomi nem vok állat joe? :P

Csak Andrissal dumáztunk közben a gsiről meg asszem éppen a futásteljről....

Andris nem sértődtem meg csak vannak dolgok amiket ezexerint Te jobban tudsz... azt mondtad nincs rá kereslet és tatara és mégis nézd meg jómagad is azt keresel éppen :D

Csak okosan kell ennyi volt mondanivalm lényege, de majd rájössz :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ebböl mi igaz? Vagy csak megint beugratás? A H.ringes gyorsulási

oldalon volt. Viszont egy két helyet már ezer éve is sustorogtak

ami itt is szerepel.

TRAFIPAXOK PESTEN!

FIGYELEM!!!

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken

lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén.

Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

- A Róbert Károly krt-on a Róbert Károly krt. és a Reitter Ferenc utca

sarok után következő első lámpasor

- Ferenc krt. - Üllői út sarok

- Rákóczi tér, József krt. ( Nyugati felé )

- Attila utca - Alagút sarok

- Hegyalja út - Jagelló út sarok

- Fehérvári úti piacnál

- Budafoki út

- Mártírok útja - Bimbó utca sarok

- Moszkva tér

- Kőbányai út ( Egészségháznál )

- Kőbányai út - Könyves Kálmán krt.

- Szentendrei út felüljáró + minden lámpasor Csillaghegyi elágazásig

- Flórián tértől a Timár utca irányában három lámpasor

- Szamuely utca - Petőfi híd felhajtónál

Az automata traffipax lényege, hogy piros lámpánál lefotózza a tilos

jelzésen áthaladó járművet, zöld jelzésnél pedig a kereszteződésen

(mért szakaszon ) az áthaladási sebességet. A sebességmérő műszer

három fotót készít és rögzít a kereszteződésben.

Link to comment
Megosztás:

TRAFIPAXOK PESTEN!

FIGYELEM!!!

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken

lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén.

Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

Szerintem ez olyan kamu, mint a huzat.

Mire a magyar rendőrség felszerel automata sebességmérőket ilyen mennyiségben, addigra lesz 2018 is. Szerintem még sokáig fognak autóból méricskélni.

Ugyanezzel a szöveggel járt körbe pár éve.........

Link to comment
Megosztás:

120-as táblánál autópálya kb.140-el 2km-el odébb mértek. Esélyem sem volt hogy lássam mert annyira messze voltak.A szemetek a felüljáró mögé bújtak ráadásul,hogy mégjobban elrejtőzzenek.Belgrádig nagyon sok helyen mérnek így.(visszafele Horgos-ig ugyszint)

Pont jöttem haza és vagy 800km-t már lenyomtam a kocsival mikor éjszaka látom a rendőr világító botját.(Csak én voltam az autópályán)Félre állok, németül elkezd hablatyolni : 120.....120......ezt hajtogatta. És sajnos 100EUR-t szabott ki helyszíni bírságnak. :P

Esélyem sem volt,hogy vitatkozzak velük.(Nem is mertem)

Annyira profi cuccuk van vetettem rá 1 pillantást nem olyan mint itthon,hogy akkora mint 1 kamera hanem tök pici mint 1 fényképező :D

És nem a kocsiban van hanem külön pici állványon áll és hangosan sípol ha valakit bemért.............aki később mögöttem jöttek azok is belecsúsztak.........természetesen németek............... :?

Link to comment
Megosztás:

A magyarok meg a külföldiekre.Szemét világ ez.Személyes példa, mikor mentünk a nyáron a Balatonra.Ahogy lefordulsz a 6-osról Simontornya felé, na az még lakott terület.De ezzel már kevesen szoktak foglalkozni, ugye nyomnák neki.A domb tetején meg ott a fotós.Hát gratula.Én is döngettem, kb. olyan 70km/h lehetett a digit szerint, de az előttem menő Olasz mandrót szedte ki a rendőr, engem nem.Csekk azóta se.Szal ennyit erről.

Link to comment
Megosztás:

120-as táblánál autópálya kb.140-el 2km-el odébb mértek. Esélyem sem volt hogy lássam mert annyira messze voltak.A szemetek a felüljáró mögé bújtak ráadásul,hogy mégjobban elrejtőzzenek.Belgrádig nagyon sok helyen mérnek így.(visszafele Horgos-ig ugyszint)

Pont jöttem haza és vagy 800km-t már lenyomtam a kocsival mikor éjszaka látom a rendőr világító botját.(Csak én voltam az autópályán)Félre állok, németül elkezd hablatyolni : 120.....120......ezt hajtogatta. És sajnos 100EUR-t szabott ki helyszíni bírságnak. :P

Esélyem sem volt,hogy vitatkozzak velük.(Nem is mertem)

Annyira profi cuccuk van vetettem rá 1 pillantást nem olyan mint itthon,hogy akkora mint 1 kamera hanem tök pici mint 1 fényképező :D

És nem a kocsiban van hanem külön pici állványon áll és hangosan sípol ha valakit bemért.............aki később mögöttem jöttek azok is belecsúsztak.........természetesen németek............... :?

És a száz eurót zsebbe kellett fizetni? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.