Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A 7n gyakorlatilag le voltam tiltva a családi verdáról, mert a kisfeleségem használta.Helyette GSI-zhettem.Amit nagyon élveztem.Aranyos volt a sok versenyző cartárs, akiket porig alázhattam, mindenfajta erőlködés nélkül. :lol: S, nem utolsó sorban elég keményen meg tudtam állni ahol akartam.4 tárcsafék rulez.Aztán ma visszaülhetem, bár rövid időre a családi verdába, aztán majdnem benéztem egy féktávot.Durva nagyon!De meg tudtam állni, hál'Istennek.De asszem a családi gépet inkább meghagyom anyukának.Járjon csak vele ő. :roll: Én meg élvezkedek tovább. :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

A 7n gyakorlatilag le voltam tiltva a családi verdáról, mert a kisfeleségem használta.Helyette GSI-zhettem.Amit nagyon élveztem.Aranyos volt a sok versenyző cartárs, akiket porig alázhattam, mindenfajta erőlködés nélkül. :lol: S, nem utolsó sorban elég keményen meg tudtam állni ahol akartam.4 tárcsafék rulez.Aztán ma visszaülhetem, bár rövid időre a családi verdába, aztán majdnem benéztem egy féktávot.Durva nagyon!De meg tudtam állni, hál'Istennek.De asszem a családi gépet inkább meghagyom anyukának.Járjon csak vele ő. :roll: Én meg élvezkedek tovább. :mrgreen:

Én még nagyobb minőségi ugrást hajtottam végre: ma délután visszacsakliztam apáméktól a saját kocsimat, bkv-ról visszaültem bele egy rövidke út erejéig.

Egész kisimultam a végére :lol:

Link to comment
Megosztás:

savanyú? miért lenne az?

csak nem értem, hogy miért van értelme olyan embertől kérdezgetni, akinek egy gyári autója van

mit kérdezel? hogyan megy? mennyit gyorsul 100ra? kényelmes az ülés? pontos-e a kilóméteróra?

nem tudom

én attól kérdeznék inkább, akinek van egy tuningolt verdája és csinált vele valamit, mert abból lehet tanulni

Link to comment
Megosztás:

a fémcsövezés és a chip talán megérdemel egy kérdést, de egyik sem olyan kaliberű téma, amiről érdemes lenne elmélkedni

a irmscher cuccok meg gyári tuningnak nevezhetőek, nem hiszem, hogy van mit beszélni róla

persze ha neked ez kitölti a délutánodat és utána jobban is alszol tőle, akkor hajrá :arrow: írj neki

Link to comment
Megosztás:

persze ha neked ez kitölti a délutánodat és utána jobban is alszol tőle, akkor hajrá

Nem erről van szó,mert valószinüleg ilyen autom csak tizenéves korában lesz - ha lessz.

Igy aztán konkrét kérdést nem is tudok feltenni,de ettől még nem mondom, - cinikusan - hogy nincs mit kérdezni,mert valószínüleg sokan szeretnék,ha ezek a "gyári" tuningok benne lennének az autójukban - az autóról már nem is beszélve.

Én ezt éreztem ki abból amit írtál.Persze,ha nemígy gondoltad,csak tényeket akartál közölni az más,de akkor is én máshogy fogalmaztam volna pl: szupcsi az autó,de tulajdonképpen gyári.

Reméllem azért nincs harag!

Link to comment
Megosztás:

Már megbocsáss,én tisztában voltam az első reagálásomnál is,hogy miről volt szó:

Egy lelkes ember jelezte,hogy van a fórumon egy viszonylag új tipusú autó és a tulajdonosa, némi tuningal az autóján, akit érdekel az kérdezzen tőle.

Erre te - most már kimondom - szinte fikázásnak is vehető "hangsúlyal" mintha azt montad volna ,hogy az "csak" egy gyári s..r!

Nekem csak evvel volt problémám.

Link to comment
Megosztás:

Már megbocsáss,én tisztában voltam az első reagálásomnál is,hogy miről volt szó:

Egy lelkes ember jelezte,hogy van a fórumon egy viszonylag új tipusú autó és a tulajdonosa, némi tuningal az autóján, akit érdekel az kérdezzen tőle.

Erre te - most már kimondom - szinte fikázásnak is vehető "hangsúlyal" mintha azt montad volna ,hogy az "csak" egy gyári s..r!

Nekem csak evvel volt problémám.

ugyan...

kinek is kéne olyan. biztos sokat zabál, meg drága az alkatrész... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.