Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Voltam kint Hondáéknál mert bevállalták hogy belövik a lámpámat. Balelsőt sikerült is, Most a jobb első is be van állítva, de aszonta hogy ez az első gödörig lesz igy, mert szét van esve. Wolfi átb*szott a bontósod, vagy engem a japók :blink: Kell menni bontó, szerezni másikat. Nincs valakinek egy kölcsön? Úgyis mindenkinek éndzsölájz van. Én is azt szeretnék majd, de fontossági sorrendben haladok.

Másik hogy megkérdeztem Raccet, olajkartertömítés ügyben, mert valszeg onnan cseperész az olaj. Olajszűrőt már kértem tőle, olajam már van Gabitól, és ha már egyszer olajat cserélünk megszüntetjük a csöpögést is.

Csak két darabos a kartertömités meg van ott vmi fémlap is, és ez is 10ezer lenne kompletten. Szóval akkor előbb már megnézem hátha fölötte engedi vhol az olajat.

Link to comment
Megosztás:

A bal elsőt nem bántottam!De érdemes kiszedni, és megpróbálni összerakni az állítószakaszt, mert ha csak az a baja, kár lenne másik lámpát venni hozzá!A jobb elsőt is SK raktam össze.LEgalább is ami az állítórészét illeti!Szal csak kreatívan! :blink:

Link to comment
Megosztás:

A bal elsőt nem bántottam!De érdemes kiszedni, és megpróbálni összerakni az állítószakaszt, mert ha csak az a baja, kár lenne másik lámpát venni hozzá!A jobb elsőt is SK raktam össze.LEgalább is ami az állítórészét illeti!Szal csak kreatívan! :)

De a jobbelső van szétesve aszonták :blink:

Link to comment
Megosztás:

Albert jó a kocsid, csak fellnit vegyél rá. Eredeti gsi fellnit már egész jó áron lehet kapni.

A ronggyátört GSIről meg annyit, hogy szerintem ezt így kell csinálni. Saját kocsiját úgy barmolja össze, ahogy akarja. Biztos tanult belőle. Szerintem 900ezer forint körüli magánóra volt, de később kamatozik.

Csak sérült ne legyen, és másnak ne legyen anyagi kára.

Egyébként én a szigeten soha nem indultam, mert kanyar van az útban, mindig furcsán néztem a népekre, milyen vidáman küldik ott.

Amúgy nem egy egészen fiatal srácé volt?

Link to comment
Megosztás:

De a jobbelső van szétesve aszonták :blink:

Akkor lámpa kiszed, aztán állítópöcök visszakaszt.Nem nagy kunszt ám!De komolyan. :)

Albert jó a kocsid, csak fellnit vegyél rá. Eredeti gsi fellnit már egész jó áron lehet kapni.

Van néki, csak kicsit rendbe kell kapni.Még ha nem is gyári.

Link to comment
Megosztás:

Hát elvileg nekem valamerre hánykolódnak ilyen lámpák, de passz, hogy merre lehetnek...:-(

Ha nem sűrgős majd utánanézek...

Bazs!

Nem nagyon ment rá föl elöl...Hátul meg már meg sem próbáltuk...vagyis felmegy, csak neccesebb lenne, mit az eddigi, pedig az sem volt piskóta...oda sem dugtam volna be a kisujjam...:-(

Hát így alakult, nem lesz ekkora kerék rajta azt bumm...

Majd lesz másik.. :-)

Link to comment
Megosztás:

Nem nagyon ment rá föl elöl...Hátul meg már meg sem próbáltuk...vagyis felmegy, csak neccesebb lenne, mit az eddigi, pedig az sem volt piskóta...oda sem dugtam volna be a kisujjam...:-(

Hát így alakult, nem lesz ekkora kerék rajta azt bumm...

Majd lesz másik.. :-)

jobban ki kell szélesíteni a verdát :blink:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Wolfi megpróbálom megnézni, de mondom a srácok állítgatták, és ők mondták hogy szét van benne vmi esve.. Ezt a műveletet addig elhalasztom, amíg még jó. Most ugyanis szuper. Így még a gödröket is látom, most is kiszúrtam azt a kettőt amikbe a múltkor belementem. Hát az út közepén pont nyomon két ekkora gödör :blink:

Anti köszi akkor előre is, mindenképp tervezem csüt este a Lurdyt :lol:

Bár most akkor nem vágom hogy pontosan mivel van baj - a lámpával, vagy csak az állítóval. Mind1 holnap remélem megint sütni fog a nap, és akkor délután kollégával megszakértjük :)

Meg tervezzük kimenni fóti bontóba, Coupé, Te hol nézted azt a bontót, ahonnan a srácoknak elhoztál már lassan egy fél GSi-t?

Meg ha esetleg van vki akinek kell konkrétan vmi, az szóljon délig.

Albert bazzz van mert anno Pizolinak mikor meeteltünk adtam vagy 3 kartertömítét meg olajhullámcsapó lemezt grátiszba me' nekem nem kellett....

Hívtalak, de nem vetted fel.

Amúgy szerintem a 16szelepesé nem lesz jó az én túraautómba :)

Link to comment
Megosztás:

Atommanó!

Nekem pedig van pár ismerösöm(Németországban),

akinek a dbilasnál belötték a rendszert 220 LE-re.

Mondjuk ehhez vezérmütengelyek is tartoztak.

Az EDS chip mennyit dob a teljesítményen?

Ez külön csatlakoztatható,vagy be van forrasztva?

Link to comment
Megosztás:

Atommanó!

Nekem pedig van pár ismerösöm(Németországban),

akinek a dbilasnál belötték a rendszert 220 LE-re.

Mondjuk ehhez vezérmütengelyek is tartoztak.

Az EDS chip mennyit dob a teljesítményen?

Ez külön csatlakoztatható,vagy be van forrasztva?

Külön foglalatos, nincs beforrasztva!

Meg lehet csinálni a 220 LE-t csak sok mindent illik hozzá cserélni...

265 paciig lehet, húzni a c20xe-t, csak akkor már üzemórás lesz...:-)

Az EDS chipre 13-LE-t írnak,, ha csak az van, mi a dbilason + 8 pacit mértünk vele...

Link to comment
Megosztás:

Kösz Geri a hívást, remélem nem akasztod fel magad ha megjön a telszámla - jó sokat beszéltünk :)

Megnézem majd azt a kartervédőt bombasztikban, úgyis kell mennem váltógombot venni, mivel amit vettem nem jó Opelhoz :blink:

Akkor felmerült a kérdés: C20XE kartertömítése jó az NE-hez?

Meg még egy: Le lehet venni úgy a kartert, hogy a leömlő marad a helyén?

Jóéjt mindenkinek :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.