Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Redinek igaza van hiába jár erre nap mint nap baaszik 1et rámcsippai h menjek ki a cuccért!

Redi készülj csüt-pént szabin vaok zaklatni foglak ezzel kapcsolatban!

kiccsávó amikor én megyek MÉG nem dolgozol, amikor meg jövök MÁR nem dolgozol ;)

én viszont dolgozom mind2 nap ráadásul elég szarul összevissza mindenhol :)

Link to comment
Megosztás:

IQ Béla újabb kalandja, remélme az uccsó 1-2 mondtatot csak viccnek szánta, és talál áthidaló megoldást a problémra!

Mai rendőrös élmény:

jövök haza fél órája a hungáriakrt-on, teljesen békésen. Jön mögöttem egy rendőr mondeo. Sárga-piros lesz, szépen megállok, mellőlem kisteherautó telipiroson át.

Rendőrök lesz@rják.

Indulunk tovább, megyünk békésen, metálszínű alfa szlalomozva elvágtat az autók közt.

Rendőrök lesz@rják.

Fehér astra f egy lámpával.

Rendőrök lesz@rják.

Majd kivesznek engem, fél óra szórakozás, hogy van-e engedélyem matricarendszámra.

Gratulálok.......

De nem ez a fő baj, hanem valszeg a gsizést is abbahagyom anyagi okok miatt......

A jó az, hogy állt az autó két napot. Nyitva........

Link to comment
Megosztás:

Tom!

hitelt sikerült intézni?

tényleg a fogadásunk hogy szólt pontosan, fényezve is lesz addigra?

:)

Úgy szólt hogy kész lesz. De ha Neked késznek számít fényezés nélkül... ;)

Hitel folyamatban van, de a mostani elbírálás jóval gyorsabb lesz, már ma volt fizu ellenörzés, ez múltkor csak 4. napon ment...

Link to comment
Megosztás:

tudod te hova mész ;)

nekem idáig nem teccet de igy a kocsimon nagyon nem rossz

Azon a képen amit bazs csinált sokkal jobban tetszet.Annyira nem vagyok elájulva töle és gondolj bele Antinak hátul 4cm-t van szélesítve és nálad is van hely bőven.Mi lesz akkor nála :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.