Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megy ez :)

Most akkor írd le, hogy milyen hangja van Anti kocsijának, ha Süsü a kiindulási alap :)

Talán Süüüsüsüsüsüsüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüsüsüsüsüsüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü....

Hú de szar ezt így végigolvasni... :lol:

Ave-tól megkérdeztem, hogy melyik is a jobb:

Melyik a jobb? Ha tiltásban még megvárja az ember a tapadást itt inkább az egyes és kettes érint engem a 3-kat már tudom kezelni valahogy...vagy ahogy eléri a nyomatékcsúcsot váltás...?

Válasz:

Tapasztalatom szerint minel tovabb kell huzni a fokozatokat. Persze csak addig, amig legalabb akkora gyorsulasra kepes mint kettesben lenne. Ez tipikusan azt jelenti az eros FWD autoknal, hogy egyest kettest addig a sebessegig erdemes huzatni, amig tart az adott fokozat.

pl. Ha kis gazzal mondjuk egyesben 64 km/h az 7200 rpm, es 7200-nal mar tilt, akkor 60 korul erdemes valtani.

Link to comment
Megosztás:

Ave-tól megkérdeztem, hogy melyik is a jobb:

Melyik a jobb? Ha tiltásban még megvárja az ember a tapadást itt inkább az egyes és kettes érint engem a 3-kat már tudom kezelni valahogy...vagy ahogy eléri a nyomatékcsúcsot váltás...?

Válasz:

Tapasztalatom szerint minel tovabb kell huzni a fokozatokat. Persze csak addig, amig legalabb akkora gyorsulasra kepes mint kettesben lenne. Ez tipikusan azt jelenti az eros FWD autoknal, hogy egyest kettest addig a sebessegig erdemes huzatni, amig tart az adott fokozat.

pl. Ha kis gazzal mondjuk egyesben 64 km/h az 7200 rpm, es 7200-nal mar tilt, akkor 60 korul erdemes valtani.

Szerintem ez főleg szívóra igaz.

Link to comment
Megosztás:

Helikopter ?

Mármint a lakópark ?

há ott illetve tőle nem messze én lakok de rögtön jönne a rendőrség a rendszerető lakók jóvoltából vagy esetleg a másik végén lévő tűzoltóság háta mögötti részre értette Albert de az is ismert hely a rend őreinek........

pedig régen voltak ott összejövetelek

Link to comment
Megosztás:

há ott illetve tőle nem messze én lakok de rögtön jönne a rendőrség a rendszerető lakók jóvoltából vagy esetleg a másik végén lévő tűzoltóság háta mögötti részre értette Albert de az is ismert hely a rend őreinek........

pedig régen voltak ott összejövetelek

Ühüüüü.

Nem is tudtam. Bár ez nem jelent semmit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap éjszaka Dart'sozásból hazafelé jövet lebüntett egy GSI...

Ma engem is, de azért mentem volna ellene egy tiszta versenyt.. mert nem úgy indúltam hogy gyorsulunk.. és szöszmötöltek elöttem.. aztán meg jött a segemben, de én tudtam, h nemsokára el kell kanyarodni jobbra, mert olyan mókás az az út, hogy egyenesen behajtani tilos van.. féltem is hogy belémjön.. nagyon a hátsómban volt.. én bekanyarodtam, ő meg be az egyirányúba.. de még láttam h fék és megáll..

Aztán még egyszer taliztam vele itt newpesten, akkor egy másik fehér GSi-vel volt..

De pont merölegesen jöttünk ...

Nem tudtam jól megnézni,de nem volt elöl maszkja.. meg ha jól láttam a visszapillantóban, a hátsó fertálya sárga volt.. (alapból fehér a kocsi) bár az még az is lehet h nem is Gsi volt eredetileg.. nem volt időm megnézni.. Nem ismerős ennyiből valakinek?

De már akkor vmi fura volt.. furcsán rezonált a kocsi.. meg hangos kezdett lenni.. aztán amikor egy két sorból kiugrás után megálltam az europarkba, aztán dolgom végeztével beszáltam és inditottam, meglepödve tapasztaltam milyen WRC hangom van.. elkezdett nem kicsit szelelni a tüzkarinál a kipuff.. aztán hazafelé egy off asszem mondeó elkezdett tolni.. biztos felhergelte a hang.. nekem meg elszált az agyam..rohadtúl a selyhajomban volt.. biztos azt hitte csak ennyit megy a kocsi..és most megmutatja.. pedig allig toltam. visszaváltottam és gyi..

Nem kellett volna :D mégjobban kifújta vagy elmozdította a kipuffcsővet :D Kegyetlen hangja lett, és úúúgy rezeg a kocsi.. jóó kis masszás ülésem lett..

kipuffos persze csak 27.én lesz.. hiába.. nem volt elég a kocsinak az előző két hónap ajándéka.. karácsonyra is akar valamit..

Remélem csak elfáradt a tűzkarika.. mert még gondoltam arra, hogy miután ki lett cserélva a jobb és bal mocibak, esetleg megadta magát a hátsó bak,mert az maradt a régi.. és mondjuk ettől mozdúlt el a kipuff.. nah majd meglátjuk.. holnap de-t aláfekszem. bár akna nélkül nem az igazi.. meg kicsit para is.. :)

Ja mexopattak el kellett vigyek üllői végére kariajit meg MOMparkba.. Lerezeteltem a bc-t az örsön, nem figyeltem hány kmt mentem, de 11-től fél3ig úton voltam. 20km/h-s átlagsebséggel 10.1L-t evett a BC szerint. Nem is sok ahhoz képest hogy végig álltam és az üres szakaszon meg üvegen nyomtam (kis túlzással)

Szal akinek sokat eszik a GSije és ez érdekli az vegyen C20NE-s ótót :)

Háát ez tényleg nem rossz.. nekem szintén karis csoszogás, aztán pörgös kiugrások, szal igencsak üzemanyagégetős üzemben bc. szerint 11.4 litert evett az elmúlt két nap alatt. és könnyen lehet igaz is! :lol: sőőt...

És akkor most mi van? :)

Jaja.. én is pont erre gondoltam.. :)

Link to comment
Megosztás:

Nah frankó!

Megnéztem a kipufft.. :lol: háát nem a tüzkarika fuj ki.. hanem a leömlő felöl a tüzkarika karimája tört le.. szal gyakorlatilag nincs is rajta kipuff.. :) azért ilyen hangos.

nah szép lesz.. nem tom ezt tudják-e hegeszteni :) mintha rásajtolva lett volna.. :)

Link to comment
Megosztás:

Nah frankó!

Megnéztem a kipufft.. :lol: háát nem a tüzkarika fuj ki.. hanem a leömlő felöl a tüzkarika karimája tört le.. szal gyakorlatilag nincs is rajta kipuff.. :) azért ilyen hangos.

nah szép lesz.. nem tom ezt tudják-e hegeszteni :) mintha rásajtolva lett volna.. :)

Ha ügyes a kipuffos megcsinálja! :)

Link to comment
Megosztás:

Nah frankó!

Megnéztem a kipufft.. :lol: háát nem a tüzkarika fuj ki.. hanem a leömlő felöl a tüzkarika karimája tört le.. szal gyakorlatilag nincs is rajta kipuff.. :) azért ilyen hangos.

nah szép lesz.. nem tom ezt tudják-e hegeszteni :) mintha rásajtolva lett volna.. :)

Láttam a Lenderéknél egy C20XE leömlőt a falon, de továbbra sem javaslom hogy oda menjél.

Bizti hogy tudsz szerezni C20XE leömlőt egy másikat olcsón!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.