Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mi 8-kor indulunk itthonról...1 fő befér hozzánk...először Lurdy, utána Dart's...

Valaki?

Köszi Anti,ha nem jelentkezik senki a helyre,és máshogy nem tudok kijutni akkor odamegyek hozzátok bkv-vel.

ha 8ra nem vagyok ott akkor induljatok el.Sajna még függ pár dologtól,hogy tudok-e menni...

Link to comment
Megosztás:

Tomi bácsi! Laci képtárában asszem a következő kép az pont a zacsi cimkéit mutatja. Arról koppintottam a cikkszámot. :lol:

Ok igaz lusta voltam! :huh:

Jaja.. bár méretei alapján lehet tényleg a másik helyre passzolna jobban.. de ha a cikkszám viszont ezt dobta...

Passz miért nem cserélték ki amikor ha a váltó a helyén marad akkor is ki lehet cserélni. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Anti,ha nem jelentkezik senki a helyre,és máshogy nem tudok kijutni akkor odamegyek hozzátok bkv-vel.

ha 8ra nem vagyok ott akkor induljatok el.Sajna még függ pár dologtól,hogy tudok-e menni...

Oksi, ha jössz esetleg csörögja rám, nehogy már 5 percen múljon a dolog... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

HF csere volt! Új csavarok, tömítések meg minden...

Még mindig gyűlnek az olajfoltok a vízben, de valószínűleg a sok lerakódott trutymó mosódik ki szép lassan.

Azóta már neekem is van egy a turbós mocim kompletten, Coascast fejjel.

Valamikor nyáron bevarázsoljuk.

Ezt az eredetit pedig majd eltesszük, ha egyszer eladnám a verdát akkor majd szépen visszarakom...

és így még PLUSZ lesz egy eladó turbós motorom is... így talán majd nem bukok annyit anyagilag.

Neked is vannak rugó problémáid ha jól tudom...

Nem tudsz olyan sport rugóról ami gyári méretben kapható( NEM ültet) ?

pár oldallal etelött kérdeztem Coupe-t is csak lehet h nem látta

Az komoly, ha jól emlékszem én még ott tartottam, hogy valahonnan kintről hozatsz be egy cossi HF-et, és az lesz felrakva. Az lett amúgy?

De mókás! tényleg lassan már ott tartunk mint az 'éndzsől ájsszal'. Már majd minden kocsiban az van.. lassan ez lesz a túrbókkal is.. :lol:

Mennyiért sikerült megszerezni a túrós mocit? honnan? tudsz valamit az előéletéről?miben volt, mennyit ment stb. simán alapon akarod használni?(bár ha berakod, valszeg úgyse fogod megállni) vagy tunningolni? Felújítandó? vagy csak szimplán be lesz cuppantva a kocsiba ahogy van..?

Ejj de sokat kérdezek. nem is tom mért :huh: Persze jöhet privbe is ha nem publik.. vagy ha titok, akkor sehova :lol:

Rugókról még nem tok én se. még nem jártam körbe ezen a téren. és csak volt problémám, mostmár csak félig van. Törött volt a rugóm, de ki lett cserélve 4 bontott '92es Gsi rugóra.azok viszont elég lightosak,sztem el vannak gyengűlve.. :unsure: csöppet leült a kocsi, sztem vagy 2centit. Ez így még nekem pont jó is.. tudok még padkára is állni, no nem nagyokra,és óvatosan,viszont már mókás is.érezni valamennyire hogy lentebb van... csak hát az az egy baj, h csöppet hajókázik.. ezért akarom majd lecserélni valami sportrugóra. és max 30/30, bár ahogy látom van kisebb is.. a lényeg h kicsit lenntebb legyen mint a gyári, meg a legfőbb, h ne hajókázzon..

Szal ennyi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti. Demoék veletek mennek majd dart'ozni? mikor mentek át,és hova? mert valszeg kinézek én is, esetleg barinővel, de max 9, de inkább f10körül,mert 8ra megyünk pizzázni...

Ha meg nem lesztek, és még a régi a számod, max. megcsörgetlek,megcsörgethetlek ha nem veszed zokon.. ?! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hello nem tudom jo helyen járok e de lenne egy auto hifis kérdésem

mégpedig az hogy az első ajtóba milyen mély hangszorokat lehet betenni átalakítás nélkül kiemelőkerettel

ha valaki tudna nekem és ráérne irjom már mielőbb privit mert sűrgős lenne

kössz előre is hello

Link to comment
Megosztás:

Oksi!

Jönnétek Dart'sozni is? Gyertek aztán jól elverünk mindenkit... :lol:

Ha valaki lecsúszna: 06-30-211-5260 (még mindig a régi)

ŐŐŐ. ami nekem van szám, abban egy szám nem egyezik a fentivel... nah majd kiderül melyik a jó.. te írtad el, vagy esetleg én :unsure:

indulunk kajálni.. aztán meglássuk ráveszem-é 'asszony pajtit a lurdira, vagy hazadobom és csak utána gyi.. bár a dart's talán érdekli.. mintha emlitette volna hogy valaha régen játszott.. én soha :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az komoly, ha jól emlékszem én még ott tartottam, hogy valahonnan kintről hozatsz be egy cossi HF-et, és az lesz felrakva. Az lett amúgy?

De mókás! tényleg lassan már ott tartunk mint az 'éndzsől ájsszal'. Már majd minden kocsiban az van.. lassan ez lesz a túrbókkal is.. :lol:

Mennyiért sikerült megszerezni a túrós mocit? honnan? tudsz valamit az előéletéről?miben volt, mennyit ment stb. simán alapon akarod használni?(bár ha berakod, valszeg úgyse fogod megállni) vagy tunningolni? Felújítandó? vagy csak szimplán be lesz cuppantva a kocsiba ahogy van..?

Ejj de sokat kérdezek. nem is tom mért :huh: Persze jöhet privbe is ha nem publik.. vagy ha titok, akkor sehova :lol:

akarom majd lecserélni valami sportrugóra. és max 30/30, bár ahogy látom van kisebb is.. a lényeg h kicsit lenntebb legyen mint a gyári, meg a legfőbb, h ne hajókázzon..

Szal ennyi! :lol:

Igen akkor még csak egy Cossi HF-re vadásztam ill. volt is... de aztán egyszercsak derült égből a villámcsapás jött a képbe egy komplett C20LET Cossi fejjel.

Semmi sem titok... 300ért vettem meg turbóval, kábelköteggel, bakokkal, computerrel... szóval mindennel. Azt most meg nem mondom neked h hány km-t futott de fel van írva valahova... Egy Caliban volt benne amit a srác rommá tört. Srác jogsiját bevonták kocsiját kivonták úgyhogy kiárulta a Caliját. Amúgy a futott km pedig lényegtelen mert fel lesz újjítva az utolsó csavarig tavasszal. Új hajtókarok, dugók, csavarok stb + dugóhűtés beépítve.

Alapon lesz használva míg be nem lesz járatva utána PH3.5(lásd Anti).

8-900ba lesz mire bent lesz (a motor vételárral együtt).

Eleinte úgyanazt a megoldást szerettem volna mint Anti, hogy a C20XE blokkomból csináljunk LET-et a stimmelő motorszám miatt stb...

Aztán mégsem, talán így még jobb is. Mert ha majd eladnám valamikor 1x, külön tudom eladni a turbós mocit.

JA! Ami pedig még nem hátrány, hogy adásvételivel papírozva vettem a LET-et, tehát teljesen lekövethető a származása... ez azért egy plusz szerintem, mert ha valaki olyannak kell majd akinek eleve ilyen turbós motor volt a kocsijába (pl.Cali) teljesen legálisan beépítheti és bevezetettheti a forgalmijába,

de Ez része csak Magyarországon nagy szám.

Rugó: mivel magamnak nem találtam megfelelőbbet ezért én valószínűleg ezt fogom megvenni és szerintem nem is sok a szettért:

http://cgi.ebay.de/Weitec-Federnsatz-25-00...1QQcmdZViewItem

nem tudom itthon mennyi de majd azért utánna kérdezek h megéri-e kintről

enyém is nagyon billeg, "hajózik" :unsure:

Link to comment
Megosztás:

ja igen bocsi

Fes astránk van és abba szeretném tudni milyen a hangszoro max mélysége kiemelővel az első ajtóba

az a baj hogy régen nézelődtem én csak akkormég nem kellett tagságit befizetni és anélkül islehtetett szinte bármit olvasni, most meg szintes semmit:S

Link to comment
Megosztás:

Gsi.tomi!

na mi lett a taligával? remélem nem túl nagy a baj... :unsure:

ML420 CDI volt a delikvens, 306LE / 700Nm, 6 .5 alatt van 0-100-on szériában. ha rátették a Brabus féle tuningot, akkor 350LE/800Nm-es lesz, és 6.1 alatt teszi meg a 0-100-at. jó erős. :huh:

na az ilyen gizmókat jó móka megpakolni, de rendesen. had idegelje, hogy 25 milkáért egy fostalicskát vett... :lol:

ha egyszer egy ilyen buflák dömperbe befektetek, verjetek agyon, ha nem ML55 AMG-t veszek. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Voszi bá!

Meglesz...ha másért nem ezért megtartom a GSI-t... :huh:

Különben is pudingok vagytok...nem tudtok egész életetekben menekülni... :unsure: :lol:

OFF

Apropó menekülés... Anti, megkaptad a pü-met? Mert mostanában senki sem reagál a pü-mre. :lol: Vagy elkérhetem a telefonszámod Ákitól???? :lol:

ON

Link to comment
Megosztás:

Gsi.tomi!

na mi lett a taligával? remélem nem túl nagy a baj... :unsure:

ML420 CDI volt a delikvens, 306LE / 700Nm, 6 .5 alatt van 0-100-on szériában. ha rátették a Brabus féle tuningot, akkor 350LE/800Nm-es lesz, és 6.1 alatt teszi meg a 0-100-at. jó erős. :huh:

na az ilyen gizmókat jó móka megpakolni, de rendesen. had idegelje, hogy 25 milkáért egy fostalicskát vett... :lol:

ha egyszer egy ilyen buflák dömperbe befektetek, verjetek agyon, ha nem ML55 AMG-t veszek. :lol: :lol:

Népliget (fradi pálya után) a hungin ahol már nem tud rámenni a mentő a sinekre ott bozót van az út és a sínek között. A kutya a ligetből jobbról jött még láttam is, hogy jön át az úton miközben vagy 10 autó jön felé. Minimálisat lassítottam a gombbal mert tempomattal mentem 60 - 70-el (Csoki ott ült mellettem). Kutya jobbról át a belsőbe és párhuzamosan az úton a padkától 1,5 2m-re szaladt majd elindult balra a bozót ill. a villamos sinek felé. Akkor gondoltam magamban ok átjutott a kis hülye megy a villamos sínekre. Na ekkor értem oda (gondolva megy tovább balra) és egyszer csak amikor már a segge a bal első keréknél volt(ekkor megint lassítottam de nem eleget) úgy gondolta ő mégis vissza megy a ligetbe. Úgy lefejelte a bal sarkát az autónak, hogy ott helyszínen vége lett. Ráadásul akkorát szólt minta egy petárda robbant volna mellettem. Tükörbe néztem azonnal és az oldalán csúszott vagy 30m-t szerencsétlen. Aztán megálltam kiszáltunk és felmértem a károkat gyorsban, bár ott inkább szerencsétlen jószág idegesített.

Ködlámpa + lökhárító 2 helyen elrepedt (az egyik 10cm hosszan) + dobbetét eltört ami ködlámpa alatt van és persze telifény a lökhárítónak. Az a mák az anyagi oldalát nézve (bár ez sem lessz olcsó), hogy nem egy nagyobb testű kutya volt mert akkor a fényszorónak is reszeltek. Úgy hogy most VERY AZ ÉLET VERY HAPPY!

Link to comment
Megosztás:

Hallottam, Tomi mi történt mét tegnap...hát sajnálom...én múltkor olyan jó 180-al éltem át majdnem ugyan ezt...na ott azért lett volna móka...őár centin múlt az egész...vagy amikor még anno Coupe-val bejáratni voltunk a GSI-t...és egy róka tiplizet át keresztben elöttünk az autópályán...csúnyán szét tud esni ilyenkor a verda eleje...

Szerencsére..kopp-kopp...én még eddig csak egy macsekot fogtam meg így, de azt is csak a rendszámtartómmal...nem lett semmi gáz... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.