Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ez nem az a garázsba tevős jószág...ezt kiviszed egy karikára, és addig hajtod amíg mozog...és csak aztán mehet vissza a garázsba...

Viccet félretéve...akkor meg minek...most van lehetőségem, egy nagyon jó állapotú 2003-as subaruhoz hozzájutni...meglátjuk... :unsure:

Akkor az én Honda Aerodeck/Audi 80 2.8 V6 ötletem nem is olyan meredek! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na ez nem az a garázsba tevős jószág...ezt kiviszed egy karikára, és addig hajtod amíg mozog...és csak aztán mehet vissza a garázsba...

Viccet félretéve...akkor meg minek...most van lehetőségem, egy nagyon jó állapotú 2003-as subaruhoz hozzájutni...meglátjuk... :unsure:

Nem garázsba való, ez tény! :huh:

Ha eltudod adni áráért és pont lenne egy másik tök jó lehetőség akkor persze érthető.

Ha kész lesz az enyém én nem biztos h túladok rajta... ezt gondolom most!

aztán lehet h én is kiélem vele magam 1-2 év alatt és szintén eladó sorba kerül.

Link to comment
Megosztás:

Nem garázsba való, ez tény! :huh:

Ha eltudod adni áráért és pont lenne egy másik tök jó lehetőség akkor persze érthető.

Ha kész lesz az enyém én nem biztos h túladok rajta... ezt gondolom most!

aztán lehet h én is kiélem vele magam 1-2 év alatt és szintén eladó sorba kerül.

1X majd kijátszod magad, és tovább lépsz.Ez ilyen........ :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jah, két emberke, aki ki akar próbálni egy jófajta túrós autót ingyé... :lol:

A csajos kép miatt biztos több embernek megtetszik :unsure:

Viszont a belsejéről is kéne kép, nem? :lol:

Tegnap ugy hallottam, hogy a tavaszi projekt az a kárpit helyrerakása lesz, lehet ezért nincs belsö kép :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jó! mi tudjuk hogy mit ér egy ilyen és mennyi munka van benne.

De pont erről ment itt a diskurzus, hogy ennyiért nehéz lesz eladni merthogy mégis csak 1 Astra... és sokan így néznek rá.

Én is azt mondom amúgy hogy egy ilyet KÉSZEN, ennyi pénzért megszerezni, nem sok.

Link to comment
Megosztás:

Viszem hát...de 1000 HUf / kör... :huh: semmi örömautózás...

Bár tipikusan olyan a jobb 1-ben a feeling, hogy ha megtapasztalod, elrohansz embert ölni, hogy délutánra letedd a lóvét... :unsure: :lol:

Ezt tanusíthatom. De nagy a valószinüsége hogy másnapra fel is csavarodna egy fára az illető

Link to comment
Megosztás:

Na ez nem az a garázsba tevős jószág...ezt kiviszed egy karikára, és addig hajtod amíg mozog...és csak aztán mehet vissza a garázsba...

Viccet félretéve...akkor meg minek...most van lehetőségem, egy nagyon jó állapotú 2003-as subaruhoz hozzájutni...meglátjuk... :huh:

és akkor majd a régi kocsid lebüntet a lámpánál... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.