Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezen logika szerint ezt a fiatal korosztálynak is folytatnia kell?

Ha apám a kútba ugrált brahiból nekem is kell? ;)

Bizonyos határokon belül nem gáz ugratni,szívatni a másikat ezzel,de hogy valakit emiatt ne engedjek be egy rendezvénye,akit a barátomnak vallok... :blush:

Nem tudom neked,hogy állna a szád,ha a BW kapujában megállítanának... :D

Jah és nem téged tekintelek emiatt primkónak,nehogy magadra vedd már! ;)

Nem azt mondtam, hogy nem engedik be hanem lehet pici baja lenne kint az alkoholista német kölköktől! Bár te ezt nem tudhatod hisz még nem voltál ilyen rendezvényen kint. A BMW-t is bepróbálták majdnem egy kis sörrel a nyitott ablakon keresztül. De az a szerencse, hogy a BMW kint az Opelesek körében egy nagyon jó autó. Meg hát a fellépés az sokat számít. :lol: A 15000 emberből az az 1 volt idióta a többi mind elismerően bólagatott miközben mentünk a sorok között.

nekem azért beremegett a kezem :lol: :lol: :lol: :P

Szedjél nyugtatót!

PDTDIGTI.... :P ;) :P

Megvetted?

Link to comment
Megosztás:

Tudom,de azóta Peti is pördült egy szépet,mázlija volt hogy megúszta épp bőrrel! :blush:

Na de az a pördülés jó lesz bukfencnek is. :D

Ma megnéztük a tett helyszínét, vagy 15-20 méteren kiirtottam a gazokat az árokban. :lol:

Még szerencse, hogy kerékre érkeztem, különben Pé nem tudott volna kihúzni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma nem készültek, ma a Corsával voltam elfoglalva, mert még alá kellett rakni a futómüvet és utána eltoltam magam elött a Pét a LET Calival a lakatosig. :D Ráadásul motor nélkül! ;)

Ez okés, de megelőzni akkor sem tudtad. :P :P :lol:

Egy LET Cali legyőzhetetlen. :lol: :lol: :lol: :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.