Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lantinak szeretettel -> Diszkós felni :D ;) :lol:

A legjobb a mailcime a hirdetőnek :lol:

attól ez is jobb!

rally.jpg

egyre több kocsin látom ezt a rettenetet...

könyörgöm, ez egy műanyag vacak, ami még "spinner"-es is... a legjobb, amikor az űbertuning masina 140-el hasít vele városban, és a forgó rész meg lerepül a minőség hiánya miatt... nem szeretnék elé állni.

akkor inkább diszkós felni.

ui: épp 10 perce láttam egy űbertuning verdát ezzel felszerelve. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Néha tényleg nem értem az észjárásodat Wolfi. Te nem szoktál számolni? ;)

Anti nem egy elveszett gyerek, megvannak a kapcsolatai, és tuti ki tudná hozni lényegesen olcsóbban is! :lol:

Nem beszélve arról, hogy az Ő motorja kisit többet ér, mint 4K. :blush:

Nem mindenki tudja azt megtenni, hogy kivonul az udvarra a garázsba és eltököl 1-2-3-4-8 hétvégét az autója átépítésével :lol:

Többek között ezért is lesz eladó a Corsa........Nincs udvaron hely, nincs garázs.Kijátszottam magam.Érdekes volt.Ennyi....

Csak 1X álljon már össze frankón. :D

Link to comment
Megosztás:

Anti nem egy elveszett gyerek, megvannak a kapcsolatai, és tuti ki tudná hozni lényegesen olcsóbban is! ;)

Nem beszélve arról, hogy az Ő motorja kisit többet ér, mint 4K. :blush:

Azt hiszem itt megint belefutunk abba, hogy ki szerint mennyit ér és mennyiért adható el a cucc :D

Mivel az autó sem adható el 3 millio Ft-ért igy a motorért sem fog 1 milliót kapni, hiába volt neki annyiba (sőt többe).

És mennyit tud spórolni? Talán le tud menni 150e Ft-ra? De még mindig kevesebbet kapna érte és nem hiszem, hogy gyorsabban elmenne....

Link to comment
Megosztás:

péntek este felraktam a kabriot a használtautóra, szombaton hívtak ma meg is nézték....

komoly az érdeklődő, meg akarja csinálni magának mert a hobbija h kintről hoznak be asconákat...amit eddig mondott h kell neki egy ilyen kocsi...majd vmi árat kiokoskodunk...autokereskedése+műhelye van kérdezte h nem cserélünk-e vmire..mondtam h már nem aktuális :blush:

szóval meglátjuk de ezen én is meglepődtem :D

Link to comment
Megosztás:

... de talán 350-400at adnának érte. Legalábbis ennyiért láttam hirdetni a duenen c20let-et (de azokat váltóval együtt adták ennyiért).

Ezt kétlem...350-400, egy ki tudja mennyit lement moci, egy kitudja mennyit elment turbóval...

a váltó maga még 150...és akkor még nem beszélgettünk a Coolerről, csövezésről, lefújó...meg az apróságok...

600 körül tudnám eladni...cakli pakli...

De akkor sem vagyok előrébb... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.