Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem...csak tele van a tököm a világgal...és nem akarom még péntek este is azt hallgatni, hogy ne add már el, meg húúú de szép és olcsó, de nincs pénzem... :blush:

Ez így elég gyenge kifógás.hidd el nekem is tele van a f@szom,de legalább addig nem gondolok a sok szar autóra.Tölünk biztos nem ezt fogod hallgatni :lol: ;)

pffff.... :lol:

Viszont Dini, már lehetne netközelben...bár lehet hogy alszik mert egész éjjel forgolódott... :D

Gyere ki este ő is kijön tudtok egyezkedni,de holnap elutaznak a hétvégére és csak hétfön jön haza.....

Link to comment
Megosztás:

egyáltalán nem probléma lecserélni a véget.

postaköltséget még pontosan nem tudom mert a Fritz még csak most fog utánna kérdezni(Németországon belül 10EUR-t írt postaköltségnek)...

mert mondtam neki h én csak biztosítással vagyok hajlandó érte csengetni és azt pontosan nem tudta hogy úgy mennyi lesz.

Eltűnt már 1-2, szerencsére apró-cseprő dolog útközben. :blush:

persze ha dhllel küldi akkor ennyi

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, nem tudom, hogy bírhatja, hogy mind a négy elpörög indulásnál. :blush:

Vizes úton az enyém is elpörög, meg dobja is ki a seggét, de ott szerintem iszonyat tapadás van.

Biztos hogy nekem fele ennyi lőerővel sem bírna ki 4-5 ilyen indulásnál többet a visco. :D

Link to comment
Megosztás:

megtaláltam a basszust a kocsiban....annyira pattog a hátulja, hogy lecsuszott a láda csatlakozója az erősítőröl....dühítő :blush:

Néha a legnagyobb problémáknak is nagyon egyszerű a megoldása, mi? ;) :D

ööö..egyébként a csavarokat meg szokás húzni, ha másért nem, hogy kisebb legyen a kontakt ellenállás.. (szubnál nem hátrány, ld. damping)

Link to comment
Megosztás:

Demo vagy valaki aki holnap jön! Nincs egy kóbor patentja amit nekem tudna adni, olyan kellene amivel a hűtőmaszk szárát lehet odafogatni......elmentem ma a Csergőbe de 12:03-kor értem oda és az elméletileg 13:00-ig nyitva tartó boltban egy lélek sem volt :blush:

Ma nem volt nyitva a csergő ;)

A hűtőmaszkkal egybe van öntve a patent,azt nem lehet külön venni,csak azt lehet ami a kasztniba pattan be :D .Lecserélted a tükröt????

Link to comment
Megosztás:

Demo vagy valaki aki holnap jön! Nincs egy kóbor patentja amit nekem tudna adni, olyan kellene amivel a hűtőmaszk szárát lehet odafogatni......elmentem ma a Csergőbe de 12:03-kor értem oda és az elméletileg 13:00-ig nyitva tartó boltban egy lélek sem volt :blush:

Az tényleg egybe van öntve, de ha az a fele hiányzik, akkor egy pici darab kétoldalas ragasztó is tökéletesen megfogja.

Link to comment
Megosztás:

Az meg kb 200ft,nem érdemes használtat belerakni :blush:

ezért mentem volna a csergőbe, hogy vegyek újat de természetesen sehol semmi info hogy nincsennek nyitva vagy valami....

jobbos tükröt felszenvedtem de kicsit bénán sikerült mert töksötét van odakint :D másikat majd holnap....köszi István ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.