Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Még kb 2 hét... :rolleyes: Már pedig nagyon várom...

Már unalamamban a GSI összerakásán gondolkozok... :mellow:

Azért kicsit még visszábbvettem ebből az avatar dologból...csak szép fokozatosan...

ez most jelen esetben a van, volt, lesz című kompozíció...persze hogy kicsit absztrakt legyen nem a megfelelő sorrendben... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Valóban komoly lehetett a látvány, Tomét láttam fent de nem Antié alatt.

Viszont mások is megúnták a GSi feelinget, konkrétan négyen adtak fel hirdetést tegnap.

1 2 3 4

Uccsó komoly :lol:

"Leírás: GSI kedvelőknek való kicsi kocsi." :unsure: :D :lol:

Az a 2-es számű versenyző hozzám elég közel van... :rolleyes:

valaki nem tudja, hogyan lehet gyorsan, sok pénzhez jutni? :mellow:

anélkül, hogy lecsuknának...

Link to comment
Megosztás:

Egy az egyben nem megy fel rá,sőt....Kell hozzá 3db gsi hátsó lökös meg egy olyan műanyagos akinek van erre ideje.

Antira nem kell hallgatni audija van :mellow:

Jelenleg egyik sem áll rendelkezésre. Más megoldást keresek. :rolleyes: Mondjuk valami normális toldat... Csak hát sedanhoz ló..szt sem lehet kapni. Legalábbis normálisat nem nagyon...

Link to comment
Megosztás:

Az a 2-es számű versenyző hozzám elég közel van... :rolleyes:

valaki nem tudja, hogyan lehet gyorsan, sok pénzhez jutni? :mellow:

anélkül, hogy lecsuknának...

Egy vegyi bomba gyors előállítása...fenyegetés...aztán dől a lóvé... :unsure: Neked ez gyerekjáték...

Vagy dobsz egyet...és csak Te tudod az ellenszer összetevőit...és gyorsban nekiállsz legyártani...csak el ne rontsd... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt a barátom volt sedan-ja. Igaz itt csak a felső mélyedés lett eltüntetve meg irmscher toldat van rajta alul. De a felsőrészén elég meggyöző lett.

elötte

http://img.tar.hu/rhantos/size2/5379938.jpg

utána

http://img.tar.hu/rhantos/size2/5379933.jpg

illetve a morcosítás ami szerintem nagyon jó lett

http://img.tar.hu/rhantos/size2/5379954.jpg

Bobber nézd meg az idézetbe a képeket.egy irmscher toldat meg egy kis müanyagos munka,és szerintem hibátlan :rolleyes:

Irmscher toldatot talán ebay-n lehet venni.......

Link to comment
Megosztás:

Bobber nézd meg az idézetbe a képeket.egy irmscher toldat meg egy kis müanyagos munka,és szerintem hibátlan :mellow:

Irmscher toldatot talán ebay-n lehet venni.......

Húh.. ez tetszik. :rolleyes:

Viszont ha találok ilyet, lejjebb kell eresztenem a kipuffot, ha jól látom. Bár az legyen a legnagyobb bajom. :unsure:

Kipuff: itt

Link to comment
Megosztás:

Húh.. ez tetszik. :rolleyes:

Viszont ha találok ilyet, lejjebb kell eresztenem a kipuffot, ha jól látom. Bár az legyen a legnagyobb bajom. :unsure:

Kipuff: itt

Ez az irmscher toldat hasonlít az enyémre,lehet hogy jó is a caravan a sedánéra :mellow: Nekem is lejjebb kellett rakatnom a kipufogó végét.

Link to comment
Megosztás:

Azért kicsit még visszábbvettem ebből az avatar dologból...csak szép fokozatosan...

ez most jelen esetben a van, volt, lesz című kompozíció...persze hogy kicsit absztrakt legyen nem a megfelelő sorrendben... :mellow:

Ctrl+F5 után nálam is látszik de ha Hic nem irja sose veszem észre :rolleyes:

Anti a kettesgolf lemaradt a volt/van/lesz kompozícióról :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.