Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ebben ez a legfontosabb infó szerintem:

"..nein wenn turbo dann bau auf C20LET um.."

Ha turbó, akkor C20LET!!!

Minden más túl drága és nem éri meg. Ha már csak azt számolod, hogy veszel egy turbót, egy leümlöt csináltatsz, raksz bele normális dugókat, hajtókarokat, ARP csavarokat, coolert, csövezést, kipufogórendszert és akkor még mindig nincs olyan elektronikád, amivel normálisan be lehetne állítani, így kell még egy programozható vezérlö is, ami 250e-nél kezdödik. Tehát, nem hinném, hogy megérné. :rolleyes:

Ez pontosan így van. És akkor még nem is beszéltünk arról az előnyről, amit a C20LET-tel felgyült tapasztalatok jelentenek.

Elég csak abba belegondolni, hogy az első LET motorját majdnem mindenki megölte, pedig ahhoz már elég komoly háttérinfók voltak.

Link to comment
Megosztás:

Ez így van sajnos. Gondolom úgy érzik, hogy az kell a népnek. Pedig szerintem ez az egyetlen hátsó lámpa, ami kifejezetten jól áll a GSinek.

Há ja elég jó, de azért nem lehetetlen beszerezni itthon sem. Attól még hogy külföldről kell rendelni, nincs az országok közt vaskerítés...

Elmentem ma SárgaZolihoz lecserélni a motorháztetőmet. Az amúgy is tré napomat ha lehet még jobban beárnyékolta, hogy a két mociháztető egyszerűen nem kompatibilis. Nem ugyanott vannak a csavarhelyek. Ment vissza a régi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

merci16"

egy pillanatra elgondolkoztam ez szinte ingyér van csak kár h nem golfan vagyok........

amúgy télleg szép sztem

Anti te mennyiér dobálod azt a felnit ami minden audin meg astrán van?????(nem veszem meg csak kérdezném)

köszi

nem tudom hogy a sárgán mennyire állnának jól az ennyire Cult felnik (porsche vagy ez) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jövő hétvége,mondtam hogy gyere.

Stock 16v az a felni tényleg jó én már csak tudom :rolleyes:

Egy Schmidt-től el is várható hogy az legyen :mellow:

Közben kaptam segítséget hengerfej csavar ügyben.27mm-et kell hogy kilógjon és alátétes kell.

Szombaton megyek a fejért Boldvára.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.