Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

csak hallkan kérdezném.. valamit nem értek.. minek venni órát? egy szervízben gondolom pik pak megmérik.. nem mondod, hogy az lenne 15 rugó...

Nem tudom mennyibe kerülhet egy olajnyomás mérés a szervizben, de gondolom nem 5000, egyszer voltam a Fordal hogy nagyon bug az elejében valami elkértek 10 000-et és nem tudták megmondani mi a baja csak további vizsgálatok árán amit már nem engedtem mivel 1 óra vizsgálat után már 10 000-nél tartottunk, de ha tudsz valami konkrétumot hogy hol és mennyiért csinálnák meg nekem ezt a problémát, hogy ne világítson hidegen az olajlámpa 8 másodpercig azt megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

ugyanezzel küzdök mint Te, új pumpa olyan 50-70e ft körül mozog !

az én motorom 255e km-ert futott, dízel hangja volt , tőkéket cseréltem fél éve(használt került bele) kb de a hang megmaradt és előjött a lámpavilágítás 15w40 opel olajjal nem volt tőkehang de a lámpa világított ha jól emlékszem , aztán belekerült a 10w40 metabond a lámpa most már csak 3-5 mp-ig világít de autópályán x km után előjön a tőkehang bár városban is van hangja hébe hóba...

olajnyomás mérés nem vészes tényleg; 2-4 e ft lehet....

Ha pesti vagy keresd a Patyi Laci nevű urat ő remélhetőleg tud segíteni...

Én nem foglalkozom a saját motorommal igazán olajnyomás ügyben egyéb okokból, amíg megy addig megy aztán ha elfüstöl akkor annyi volt...

GTX Magnatec 10w40.

Mennyibe kerül egy felújított vagy egy új?

Link to comment
Megosztás:

Sárkányos lesz....

Dolgoztam ott ahonnan a Homasita rendelt ilyen kütyüket...kínából jön mind és nem a legjobb minőség...

Bontóból( egy életben egyszer <_< ) vagy opel bótból lehet újat....horror pénzért...

Orient Impex -ben például...

De gondolom Csergőék is szívesen rendelnek újat...

Ez tuti? De nem valami utángyártott "SárkányosMatrica Bt." által kókányolt linóleum, hanem rendes felirat? :rolleyes:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.