Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pesterzsébet?

Haver mindig oda megy minden ügyben... neki sosem kellett 4-5 órát sorban állnia.

Srácok valakinek nincs ismerőse okmányirodában???

Lejárt a jogsim, és nem tudok csak kb 3 hét múlva foglalni időpontot...és ugye megyek Horvátországba...király ez az okmányirodai csodarendszer....hogy b@szarintanák meg a drága nőnemű felmenőjük, nem kicsit ...vás ..csáját... :)

Link to comment
Megosztás:

Bővebb infód nincs róla? Nagyon noname-nek tünik... semmit nem találtam neten róla..(de lehet csak béna vagyok) :)

Nekem ez volt a Fodomban, 1 évig, nagyon profi kis cucc.

Ütésre riaszt, van pánikriasztás, ha hozzányúltak kinyitáskor 3x villan az irányjelző, a pager-es része ugye egy kis lcd-s kijelző ami 1 kilométeres körzetben működik, például ha bemész a tescoba és a pager-es risztóval csuktad le a kocsit akkor ha hozzányúlnak mutatja az lcd kijelzőn hogy mit csináltak vele, ajtót nyitottak, vagy csak ütésre riasztott, a normál távirányítón meg 4 gomb van hangtalanul is lehet zárni a kocsit ami azt jelenti csak villog ha beriasztott.. stb..... nagyvonalakban ennyi..

Az oldala az meg itt van kingsgun.com

Link to comment
Megosztás:

De akkor már legalább van valami a kezemben, igaz, hogy az nem jogosít fel arra, hogy vezessek...de magyarázkodási alapnak jobb mint egy lajárt jogsi...

de feljogosít, mert az A4es, amit kapsz, az maga a jogsi, amíg nem készül el a kártya (2 hét), 

tehát nem kell magyarázkodni

de pesten halál jogsit csináltatni

mondjuk én inkább lementem érte kanizsára, ott összesen 3 ember volt előttem 

bejelentkezés nélkül

tehát akár így is megoldhatod és ha két hétre mész, akkor visszafelé fel is veheted az új jogsidat :)

Link to comment
Megosztás:

akkor bizti szabadság miatt van most ez.

mondjuk a horvátoknál valszeg hiába magyarázod a rendőrnek hogy mi az az A4 papír :)

kétnyelvű és elfogadják kint is

pesten tavasszal is 2-3 hetet kellett várni

szerintem be kell ülni az autóba, elmenni bivalybasznádra és ott megcsináltatni

drágább, de gyorsabb

Link to comment
Megosztás:

Nem használom a ködlámpát nincs is bekötve, szeretném lefalaztatni a helyét és még egy pici más alakítást is szeretnék a lökösön aztán ha ugy is fényeztetnem kell majd akkor meg egyszerűbb ha nem falaztatgatok hanem cserélek.

De nem nagyon van jelentkező a dologra.

Az én bőrömön van síléctartó is bibibi :)

óóóhhh

Laci amúgy mér szeretnéd elcserélni az elsőlökődet? Amúgy nekem tökmindegy milyen van fent elől - ködlámpás vagy nélküli...

Link to comment
Megosztás:

Nem használom a ködlámpát nincs is bekötve, szeretném lefalaztatni a helyét és még egy pici más alakítást is szeretnék a lökösön aztán ha ugy is fényeztetnem kell majd akkor meg egyszerűbb ha nem falaztatgatok hanem cserélek.

De nem nagyon van jelentkező a dologra.

Aha. Hát enyim olyan szinű mint a kocsid, ha kell, nekem aztán tökmindegy cserélhetünk is akár. Csak meg kell keressem a vonószem takarómat mert úgy elraktam hogy ne lopják le, hogy nem találom sehol :)

B Csaba, sorry hogy nem vettem magamhoz a rádiómat, de tegnap nem is voltam otthon, meg még ma sem.

Még jelentkezem a rádióval!

Link to comment
Megosztás:

Oksi , nem zsákbamacskázom, ha csütön lurdizol akkor kinézek és meglesed hogy szimpi e lökösöm. B)

Aha. Hát enyim olyan szinű mint a kocsid, ha kell, nekem aztán tökmindegy cserélhetünk is akár. Csak meg kell keressem a vonószem takarómat mert úgy elraktam hogy ne lopják le, hogy nem találom sehol :)

B Csaba, sorry hogy nem vettem magamhoz a rádiómat, de tegnap nem is voltam otthon, meg még ma sem.

Még jelentkezem a rádióval!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.