Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Zsir megnéztem viamislent, ő meg aszondja menjek nagytarcsa jászfényszaru meg ilyesmi úton 31 meg 32-ön. Arra nekem csak 140km nem 156 mint a pályán.

4-es utat full nem javasolta.

Lesz mit kitalálni holnap.

az a shortest

a 4esen meg az economical van

de hiába rövideb mint a pálya, pályán gyorsabban érsz oda és sztem üzemanyagban sem több...talán kevesebb is ha sikerül tartan ia 130as tempót és nem kezdesz el mindenkivel versenyezni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

az a shortest

a 4esen meg az economical van

de hiába rövideb mint a pálya, pályán gyorsabban érsz oda és sztem üzemanyagban sem több...talán kevesebb is ha sikerül tartan ia 130as tempót és nem kezdesz el mindenkivel versenyezni :unsure:

Nekem nem csak a shortest, mert a házunktól kértem hogy mondja az utat nem a Lurdytól...

Pályán is max 105-tel mennék. Új a fény, nem szeretnék se hódprotektort se golyózáporos mociháztetőt.

Na mentem olajat cserélni vettem Metalöttyöt :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem csak a shortest, mert a házunktól kértem hogy mondja az utat nem a Lurdytól...

Pályán is max 105-tel mennék. Új a fény, nem szeretnék se hódprotektort se golyózáporos mociháztetőt.

Na mentem olajat cserélni vettem Metalöttyöt :unsure:

Az én fényezésemnek se lett semmi baja,pedig azért kocsiztunk németországa rendesen..... :lol: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ajánlom figyelmedbe, hasznos tanácsokat kaphatsz a kötelezővel kapcsolatban:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?...5&na_order=

köszi, de megoldottam a kérdést

megcsináltatom előzetes cascora nálunk, önrész nélkül (cég fizeti), majd áttolom az egészet köbéhez

akkor már nem fog annyira zavarni, hogy mikor fizetnek és a casco bónuszomat sem bukom, ha meg fizetnek, akkor kerestem egy önrészt :unsure:

mondjuk a cél az volt, hogy ingyen legyen, elvégre nem én voltam a hibás

Link to comment
Megosztás:

1700-1800ft magasságára emléxem......

Köszi szépen, én is hasonló összegre saccoltam, ma voltam pedig Laci4-el ott és egyikkőnknek sem jutott eszébe venni, pedig előtte arról beszéltünk, na nem baj majd holnap.. Na meg megismertem Vktr-t, nem is tudtam hogy ott nyomja az ipart… :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Csak a kifogások... :unsure:

Sajnos nem :lol:

Van egy dinasztiafehernemu.hu oldal amivel sehol nem tartok még.. van egy games oldal ami hamarosan indul, játékszoftvereket, konzolokat, stb.. fogunk árulni, de még sehol nem tart mert megvettük ezt a webshop motort amit angolban kaptunk meg, és még nagyon messze van ahhoz hogy olyan legyen mint a lucid webáruházunk..aztán elkezdtem átalakítani a hwt-t egy teljesen új design-t kap, ami még messze van, a sok aloldal miatt.. és akkor még ott van a hwtboltunk ami már közel 3 éve ilyen amilyen... aztán van még az angol lucid amibe be kéne építenem még a paypal-os fizetést hogy elindulhasson...szóval van meló szépen, de azért nincs veszve semmi..:wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem csak a shortest, mert a házunktól kértem hogy mondja az utat nem a Lurdytól...

Pályán is max 105-tel mennék. Új a fény, nem szeretnék se hódprotektort se golyózáporos mociháztetőt.

Na mentem olajat cserélni vettem Metalöttyöt :unsure:

Jászfényszaru felé ki lehet fogni olyan utakat, ahol csak álmodozni fogsz a 105-ről.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.