Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:) :wacko: akartam is kérdezni hogy nem unod még az OOOO-t hogy minden reggel beindul és jön-megy-teszi a dolgát mint egy rendes auto?

Kéne már vmi izgalom nemde? :unsure:

Lesz itt izgalom... :lol:

...mondtam is Dettinek, hogy adjuk el az OOOO-t mert semmi izgalom nincs benne...tényleg csak jön megy...fékez...teszi a dolgát... :lol:

Link to comment
Megosztás:

az egyest meg nem kapcsolom, hanem inkább belehuppan valami masszába a váltó...nemtudom üzemszerű e :unsure: :wacko:

Sokat tud dobni a dolgon annak az átjátszó kütyünek a cseréje, ami a kaszniból jövő rudról fordít a

váltókulisszához. Nem olcsó, de nemrég cseréltük a versenysasban, és azóta tudom melyik fokozatot

kapcsoltam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sokat tud dobni a dolgon annak az átjátszó kütyünek a cseréje, ami a kaszniból jövő rudról fordít a

váltókulisszához. Nem olcsó, de nemrég cseréltük a versenysasban, és azóta tudom melyik fokozatot

kapcsoltam :unsure:

Na annyiért már nincs sajna...

Link to comment
Megosztás:

Sokat tud dobni a dolgon annak az átjátszó kütyünek a cseréje, ami a kaszniból jövő rudról fordít a

váltókulisszához. Nem olcsó, de nemrég cseréltük a versenysasban, és azóta tudom melyik fokozatot

kapcsoltam :wacko:

Pedig micsoda izgalom amikor kavarod a hígtaknyot a fakanállal!Mint egy jóféle francia váltó! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

nekem a hétvége óta magas fordulaton (5K fölött) fura szaga van valaminek :unsure:....de már lehet csak a paranoia dolgozik :lol:

az egyest meg nem kapcsolom, hanem inkább belehuppan valami masszába a váltó...nemtudom üzemszerű e :wacko: :)

Ilyen para nekem is szokott lenni néha.. de aztán gyorsan megnyugszom. csomitartoban van egy, talán kilós? - a lényeg hogy semmire se elég pici - :o halonnal oltó, illetve el kezdem keresgélni elöttem a diesel, esetleg trabant, vagy egyéb járművet, amire ráfoghatom, hogy annak van ilyen szaga.. :lol:

BCsaba!

Tegnap toltam párat hazafelé.. nem lettek valami nagy durr, mert egy kézzel fogtam a fényképezőt, ugyan azzal kormányt... szal igy nem lehetett normálisan gyorsúlni.. az út se volt az igazi, no meg nincs is meg a 160, max 140-150 egyszer asszem..

de egyenlőre ennyi :D

Gyorsulás1

Gyorsulás 2

Gyorsulás 3

Link to comment
Megosztás:

Ilyen para nekem is szokott lenni néha.. de aztán gyorsan megnyugszom. csomitartoban van egy, talán kilós? - a lényeg hogy semmire se elég pici - :wacko: halonnal oltó, illetve el kezdem keresgélni elöttem a diesel, esetleg trabant, vagy egyéb járművet, amire ráfoghatom, hogy annak van ilyen szaga.. :unsure:

BCsaba!

Tegnap toltam párat hazafelé.. nem lettek valami nagy durr, mert egy kézzel fogtam a fényképezőt, ugyan azzal kormányt... szal igy nem lehetett normálisan gyorsúlni.. az út se volt az igazi, no meg nincs is meg a 160, max 140-150 egyszer asszem..

de egyenlőre ennyi :lol:

Gyorsulás1

Gyorsulás 2

Gyorsulás 3

milyen váltód van neked, hogy 105-108 nál váltasz 3ast?

Link to comment
Megosztás:

:wacko: :lol:

És hogy ne csak egy hsz-növelő hsz-legyen=(ezt jól megaszondtam)

Levizsgázott a paripa.. csont nélkül átment! Hiába.. csak csak gyári :o

Köszke Uhuhu, és Andris.. meg aki még dolgozott rajta..

Végre ki lett cserélve e törött ködlámpa is.. Ideje volt mi coupe? :) Már idejét se tom, mikor vettem meg tőled :unsure:

Ki lett cserélve a nem égő hátsó rendszámvilágításom.. (fel se tünt.. de tegnap este az igen, hogy világít) :lol: no meg egy helyzetjelző izzó, ami mindig kiesett a foglalatából, és meguntam kibányászni a lámpatestből... és ennyi(vizsgára)

Azon kivül került bele egy kis Meta speed 10w40.. lehet psziho de mintha szebb lenne kicsit a hangja, meg mintha jobban is ment volna tegnap este.. de ez inkább a jobb idő miatt lehet, mint irta feljebb valamelyik kartárs is.. (vagy lehet nem is ebben a topikban volt) :D

Hogy mi csörög zörög jobb elöl, még rejtély. Szemre, rángatásra semmi... elképzelhető,hogy a gátló van ki..

ABS tobábbra is szarozik.. a vezérlője viszont nem akart komunikálni a tech-el.. (de elvileg az a tech is szarakodhat.. :S)

Ennyi.. 'kérem kapcsója ki...

Link to comment
Megosztás:

Végre ki lett cserélve e törött ködlámpa is.. Ideje volt mi coupe? :) Már idejét se tom, mikor vettem meg tőled :unsure:

Ki lett cserélve a nem égő hátsó rendszámvilágításom.. (fel se tünt.. de tegnap este az igen, hogy világít) :wacko: no meg egy helyzetjelző izzó, ami mindig kiesett a foglalatából, és meguntam kibányászni a lámpatestből... és ennyi(vizsgára)

Ennyi bajom lenne a géppel már rég felgyujtottam volna... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.