Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti neked hogy ehet 5.5-6-ot amikor a dizelpassat amivel lejöttünk eszik 7.6-ot bc szerint? A két autó meg kb ugyanaz...

Úgy, hogy én autópályán is max 140-et megyek vele...tök 8, hogy klíma vagy nem, város vagy 140-es autópálya...néha kicsit a péntekek megdobják, de alig észrevehető...

Amúgy sajna az enyimben nincs bc...úgyhogy nem tom...én telitanktól teliig számolom...

De ezt már GSI/BMW Tomi is kérdezte, mert az övé meg 8-9 körül benyeli...

Szóval őszintén...nem tudom...de remélem így marad... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggeli meglepi:

A 2 hónapos EXIDE akksim lemerült... már tegnap melóba és vissza fele is nehezen indult be az autó, gondoltam az önindító még nem ment tönkre akkor majd biztos most.Hát nem. Ma reggel már a belsőlámpám is alig világított és meg sem forgatta ...

A gari természetesen él rá de 2 hét mire kicserélik ...

Van otthon egy 45-ös régi akksim de gyanítom már az is fáradt ... valakinek esetleg egy kölcsön akksija ? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggeli meglepi:

A 2 hónapos EXIDE akksim lemerült... már tegnap melóba és vissza fele is nehezen indult be az autó, gondoltam az önindító még nem ment tönkre akkor majd biztos most.Hát nem. Ma reggel már a belsőlámpám is alig világított és meg sem forgatta ...

A gari természetesen él rá de 2 hét mire kicserélik ...

Van otthon egy 45-ös régi akksim de gyanítom már az is fáradt ... valakinek esetleg egy kölcsön akksija ? :unsure:

Hmmm... generátorod tölt amúgy rendesen?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.