Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jó reggelt... :lol:

Na akkor sorban:

Csabi!

Még nem döntöttem el, majd valahogy amíg Roland kilakatolja, addig megszülö az eredményt...inkább az xe felé hajlok, hiába nagyobb szívás...ettől lesz egyedibb...2.4-et bárki bele tud rakni...az nem pálya... :P

Sárgi!

Ebayon vettem, de Sonique-kal vettünk már a Kárászynál is...Először kérdezd meg a GSI/BMW Thomast, hogy ő mennyiért tud...

Tom, én a viszkót is leheggesztem neked... :lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt... :lol:

Csabi!

Még nem döntöttem el, majd valahogy amíg Roland kilakatolja, addig megszülö az eredményt...inkább az xe felé hajlok, hiába nagyobb szívás...ettől lesz egyedibb...2.4-et bárki bele tud rakni...az nem pálya... :lol:

Igen, igazad van de akkor meg miért nem már c20let moci?

Link to comment
Megosztás:

Jó, hát persze volt olyan is...hogy verseny után a Dettit hazáig kötélen toltam magam elött egy skodában... :lol: :lol: :P

Meglátjuk mit hoz majd a jövő...mostanában úgy is leült a klub gyorsulós brigádja...

Viktor!

Még nem tudom...olyan messze kéne vinnem...inkább gyere erre hazafelé...úgy is útba esik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, igazad van de akkor meg miért nem már c20let moci?

- Vezethetetlen lesz...

- elfér, de nem igazán...Ruddee-ék sem véletlen szívnak vele már 1 éve...

- Nem fog sokkal jobbat menni, csak max 3-tól felfele...

- Egyenlőre nem vagyok kibékülve ezzel a benyás turbós dologgal... :lol:

- Ha kevés lesz, akkor szúrok rá egy nitro szettet...mittomén...vagy megpróbálok egy vinnnnyogós kompresszort...olyat még úgy sem csinált itthon senki... :lol: :P

De egyenlőre úgy néz ki, hogy megáll az xenél a projekt, mert ha minden úgy alakul akkor jövőre kertes házban szeretnénk már telelni...ahhoz meg kell némi lóvé... ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

- Vezethetetlen lesz...

- elfér, de nem igazán...Ruddee-ék sem véletlen szívnak vele már 1 éve...

- Nem fog sokkal jobbat menni, csak max 3-tól felfele...

- Egyenlőre nem vagyok kibékülve ezzel a benyás turbós dologgal... :lol:

- Ha kevés lesz, akkor szúrok rá egy nitro szettet...mittomén...vagy megpróbálok egy vinnnnyogós kompresszort...olyat még úgy sem csinált itthon senki... :lol: :P

De egyenlőre úgy néz ki, hogy megáll az xenél a projekt, mert ha minden úgy alakul akkor jövőre kertes házban szeretnénk már telelni...ahhoz meg kell némi lóvé... ;) :lol:

Tisztasor...

Link to comment
Megosztás:

Ebayon vettem, de Sonique-kal vettünk már a Kárászynál is...Először kérdezd meg a GSI/BMW Thomast, hogy ő mennyiért tud...

kösz, üzi már ment BMW-s úrnak, kasztni szempontjából sztem marad a kadett, abból is a 3 ajtós csepp, mert caravánt még nehezebb találni, főleg türhető állapotút,bár időm lesz keresgélni.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.