Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az ültetés miatt ha 4en ülünk a kocsiban, esetleg még csomagok is vannak, veszélyesen lent van a kocsi hátulja. a kombiknál van lehetőség sűrített levegővel megemelni a gépet hátul, ha magpakolják - ilyet be lehetne applikálni az én asztrámba is, vagy túlságosan perverz és hülye ötlet? :lol:

Link to comment
Megosztás:

az ültetés miatt ha 4en ülünk a kocsiban, esetleg még csomagok is vannak, veszélyesen lent van a kocsi hátulja. a kombiknál van lehetőség sűrített levegővel megemelni a gépet hátul, ha magpakolják - ilyet be lehetne applikálni az én asztrámba is, vagy túlságosan perverz és hülye ötlet? :lol:

Szerintem más a kombinál a lengéscsillapitó csatlakozása a hídhoz + nem tudom honnan tudnál ilyet működőképesen szerezni.

Link to comment
Megosztás:

jah, valamit muszáj lesz csinálni mert rohad a tanksapka körül meg csomagtartóelemnél, jah és picit más színű a kocsi két oldala :lol: elkérhetem privibe a fényező elérhetőségét, mert lezsíroznék vele egy randit, hogy mondjom valami okosat a kocsira?

köfönöm :lol:

Fóton dolgozik...... Bandi 06204610026

Link to comment
Megosztás:

mondjuk gondolhattam volna, hogy a gátlóban van a turpisság. :lol:

asszem KW Variente 1 állítható gátlókat lehetne beoperálni a vasba, de elég borsos az ára. :lol:

Azt meg nem olyan könnyü állítani,hogy mielött beülnek hátra csak simán feltekered.

Egyszerübb megoldás hogy senki nem ül hátra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt meg nem olyan könnyü állítani,hogy mielött beülnek hátra csak simán feltekered.

Egyszerübb megoldás hogy senki nem ül hátra. :lol:

egyszerűnek egyszerű, de nem mindig kivitelezhető. van valami ötletetek? vagy keressek egy lowrider klubot, hogy ott osszák az észt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.