Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Te figyu má az nem a 2/a hanem az IVECO ipartelepi mittudom én előtti út ...

Amúgy nekem itt kell csücsülnöm benn sajna... meg amúgy is amennyit eszik ez a dög most inkább nem megyek vele csak ha muszáj ...

Én is unatkozom, menjünk ki a 2/a-ra gyorsulni? :lol: :lol:
Link to comment
Megosztás:

Okéj, mi annó mikor még jártam ki úgy hivtuk hogy: "megyünk ki az IVECO-hoz?"

De akkor ezentúl legyen az hogy: Megyünk ki az óceánba autózni ? :lol:

Hát az Ivecónak is annyi köze van ahhoz mint a 2/a-nak :lol: tudom hogy nem az, csak mivel a 2/a ismert ezért, mindig azt mondjuk, Óceánárok annak az útnak a neve azt hiszem
Link to comment
Megosztás:

Okéj, mi annó mikor még jártam ki úgy hivtuk hogy: "megyünk ki az IVECO-hoz?"

De akkor ezentúl legyen az hogy: Megyünk ki az óceánba autózni ? :lol:

ÁÁ az nem jó, mert ha most olvas minket egy rendőr akkor kiküldi a jó helyre, ha meg maradunk a 2/a-nál akkor kiküldi oda, közben mi meg kigyorsultunk már 2 tank benzint.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

pénteken teljesen megadta magát az bal1 elektromos ablak....ennek örömére az Árkádban szombaton ráb@sztam az ajtót a jegykiadó automatára.....de nem látszik semmi mert olyan retkes meg madársz@ros az autó....ennek örömére megint eltört az a fémbizbaz ami a kipufogót fogja oda a kasztnihoz a leömlő végénél (már volt egyszer javítva), ugyhogy zörög mint az állat...ráadásul amikor átgurulok bármilyen terepakadályon (feksőrendőr és hasonlók) olyan hangokat ad az autó mintha szét akarna szakadni.......de legalább süt a nap :lol:

btw Tom, Sonique nektek volt bármilyen előjele annak, hogy be fog szakadni a torony? Vagy csak úgy jött? :lol:

Link to comment
Megosztás:

én is digizem. :lol:

elérhető már valaki digizett példánya? céges gépen nem akar indulni a videó a mtv oldalán, más netelérésem pedig nincs egyelőre.

Mivel nem megyek Belgrádba így el tudok menni a GSi devils talira.Remélem többen is megyünk :lol: :lol:

elkezdtem olvasni a devils-es topikját, de nem fogom végignézni... hol lesz végülis?

Link to comment
Megosztás:

elérhető már valaki digizett példánya? céges gépen nem akar indulni a videó a mtv oldalán, más netelérésem pedig nincs egyelőre.

sry, de én délelőtt a lomtalanítási kupacot őríztem, mert majdnem kiterítették az útra megint a jóemberek, most meg anyum szülinapjára megyünk.

ha jut rá időm, holnap felrakom, ha addig más nem tenné. :lol:

Link to comment
Megosztás:

sry, de én délelőtt a lomtalanítási kupacot őríztem, mert majdnem kiterítették az útra megint a jóemberek, most meg anyum szülinapjára megyünk.

ha jut rá időm, holnap felrakom, ha addig más nem tenné. :lol:

sry?!.. ugyanmár... :lol:

kösz, redline!

Link to comment
Megosztás:

szotar.sztaki.hu

nincs jogosultságod ehhez a Lastschriftverfahren -hez :lol:

teil-rész

zunehmen-növekszik

nehmen-elvesz,elfogad

ihre-övé,övék

rechnung-számla,számolás

erhalten-megkap,fenntart

über ein verfügel - rendelkezik vlmivel

wenn-ha

ändern-megváltozik

währung-vaulta,pénznem

a lényeget remélhetőleg kihámozod ebből ha nem akkor is csak enynit tudtam segíteni :lol:

valaki Help

Keine Berechtigung für das Lastschriftverfahren

Um am Lastschriftverfahren teilzunehmen, müssen Sie Ihre Rechnungen in Euro erhalten und über ein Bankkonto in Deutschland verfügen.

Wenn Sie am Lastschriftverfahren teilnehmen möchten, können Sie Ihre Rechnungswährung ändern.

ez az utso vastag szöveg volt a link !

Link to comment
Megosztás:

Keine Berechtigung für das Lastschriftverfahren

Um am Lastschriftverfahren teilzunehmen, müssen Sie Ihre Rechnungen in Euro erhalten und über ein Bankkonto in Deutschland verfügen.

Wenn Sie am Lastschriftverfahren teilnehmen möchten, können Sie Ihre Rechnungswährung ändern.

ez az utso vastag szöveg volt a link !

most nézem, hogy már Lacee is ráfeszült a témára :lol:

csak kb.-re mondom, régen volt, hogy németül tudtam;

nincs jogosultságod tranzakciót végezni, mert nem euro-s számlát adtál meg, mitöbb németországban kéne számlával rendelkezned. a link segítségével tudsz pénznemet váltani.

nem tuti, de remélem valamennyit segít.

Link to comment
Megosztás:

Hát az Ivecónak is annyi köze van ahhoz mint a 2/a-nak :lol: tudom hogy nem az, csak mivel a 2/a ismert ezért, mindig azt mondjuk, Óceánárok annak az útnak a neve azt hiszem

Nah.. mostmár tom mi a dörgés.. marhára nem vágtam hol gyorsúlgattok ti a 2/a-n.. :lol: Így már okés.. régen jártunk oda párszor.. aztán volt egy jóó nagy razia, azóta nem nagyon láttam arrafelé életett péntek esténként...

Devilses tali.. még nem tom.. nem tudom mi lesz bent éjjel, és h mennyire leszek fáradt...

Link to comment
Megosztás:

Nah.. mostmár tom mi a dörgés.. marhára nem vágtam hol gyorsúlgattok ti a 2/a-n.. :lol: Így már okés.. régen jártunk oda párszor.. aztán volt egy jóó nagy razia, azóta nem nagyon láttam arrafelé életett péntek esténként...

Devilses tali.. még nem tom.. nem tudom mi lesz bent éjjel, és h mennyire leszek fáradt...

Elméletileg kezd kialakulni egy jókora brigád ott az Iveco előtt, már most is 14 autóval voltunk ott, azt hiszem, készült videó is, csak még nem vágta meg a srác...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.