Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha vaze, en is lemostam egy hete ezota is be van fagyva minden járat meg recseg ropog a fagyott jégdarab minden zugban... pedig meleg vizzel mostuk és le is törölgettem amennyire lehetett ...

igen ottan voltam és akkor még elég sok hav volt nem hiszem eltünt volna -4fokban :lol:

aztan kocsit is mostam ... meg is fagytam .... de egész jo az az Uj OMV kut a sarkon ..

szép lett a kocsim :huh:

Link to comment
Megosztás:

ha vaze, en is lemostam egy hete ezota is be van fagyva minden járat meg recseg ropog a fagyott jégdarab minden zugban... pedig meleg vizzel mostuk és le is törölgettem amennyire lehetett ...

ezé' kő' télen profik kezébe adni :lol:

szerencsére kaposváron ismerek egy ilyen bandát, és bár nem olcsóak, de nagyon jól dolgoznak :D

lemosták, kapott egy téli waxot, ami mivel nem vízbázisú, most már tél végéig kitart, és minden

kis zugot kipucoltak, leápoltak. Így tettek pl az ajtókéder gumival is, ezért nem is fagyott be utána :D

persze mindez egy tizes volt, de megérte :huh:

Link to comment
Megosztás:

esett hav :D olyan ~2cm :D de ettöl már elig tudtam közlekedni a 225/35 ös nyari gumikkal

viszont nagy élvezet volt az obi parkoloban :huh:

életveszély ilyen gumikkal ..:lol:

... megnyugtató h nemcsak én rohangálok nyári gumikkal :D én is érzem h nem igazán télre való pl az a 245-ös hátulra

elég izgalmas

Link to comment
Megosztás:

Na ami a holnapot illeti...

Sokan felvetették, hogy elötte legyen valahol iszogatás...Na idén nálunk bizti nem lesz...elég volt a tavalyi... :huh:

Vosziék meg Mi fél 10-től ott leszünk a mókahelyen...jó lenne ha 10-re megérkezne mindenki, hogy belecsaphassunk, és éjfélre azért már legyen némi hangulat...

A cím, Nagymező u. 34, vagy Klikkkatt... Italt behozni sajnos nem lehet...

Link to comment
Megosztás:

Nyárigumival csúszkálgatóknak megnyugtatásképp közlöm, hogy jöjjetek el Debrecenbe, és a ködös takony időnek hála, olyan észrevétlen csúszkálgatásokba kezdhettek, hogy az valami borzalom.

Ugyan rezzenéstelen arckifejezéssel, de sikeresen abszolváltam 3 kanyart is, miközben a vectra(téligumin) ment a maga feje után, az asszony meg csak annyit kérdezett, hogy mit "állatkodok"? :lol: (annyiban volt igaza, hogy talán nem 40-50 között kellene mennem a kanyarokban ilyenkor is. :huh:

Link to comment
Megosztás:

én is sokáig szartam a téligumira...

aztán egy jóbarátom/munkatársam annyit mondott, hogy ha veszel téli gumit az 50.000 ezer forint, de ha 30 centivel késöbb tudsz megállni, akkor motorig nincs eleje az autódnak, az 200.000 ft, és 3 hét BKV.

azóta van téligumim :huh:

és tök igaza volt ...

Link to comment
Megosztás:

én is sokáig szartam a téligumira...

aztán egy jóbarátom/munkatársam annyit mondott, hogy ha veszel téli gumit az 50.000 ezer forint, de ha 30 centivel késöbb tudsz megállni, akkor motorig nincs eleje az autódnak, az 200.000 ft, és 3 hét BKV.

azóta van téligumim :lol:

és tök igaza volt ...

Teljesen igaza van! :D

Nekem van téligumim,mégis sok az idióta és állóhelyzetben is figyelni kell már! :huh:

Link to comment
Megosztás:

én is sokáig szartam a téligumira...

aztán egy jóbarátom/munkatársam annyit mondott, hogy ha veszel téli gumit az 50.000 ezer forint, de ha 30 centivel késöbb tudsz megállni, akkor motorig nincs eleje az autódnak, az 200.000 ft, és 3 hét BKV.

azóta van téligumim :huh:

és tök igaza volt ...

nekem  van téligumim csak felnim nincs amire rá raknám mert a 4*100as 16 os nem megy fel az 5*110esre és a 17es felnire sem a 16os téligumi :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem  van téligumim csak felnim nincs amire rá raknám mert a 4*100as 16 os nem megy fel az 5*110esre és a 17es felnire sem a 16os téligumi :huh:

17es téligumi van nálam egy garnitúra mit szívesen oda adok hisz Antié :D -árulja őket :D

3db 205 50 17es Dunlop Sp Wintersport (DOT5001 ! ) -2 Antié egyet adok ajándékba

2db 235 45 17 Bridgestone Blizzak LM22 ezeket egy éve vette Anti és a senin futottak tavaszig (hátul)....(-ennek nemhinném h sok köze lenne a gsihez :lol: )

Link to comment
Megosztás:

17es téligumi van nálam egy garnitúra mit szívesen oda adok hisz Antié :huh: -árulja őket :lol:

3db 205 50 17es Dunlop Sp Wintersport (DOT5001 ! ) -2 Antié egyet adok ajándékba

2db 235 45 17 Bridgestone Blizzak LM22 ezeket egy éve vette Anti és a senin futottak tavaszig (hátul)....

223/35 vagy  215/40 vagy 205/40 17

Link to comment
Megosztás:

De van Pííísta ,csak még fizetést nem láttam mert most telik le a 4. hetem a cégnél és így most nem akartam 5.000 Ft -ot áldozni egy rendes átgumizásra sem(sok mást is nélkülözök ám :huh: ), ráadásul én is szívesebben raknám lemezre hisz az kifizetődőbb hosszú távon... de meg kellett előlegeznem az üzemanyag költséget is a melóba meg jött ez a nyomi karácsony is úgyhogy sajna tényleg számított ez a 5e is ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.