Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

95 előtti és után GSI-k a hütőrácson kívül mimindenben különböznek, ha mondjuk csak a külső jegyekre gondolunk ?

Nekem a 95 előttiek annyival jobban tetszenek, hogy képes lennék csak ezért régi vacak autót venni annyira eltalálták a dizájnját. :wink:

Link to comment
Megosztás:

95 előtti és után GSI-k a hütőrácson kívül mimindenben különböznek, ha mondjuk csak a külső jegyekre gondolunk ?
sokmindenben, sokkal szerényebb külsejű lett

nézd meg Laci4 verdáját a gsi.opelclub.hu-n az egy gyári ilyen....szegény fiu mennyit küzdött mire bebizonyította, hogy ez egy gsi :)

Nekem a 95 előttiek annyival jobban tetszenek, hogy képes lennék csak ezért régi vacak autót venni annyira eltalálták a dizájnját. :wink:

nekem is, pont ezért kerestem ilyet

Link to comment
Megosztás:

Nah szóval akkor hozzászólnék én is, mint talán itt ez egyetlen '96 os GSi tulaj.

Ha még van vki, bocsi.. úgy emlékszem mééég volt egy széép fehér, de az elkelt ...

Szóval. 1 kérdés. ez a Gsi nem palotán van egy kereskedésben? Mert ott amikor több mint egy éve vettem az enyémet, akkor is láttam egyet. De az lehet nem ugyanez.

aztán a továbbiak. Az én észrevételeim.

1: amennyiben '96os(az enyémböl kiindúlva) a hütömaszk sztem nem az eredeti, a lököst meg nem gazán látom.(elsö) de igy elsöre mintha az is a régié lenne. (a régiben keskenyebbek a ködfényszórók, másabb a légbeömlő rajta) Igy hirtelen nem tudom pontosan mi, de megpróbálok összeválogatni képeket és felrakom.

A hátsó lökös is a régié szerintem, mert amennyire én figyeltem, a régieken van két pilács a rendszámtáblához, az enyémen csak egy.

Küszöbb.. sajnos nem látszik. Az enyémen abszolút nincs. Mármint optika :)

A lényeg, hogy a 96 osok szinte olyanok mint bármelyik széria 3ajtós astra.

Hmm. miben is különbözik még hirtelen külsöre.

Nincs napfénytetö :) de ez lehet darabfüggö is.

HÁTSÓSZÁRNY! Ezen még a régié van! az újakon cask egy indurka pindurka van, nem ez a megabrutál..

Motárháztetö: A régieken légbeömlő(vagy pontosítsunk, kiömlö), az újakon nincs.

Visszapilantó. A régieken szögletesebb, az újakon kerekdedebb. (mint ezen is)

Külsöre hirtelen azthiszem ennyi.

Összefoglalva a régi sokkal vadabb, sportosabb benyomást kellt, mig az új, amolyan családias.

Ez az autó meg egy öszvérnek tünik. A mociházon és a visszapillantókon kívűl, szinte minden a régié sztem kivülröl.

Ez lehet SZVSZ szerint azért is mert törött volt, és a tulaja olyan volt mint te, hogy jobban tetszett neki a régi, és akkor már olyan dolgokat szerzett hozzá, vagy csak szimplán törés nélkül.

Lógás. kicsit nekem is lejjebb van a bal eleje. de sztem nem volt törve az enyém se.

Km. sztem is kicsit kevés,de esetleg elképzelhető.nagy szerencséval.

Én tavaly vettem meg. Bocs. mostmár tavalyelött (2003.09.24) :oops: 103 610 km-rel. Az kb. reális volt. Anno a sztrádába vittem, és ott mondták.

A váltószoknya nekem is kezd kiszakadozni. igaz éppencsak. mégcsak inkább kitörve van. A kormányon viszont nem látok igazán kopást.

Belsö rész. Tök muris. Nekem is van egy cigiégés az ülésen. az ülés jobb oldalán ahol talizik az oldaléllel :D

Apro bosszantó dolgok? mik?

A belsö összehasonlitás régiekhez képest. Picit talán más müszerfal. (vizhőfok másként van skálázva) A lufikból kifólyólag a ehh. hogy is nevezzem. elsö konzol?

Középkonzol +klima kapcsoló és +1 fokozat a fütés-hütés ventin.

Kicsit talán hosszabb váltó, illetve váltóút...

Ehh. most nézem. Ennek a kormánynak fa a felsörésze? Akkor ott is van vmi varia.

Jah meg egy eszmefuttatás ami beugrott!"KÉK BELSŐ VILÁGÍTÁSSAL!!!." ez mit takar? Müszerfal? akkor mennyiböl tart "visszatekerni" de ez csak a negativ hozzáállás.

Más az üllések mintázata, illetve lehet maga az üllés is picit. (pl.apróság, de azért fura volt, hogy amikor elöredöntöm az üllést, nekem a visszadöntéhez nem kell újra felhúzni a kart, Peti barátomnak meg igen)

Más a kormány a régiekben(lufi miatt is)

Hirtelen ennyi. Még majd folytatom, csak most el kell mennem...

Link to comment
Megosztás:

Red mennyi pénzed van GSI-re? Az enyém eladó lessz idén de azt nem mondom meg milyen autót veszek mert még énsem tudom

sok lehetőség van!

1., mikor tervezed eladni?

2., miért tervezed eladni?

3., feléből mennyit engedsz? :)

4., kb mennyit adsz ha megszabadítalak tőle :) ?

megveszlek kilóra kiccsávó 8) )

Link to comment
Megosztás:

Ha megveszel kilóra akkor kilóm ára 100eu és 99kg vagyok jelen

karácsony utáni pillanatban!

Szóval nekem már elsősorban egy 2000-es évjáratú autó kell másodsorban nem lessz pénz OPC turbóra idén és lehet, hogy kertes

ház project is lessz a családban amibe be kell segíteni és ezért

lehet, hogy valami diesel téma jöhet szóba költségcsökkentés miatt

mert a részletbe beletudom tenni a bezin és gázolaj közötti

fogyazstás különbség árát! Ezt jól megírtam! Szóval fiatalabb autó

elsősorban és olyan ami nem gáz :wink: ! Úgy is kicseréltem benne

a nyáron már ami drága volt (Sachs kuplung szett)! Had örüljön a

vevő de még tavasszal kijavítjuk a hibákat a kasztnin ill. tuning

upgrade is lessz a géptetőn!

Az eladás szerintem augusztus kb.

Link to comment
Megosztás:

Az ára relatív mert ha veszel egy alapot és fejlesztesz ugyan ott leszel

mintha megvennéd egyben lízingelni meg ugye lehet. De én kérdeztem

elöbb mennyid van rá?

hát 650ért már lehet venni calit :) :) :D

de haver vagy és rádobok egy százast :D

viccet félre, teljesen talajtol elrugaszkodottnak találom a másfél milliós gsi-ket...persze ha az igényes tulaj -aki pénzt, munkát fektetett az autójába- megnézi, hogy full lepukkant/leharcolt verdákat 1 misiért akarják az ember nyakába varni akkor persze hogy éreztetni akarja, hogy az övé mennyivel értékesebb

az hogy mennyim van rá az egy dolog itt publikban ne turkálj a zsebemben :P

Link to comment
Megosztás:

Ha ismét Redline és Benzin kollégáknak adunk tanácsot, én azt mondanám, hogy fórumtagtól jó autót venni.

1. ismert előélet

2. valamilyen szinten ismered a tulajt esetleg találkozókról, vagy hasonló

3. aki fórumba írkál szeretett kocsijáról, az valószínűleg nem egy trehány autótartó

Kereskedőtől szvsz semmit se...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.