Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És a fészlift utáni GSi-n is 2 van? B) :D B)

A síma GSi lökösben 2db van, és egyezik a Calibráéval.Nem túl olcsóság még az ugy. sem, de a célnak tökéletesen megfelel.Bontottat nem ajánlok, mert hamar megzakkan, ill. jó esélyel össze van nőve.A gyári BOSC horror áron van, szal addig menj, míg identet nem találsz.Vktr-nál a Csergőben hegyekben áll.

A 96' utáni GSi-n normál lökös van.Pont mint az enyémen, ott már csak az ajtón lévő díszcsíkon volt kiírva, hogy GSi.

Link to comment
Megosztás:

Nem szólíthat fel...sött megnézném, hogy xenonhoz hol van pótizzó, és ki mikor cserélné ki... B)

hidd el felszólíthat. Sőt ha akra és ezt megmondod neki akkor még meg is baszkurál egy csekkel esetleg. Ráfogja hogy sötétben nem vagy kivilágítva amit ugye a kressz előír és ennyi. Ami igaz is ha nem világít a lámpád.

Link to comment
Megosztás:

na most akkor miről is van szó?! B)

Ha az izzó akkor azt lehet kapni bárhol.

Ha a "búra" akkor abból az utángyuri az első télen megreped és szét is törik...bosnyák utcai bontóban annó nekem 1000 forintért hozták volna...

a gyári tényleg horror...

nekem a bontott egy éve van benn és teljesen jó...

A síma GSi lökösben 2db van, és egyezik a Calibráéval.Nem túl olcsóság még az ugy. sem, de a célnak tökéletesen megfelel.Bontottat nem ajánlok, mert hamar megzakkan, ill. jó esélyel össze van nőve.A gyári BOSC horror áron van, szal addig menj, míg identet nem találsz.Vktr-nál a Csergőben hegyekben áll.

A 96' utáni GSi-n normál lökös van.Pont mint az enyémen, ott már csak az ajtón lévő díszcsíkon volt kiírva, hogy GSi.

Link to comment
Megosztás:

az bztos hogy kiöntö betonna a következőt belülről!

Anno nekem is lelopták a fóti cora parkolóban. B) Majd nagynehezen vettem egy másikat és lefesetettem mert sötétkék volt majd 2 komponenses ragasztóval oda hackeltem,hogy többet véletlenül se lehessen leszedni max. letörni. B)

Link to comment
Megosztás:

Anno nekem is lelopták a fóti cora parkolóban. :D Majd nagynehezen vettem egy másikat és lefesetettem mert sötétkék volt majd 2 komponenses ragasztóval oda hackeltem,hogy többet véletlenül se lehessen leszedni max. letörni. B)

Peti!

Fiat feeling bejött végül, mert nem jól indult azt tudom... B)

Link to comment
Megosztás:

Peti!

Fiat feeling bejött végül, mert nem jól indult azt tudom... B)

Igen bejött.................ma megnézte egy mániákus olasz autós és jövőhéten foglalózza a gépet ha minden igaz B)

Egyébként nem rossz csak aki német autóhoz van szokva annak kicsit idegen ez a technika.

De a motorhang és klíma az kiváló és a gyári futóműre sincs panasz :D

Link to comment
Megosztás:

Igen bejött.................ma megnézte egy mániákus olasz autós és jövőhéten foglalózza a gépet ha minden igaz B)

Egyébként nem rossz csak aki német autóhoz van szokva annak kicsit idegen ez a technika.

De a motorhang és klíma az kiváló és a gyári futóműre sincs panasz B)

és mi lesz helyette???

GSI??? :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Dettó...

2 komponensű és festegetés :D

Anno nekem is lelopták a fóti cora parkolóban. B) Majd nagynehezen vettem egy másikat és lefesetettem mert sötétkék volt majd 2 komponenses ragasztóval oda hackeltem,hogy többet véletlenül se lehessen leszedni max. letörni. B)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.