Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azvan vele, hogy még nem adtam fel... Mer nem jutott rá egyszerűen kapacitás... De most kimegyek a garázsba, előtúrom és becsomizom, azt holnap feladom... Bocsánat, de sok dolgom volt... :lol:

Béláim,

Méé nem szóltok.

Zsoltinak el tudnám kérni gsi matrinyát, odaadni, ad maszkot, Lacinak odaadom és én is kapok maszkot :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma fent voltam Pesten, mert barinőmet meg sógornőjét fel kellett vinni a Lurdyba fodrászkodni :lol:

Közben volt egy kis légterelő bizniszem és át kellett mennem a Dunaplázához, ami sikerült 15 perc alatt mert nem volt dugó a Hungárián :D

Várom a srácot aki hozza a légterelőt és érkezik egy piros géesi, amivel B_Csabi volt. De jó mondom, hogy most tudtam meg, hogy te árulod, mert akkor bizniszelhettünk volna itt is. Na mindegy legalább megismertük egymást személyesen és egy jót dumcsiztunk a vasakról. Aztán vissza Lurdy és vártam a fodrászra :lol:

Nem rég értem haza, de szerencsém volt, mert hipp-hopp megtettem az utat.

Látszik hogy nem olvasod a fórumot :D :lol: :lol: :lol: Lanti még meg is kérdezte tőle hogy ő árúlha a duenen a légterelőket :D :D

Link to comment
Megosztás:

Béláim,

Méé nem szóltok.

Zsoltinak el tudnám kérni gsi matrinyát, odaadni, ad maszkot, Lacinak odaadom és én is kapok maszkot :lol: :lol: :lol: :lol:

Én ezt mondtam már László barátunknak, de ő ragaszkodott hogy postázzam el... Mer aszondta hogy valahol személyesen adja át neked a maszkot, én erre mondtam hogy felviszem akkor lurdyhoz ezt és majd elcserélitek... de nehogy má ilyen egyszerű és ésszerű legyen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Várom a srácot aki hozza a légterelőt és érkezik egy piros géesi, amivel B_Csabi volt. De jó mondom, hogy most tudtam meg, hogy te árulod, mert akkor bizniszelhettünk volna itt is. Na mindegy legalább megismertük egymást személyesen és egy jót dumcsiztunk a vasakról.

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

És végül az opelforum kihagyhatatlan sztárja... :lol: :lol: :lol:

http://kepfeltoltes.hu/080727/100_0379_www...ltoltes.hu_.jpg

Szerintem ezt a képet összecserélted valami mással :D

Jó volt a hétvége, én du2 után indultam csak, addig ejtőztünk a parton, meg fagyasztottuk a zacsit a balcsiban. :lol:

Franya volt találkozni a rég látott emberkékkel is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ki végzett még a dobogón ? :lol:

Valami "ismeretlen" fazon, Kukuriku becenévvel, meg Ákos. De azt mondja Ákos, hogy amióta sörivásban versenyzik, ilyen szoros befutó még nem nagyon volt.

Amúgy a klubból (ebből) Kismanta lett az első fényezés kategóriában. Szóval neki is gratula. Ja, és a MOTE is kapott oklevelet, mint résztvevő klub. Ez Tasnál van, mert közöttünk ő volt a rangidős MOTE-s. Továbbá az MVOK is kapott, ez Kismantánál fellelhető.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.