Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

E!

tudtok olyan helyet (győr, komárom, vagy szfehérvár környékén), ahol engedékenyek a műszaki vizsga alkalmával? vészesen közelg a lejárat dátuma, műbizonylatom meg nincs a kis kormányról. a koni-ról kell, hogy legyen, nemtom megkaptam-e a kasznistól... :lol: az éndzsölájzhoz kell egyáltalán?! :lol:

Annyi szokott lenni Opel alkatrész kereskedésekben.

Én vettem már 10 darabot egyszerre 2200/db-ért. Mondjuk az nem egészen legális áru volt, de nekem megérte. :lol:

De már elfogyott, tehát nem tudok adni. :D

3ezerbő' megvolt, gumival. :D

Link to comment
Megosztás:

Az én SONAR angelemhez nem kellett a műszakira...speciel...

A kormány meg talán méret függő...mennyire kicsi a kicsi...

Én meg előkeresem azt a számlát már mert nekem tényleg valami 7 ezer körül rémlik az a gumi cső...bár lehet nem ugyanarról a toldatról beszélünk...hanem ami a ltmérő mögött van... o.O

E!

tudtok olyan helyet (győr, komárom, vagy szfehérvár környékén), ahol engedékenyek a műszaki vizsga alkalmával? vészesen közelg a lejárat dátuma, műbizonylatom meg nincs a kis kormányról. a koni-ról kell, hogy legyen, nemtom megkaptam-e a kasznistól... :lol: az éndzsölájzhoz kell egyáltalán?! :lol:

3ezerbő' megvolt, gumival. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Endzsölájsz, akkor oké :lol:

:D

Az én SONAR angelemhez nem kellett a műszakira...speciel...

A kormány meg talán méret függő...mennyire kicsi a kicsi...

Én meg előkeresem azt a számlát már mert nekem tényleg valami 7 ezer körül rémlik az a gumi cső...bár lehet nem ugyanarról a toldatról beszélünk...hanem ami a ltmérő mögött van... o.O

32 centi. le is akarom váltani, de még őrlődöm a 35-ös momo competition, és a gyári lufis között. előbbi a kocsiban töltött idő 99.9999%-ban lenne faca, utóbbi csak igen ritkán, de akkor nagyon... :D

a légtömegmérő és az SFI doboz között van egy fém (?) cső, a cső és a doboz között meg egy gumiharang. tegnap miután kivették megnéztem, nem is kicsit szakadt... azt hittem 2-3 centi a szakadás, de az ép rész volt annyi. :lol: (bár asszem már túltárgyaltam a témát, bocs :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.