Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Olyat tudok, amin Cossi heng.fej volt, üresen 40e.-t kér érte az ember, fűzve pedig megegyezés kérdése.Elég régenóta bent figyel az irodában, szinte csak kerülgetik, mert h.fej nélkül nem sokat ér.....het, gondolom....

ha érdekel, 20/918-15-85.Hivatkozz rám, akkor képben lesz az ember.

Alkudni célszerű.

köszi de a lényeg a megajándékoznin volt akinek nem kell és csak a helyet foglalja ..... jelenleg egy qrva ft sincs hogy be jött ez az auto alloposdi téme és meg kellet csinalnom a kocsimat ...

40e meg qrva sok ám .... esetleg a negyede ...

Link to comment
Megosztás:

A rövidített száru gátlo mennyire szol bele a magasságba? Az nem a rugótol függ? Vagy mennyivel lehet lejjebb tenni vele az autót?

hat ott minimum annyival alacsonyabb rugo kell mint amivel röviditve van a gatlo .. mert normal rugoval ... szétüt a gátlo ...

nekem a kadettbe volt röviditett Koni

ott pl a lengökar akkor került visszintes helyzetbe amikor az autot felemelték .. egyébként felfele állt

vagyis normal rugoval igan gazos lett volna összerakni ...

Link to comment
Megosztás:

Az igaz, hogy a koni a gátlóira csak koni rugókkal ad 2 év garit? :lol:

én csak gátlót vettem 4 db-ot és garit is hozott hozzá Szilágyi úr, bár slagos megoldással jóval több volt az ültetés sztem és a gariban asszem meg olyanok vannak h ha nem megfelelő rugóval van összerakva az egyből láccik szétszerelésnél és ugrik a gari stb.......

Link to comment
Megosztás:

9" széles ET30-as felni vajon beférne? Mind a négy ilyen széles

Nekem 60/40es ültetésem van FK kemény gátlókkal... Beférni befér... Egyszemélyel még viszonylag közlekedhető is. De két illetve több személlyel, teletankolva már elég necces hátul... Elöl meg csak egyszer hallottam hogy beleért volna a gumi az ívbe... akkor amikor lendületből ( kb 60al ) hajtottam át a kereszteződésen Esztergomban a lámpáknál és a főút, utca találkozásánál van egy 2cm-s szintkülönbség meg egy pár pukli... :lol:

Szal ültetett autónál hátul szélesítés ajánlott... Elöl pedig ha nem vezetsz marhán akkor nem szükséges... Bár neked ha jól tom koni gátlóid vannak nemtom hogy azok mennyivel keményebbek X fokozaton amin használod mint az én FK-im... sztem attól is függ... Gyári futóművel sztem be kell férnie hátul is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ma megállt alattam az Astra sajna. Azaz leszedtem az aksisarut a pénteki chek control miatt és úgy 10 perc elteltével visszaraktam. Na azóta nem megy a vas, benya van, szikra van, forgatja de semmi más. Biztik jók. Kadett c20xe-hez csak Kadett computer jó? Nemtom mi lehet a baj, minden lenullázódott ugye de ennyi. Elég tanácstalan vagyok most sajna. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hat ott minimum annyival alacsonyabb rugo kell mint amivel röviditve van a gatlo .. mert normal rugoval ... szétüt a gátlo ...

nekem a kadettbe volt röviditett Koni

ott pl a lengökar akkor került visszintes helyzetbe amikor az autot felemelték .. egyébként felfele állt

vagyis normal rugoval igan gazos lett volna összerakni ...

rövid koni, rövid rugó, emelgette is:)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.