Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ki milyen ods al fogad hány hét mulva nyirjak ki Obamát ? :D

Van valami belső infód, hogy útnak indult valami árjafehér turbómagyar különítmény, vagy a helyi Ku Klux Klán dobott egy levelet, esetleg CLint Eastwood és kis redneck baráti ültek be a déi zászlós Fordjaikba és indultak DC felé és Obama hullája fölött akarják megtartani a következő National Rifle Association gyűlést? ;)

Link to comment
Megosztás:

Van valami belső infód, hogy útnak indult valami árjafehér turbómagyar különítmény, vagy a helyi Ku Klux Klán dobott egy levelet, esetleg CLint Eastwood és kis redneck baráti ültek be a déi zászlós Fordjaikba és indultak DC felé és Obama hullája fölött akarják megtartani a következő National Rifle Association gyűlést? :D

korán reggel, ennyi hülyeséget kitalálni... ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Van egy kapcsolóm ami leveszi a szuflát az AC-ról olyan biztonsági :D

Elvileg így műkszik 4 éve és nem volt vele gond, meg szerintem menet közben is genyozna.

Benzinszag volt rendesen :P :D :D

Azért szerintem ellenőrizd azt a kapcsolót, mondjuk egy átkötéssel... tud így szivatni, ha beég a kontakja.

Főleg ha nem legalább 10A-es a kapcsoló :D

Sziiiijaaaa.

Köszike, jól vagyok, éjszakázást még bírom, csak az a furcsa, hogy eddig a hasam rántott orra, most meg a "tejtartók". :D ;)

És most már ráadásul ketten osztoznak rajta! :D

de nem ámm .. de akkor is .. el tudtam volna viselni azt a milliárdot ám :P

Grat! Akkor kicsit csökkentve van a banki hiány :D

Link to comment
Megosztás:

kb olyat megy mint egy xe GSI... :D csak úgy egyébként...szal olyan 15.4-5 körül...Persze vannak ennél jobb GSI-k...de azok most nem számítanak... ;) :P

Azért az érzetet nagyban befolyásolhatja, hogy 1800-tól majd' kétszer annyi nyomatéka van mint egy gsinek csak 4000 felett. :D

Igaz, pörgetve nem gyorsul jobban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.