Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

UGY-t ne vegyél,ha nem muszáj :rolleyes:

Régebben már kerestem GSi géptetőt, de senkinek nem volt sehol... Kocsi hiányában meg ugye utazni sem tudok érte messzire, pedig megtenném. Az UGY pedig a legvégső megoldás. Ha valaki esetleg tud, kérem ne tartsa magában az infót. :)

Link to comment
Megosztás:

rossz volt olvasni, ahogy gyakorlatilag leb@sztátok szegény Laceet... :rolleyes:

nem mondom, hogy nincs igazatok, főleg a "bőr helyett technika" kérdésben, de...

...én nem sajnáltam rá a pénzt, nem vettem másik kormányt pl. amíg volt helye a pénznek mondjuk a futóműben (pedig a mostanit még nyáron odaígértem MOR-nak, biztos hülyének, vagy linknek néz...), de ez se garancia semmire...

ha úgy gondoltam/hallottam/éreztem valaminek gondja van, vittem a szerelőhöz - teszem hozzá ez is hülyeség, hisz feleslegesen költök rá, szerintetek is - aki aztán vagy jól csinált mindent, vagy nem. hiába álltam sokszor mellette, nem értek hozzá eléggé, és a szabimat se akarom feltétlenül a műhelyben tölteni.

Anti, Coupe, J0hnny, Sonique - azért mindegyikőtöknek sok idejébe és/vagy pénzébe került, hogy ilyen bölcs legyen, nem?

Lacee is kicsengette a tanulópénzt, ennyi - hogy okul-e, majd elválik.

én mindenesetre már lemondtam az enyémről, április környékén meg is hirdetem, és a földhöz verem a seggem örömömben, ha valaki elvisz 900ért - koni, kuplung, stb. ide, vagy oda.

Link to comment
Megosztás:

rossz volt olvasni, ahogy gyakorlatilag leb@sztátok szegény Laceet... :rolleyes:

nem mondom, hogy nincs igazatok, főleg a "bőr helyett technika" kérdésben, de...

...én nem sajnáltam rá a pénzt, nem vettem másik kormányt pl. amíg volt helye a pénznek mondjuk a futóműben (pedig a mostanit még nyáron odaígértem MOR-nak, biztos hülyének, vagy linknek néz...), de ez se garancia semmire...

ha úgy gondoltam/hallottam/éreztem valaminek gondja van, vittem a szerelőhöz - teszem hozzá ez is hülyeség, hisz feleslegesen költök rá, szerintetek is - aki aztán vagy jól csinált mindent, vagy nem. hiába álltam sokszor mellette, nem értek hozzá eléggé, és a szabimat se akarom feltétlenül a műhelyben tölteni.

Anti, Coupe, J0hnny, Sonique - azért mindegyikőtöknek sok idejébe és/vagy pénzébe került, hogy ilyen bölcs legyen, nem?

Lacee is kicsengette a tanulópénzt, ennyi - hogy okul-e, majd elválik.

én mindenesetre már lemondtam az enyémről, április környékén meg is hirdetem, és a földhöz verem a seggem örömömben, ha valaki elvisz 900ért - koni, kuplung, stb. ide, vagy oda.

Olvass vissza 3évet,és akkor megérted miről beszélünk...Nem akarom még 1x leírni...... :)

Neked is csak annyit tudok mondani,hogy nagy szerencse kell a 900e forinthoz...... :) Egy évvel öregebbek lesznek,és egyre fiatalabbak veszik meg....Akiknek sajnos nincs sok pénzük,így a legolcsóbbakat veszik meg :) Az idősebb korosztály,meg sorra árulja és szinte mindegy mennyiért de szabadulni akar tőle.....

Link to comment
Megosztás:

Olvass vissza 3évet,és akkor megérted miről beszélünk...Nem akarom még 1x leírni...... :rolleyes:

Neked is csak annyit tudok mondani,hogy nagy szerencse kell a 900e forinthoz...... :) Egy évvel öregebbek lesznek,és egyre fiatalabbak veszik meg....Akiknek sajnos nincs sok pénzük,így a legolcsóbbakat veszik meg :) Az idősebb korosztály,meg sorra árulja és szinte mindegy mennyiért de szabadulni akar tőle.....

bő 1et olvastam, a fentieket az alapján írtam. nem is kell. :D

tudom, nem is hittem a szememnek, mikor Lacee sorait olvastam. hát majd jól beállok az idősebbek közé, max. augusztusban megy 600ért - nyáron egyébként is jobban mennek az ilyen kocsik. :)

Link to comment
Megosztás:

Egyikőnké sem alkalmas :D Ki is szedtek mindketönket egyből...Amint beléptünk a 16ba :) :D :D

Jah...szúró és vágóeszközt kerestek...jó pár percig követett a polgárőr...de simán kiszúrtuk... :D kiváncsi lettem volna mit csinálnak, ha kifordulunk és trepni...majd mire odaérnek a sarokra azt sem látják hol vagyunk... :D

Kérdezték, hogy van e szúró vágó motyó nálunk...átnéznék a verdát...mondtam is a többieknek, hogy ha Feri nem hagyott benne véletlenül valamit, akkor én tiszta vagyok... :) :) leellenőrizték a kocsit...még nincs a nevemen...és láss csodát 4-ünk közül egyikünk neve sem stimmelt a tulaj nevével...és azt sem kérdezték, hogy bakkfitty... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Anti, Coupe, J0hnny, Sonique - azért mindegyikőtöknek sok idejébe és/vagy pénzébe került, hogy ilyen bölcs legyen, nem?

Lacee is kicsengette a tanulópénzt, ennyi - hogy okul-e, majd elválik.

én mindenesetre már lemondtam az enyémről, április környékén meg is hirdetem, és a földhöz verem a seggem örömömben, ha valaki elvisz 900ért - koni, kuplung, stb. ide, vagy oda.

az az igazság a tanulopénzt a turbo-s kocsi épitéshez és egyéb tuninghoz kell szamolni

a muszaki allapot és a muködöképesség más kategoria

addig nem költök csilivili dolgokra amig nincs vezérlés csere vagy hasonlok és az én kocsim mindig üzembiztos volt és nem szoptam

fél éveket egy hibával soha ....

inkabb hozzaallas kérdése az egész nem az hogy ? milliot költöttem rá mert a sok pénz nem a muszaki allapot megtartására ment el

....

Link to comment
Megosztás:

rossz volt olvasni, ahogy gyakorlatilag leb@sztátok szegény Laceet... :rolleyes:

Évekig mindenki sajnálta, bátorítottuk és megpróbáltunk neki -ki ki a lehetőségeihez képest- segíteni. Igaza van a coupenak olvass vissza, vagy tájékozódj mielőtt mindenkit elitélsz.

Anti, Coupe, J0hnny, Sonique - azért mindegyikőtöknek sok idejébe és/vagy pénzébe került, hogy ilyen bölcs legyen, nem?

Lacee is kicsengette a tanulópénzt, ennyi - hogy okul-e, majd elválik.

Én csak azt nem értem ha látta, hogy mások mennyit szivtak mindennel akkor abbol miért nem lehet tanulni. Bölcs ember más kárán tanul, okos a sajátján....de aki egyikből sem?

én mindenesetre már lemondtam az enyémről, április környékén meg is hirdetem, és a földhöz verem a seggem örömömben, ha valaki elvisz 900ért - koni, kuplung, stb. ide, vagy oda.

900 :) :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

az az igazság a tanulopénzt a turbo-s kocsi épitéshez és egyéb tuninghoz kell szamolni

a muszaki allapot és a muködöképesség más kategoria

addig nem költök csilivili dolgokra amig nincs vezérlés csere vagy hasonlok és az én kocsim mindig üzembiztos volt és nem szoptam

fél éveket egy hibával soha ....

inkabb hozzaallas kérdése az egész nem az hogy ? milliot költöttem rá mert a sok pénz nem a muszaki allapot megtartására ment el

....

Ez teljesen igy van.

Coupe is csak azért költött rá annyit mert vett csomó mindent, fényezett, kárpitozott, futóművezett....aztán rájött, hogy elég...és most rábuzult a hifire ugyhogy kezdődik előlröl :rolleyes: :)

Szerintem a J0hnny-t meg kevered valakivel :)

Link to comment
Megosztás:

inkabb hozzaallas kérdése az egész nem az hogy ? milliot költöttem rá mert a sok pénz nem a muszaki allapot megtartására ment el

nekem elment rá párszáz, aztán megint, mert mint kiderült nem, vagy szarul csináltak meg szinte mindent, amit kifizettem.

Évekig mindenki sajnálta, bátorítottuk és megpróbáltunk neki -ki ki a lehetőségeihez képest- segíteni. Igaza van a coupenak olvass vissza, vagy tájékozódj mielőtt mindenkit elitélsz.

nem ítélek el senkit.

párhuzamot vontam a saját szopásaimmal, ennyi.

nah most őtis basszátok le :rolleyes:

:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.