Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudja valaki hogy az én fajta elsőlökösömet alulról milyen csavar fogja?Anno kiszedtem és azóta is keresem őket.Ha tudnám bemennék egy csavarboltba és vennék.Köszi

alulról műanyag csapszeg szerű cucc tartja. egy műanyag hüvely, és belemegy egy műanyag f.sz ;) 4darab van alul

Link to comment
Megosztás:

Nekem is csattog a LET, de szerintem engem se fog különösebben zavarni. :lol:

Amikor bemelegszik, akkor elkussol, hidegen meg úgyse kell hajtani, tehát mindegy. :lol:

Na ez nálam is így van...hidegen zenekar, melegen meg már nem tudom, mert a kiputól nem hallok úgy sem semmit... ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém 6hónap nem beindítás után, olyan volt mintha 2csavarhúzó lett volna bennehagyva a szelepfedél alatt. Már temettem a tőkéket, mondom ezek kukák. Hazaértem és olyan szépen egyenletesen járt a motor és nem csattogott semmi hogy hihetetlen, a hétvégén 3nap állás után beindítottam és kb kettőt csattogott addig amíg elért a HFbe az olaj és már csöndben is volt. Azért még a kompressziómérést megjátszom, biztos ami tuti, aztán max HF felújítás. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az enyém 6hónap nem beindítás után, olyan volt mintha 2csavarhúzó lett volna bennehagyva a szelepfedél alatt. Már temettem a tőkéket, mondom ezek kukák. Hazaértem és olyan szépen egyenletesen járt a motor és nem csattogott semmi hogy hihetetlen, a hétvégén 3nap állás után beindítottam és kb kettőt csattogott addig amíg elért a HFbe az olaj és már csöndben is volt. Azért még a kompressziómérést megjátszom, biztos ami tuti, aztán max HF felújítás. ;)

Hát most mikor elindítottuk csere után az enyémbe 28 kovács ütött 1 kardot :lol: De aztán bekussolt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.