Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pista gratula a géphez, vigyázz rá meg magadra is.

Viszont emlékszem rá hogy vettél a fehér caravánra power cupot, megkérnélek nagy tisztelettel hogy nehogy eladd a kocsit azzal együtt :D tényleg úgysincs azon a kocsin annak sok értelme, szóval vevő lennék rá, mert nincs meg a gyári sfi-m ez ami meg rajta van 2 milliméteres réssel van fölrakva annyira gáz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pista gratula a géphez, vigyázz rá meg magadra is.

Viszont emlékszem rá hogy vettél a fehér caravánra power cupot, megkérnélek nagy tisztelettel hogy nehogy eladd a kocsit azzal együtt :D tényleg úgysincs azon a kocsin annak sok értelme, szóval vevő lennék rá, mert nincs meg a gyári sfi-m ez ami meg rajta van 2 milliméteres réssel van fölrakva annyira gáz :lol:

:lol:

Egy kombi mennyivel másabb XE-vel, mint egy 3 ajtós gsi ? :D

Link to comment
Megosztás:

Raksz bele még 1-2 trükkös dolgot és újra lehet forgatni a Taxi c. film "német" változatát :D

Piiista...

Zsolti ma utánad ment a Frankel Leónál...mert azt hitte én vagyok... :D ;) ;)

Hehe és utolérte? Pista biztos azt hitte valaki racsingolni akar :lol:

Link to comment
Megosztás:

Grat! Tisztelt Úszómester Úr!

Leld benne örömöd és kevés gondod legyen vele. Jó hír az is, hogy legalább normális ismerős (klubbos) arcnál marad, és nem valami ismeretlen lepusztó vette meg :lol:

Pista vérmérsékletéhez passzol is az az idegbeteg Veki! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Faxa, mentem a vácin és úgy jöttek utánam mintha embert öltem volna, 2 rendőrautó, be is rendeltek a Mozaikba, a xenon, a sportkormány, meg a kipufogó miatt, nem kerül pénzbe azt mondta csak bekell mutatni a gépet 30 napon belül, szemét mocskok :lol:

Azt hiszem itt telt be a pohár, mostmár eladom, akármennyire szeretem, a szemétláda hogy élvezte hogy kibaszhat velem :D

Végül is fél nap alatt kész a gép, mert a kormány megvan a gyári, égőket 10 perc visszarakni, a kipufogó sem egy nagy durranás.

Ha valaki kedvet kapott a megvételére kérem jelezze ;) az árban megegyezünk, szerintem 600,000Ft lesz az irányár! Valakinek most akcióba? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Faxa, mentem a vácin és úgy jöttek utánam mintha embert öltem volna, 2 rendőrautó, be is rendeltek a Mozaikba, a xenon, a sportkormány, meg a kipufogó miatt, nem kerül pénzbe azt mondta csak bekell mutatni a gépet 30 napon belül, szemét mocskok :D

Azt hiszem itt telt be a pohár, mostmár eladom, akármennyire szeretem, a szemétláda hogy élvezte hogy kibaszhat velem ;)

Végül is fél nap alatt kész a gép, mert a kormány megvan a gyári, égőket 10 perc visszarakni, a kipufogó sem egy nagy durranás.

Ha valaki kedvet kapott a megvételére kérem jelezze ;) az árban megegyezünk, szerintem 600,000Ft lesz az irányár! Valakinek most akcióba? :lol: :lol:

Örülj,hogy csak ennyi :D

Itt Amerikában ha a rendőr meglát,hogy gyorsulsz utánad megy és megállít.Hív egy trailert amire felpakolják a kocsit.Majd kapsz büntetést (pénz) utána bíróság és a végén a kocsi a roncstelepen végzi! Amit bezúznak!

Szóval ne keseredj el.Nem kell eladni.Szép autó, jó autó és a te autód amit nem vehet el tőled senki!!!!!

Street racing..........

Link to comment
Megosztás:

Szóval ne keseredj el.Nem kell eladni.Szép autó, jó autó és a te autód amit nem vehet el tőled senki!!!!!

Street racing..........

Nem csak ez a fő oka az eladásnak, ez már csak egy löket volt, persze ha eltudom adni. Semmi értelme hogy itt áll a parkolóban heteket úgy hogy nem mozdul 1 métert sem, venni akarok egy superb-t dolgozni, doszt elég egy kocsit fenntartani!

Link to comment
Megosztás:

Faxa, mentem a vácin és úgy jöttek utánam mintha embert öltem volna, 2 rendőrautó, be is rendeltek a Mozaikba, a xenon, a sportkormány, meg a kipufogó miatt, nem kerül pénzbe azt mondta csak bekell mutatni a gépet 30 napon belül, szemét mocskok :lol:

Azt hiszem itt telt be a pohár, mostmár eladom, akármennyire szeretem, a szemétláda hogy élvezte hogy kibaszhat velem :D

Végül is fél nap alatt kész a gép, mert a kormány megvan a gyári, égőket 10 perc visszarakni, a kipufogó sem egy nagy durranás.

Ha valaki kedvet kapott a megvételére kérem jelezze ;) az árban megegyezünk, szerintem 600,000Ft lesz az irányár! Valakinek most akcióba? :D :lol:

elfelejtett beleírni, hogy ingyenes átvizsgálás a mozaik utcába ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Faxa, mentem a vácin és úgy jöttek utánam mintha embert öltem volna, 2 rendőrautó, be is rendeltek a Mozaikba, a xenon, a sportkormány, meg a kipufogó miatt, nem kerül pénzbe azt mondta csak bekell mutatni a gépet 30 napon belül, szemét mocskok :lol:

Azt hiszem itt telt be a pohár, mostmár eladom, akármennyire szeretem, a szemétláda hogy élvezte hogy kibaszhat velem :D

Végül is fél nap alatt kész a gép, mert a kormány megvan a gyári, égőket 10 perc visszarakni, a kipufogó sem egy nagy durranás.

Ha valaki kedvet kapott a megvételére kérem jelezze ;) az árban megegyezünk, szerintem 600,000Ft lesz az irányár! Valakinek most akcióba? :D :lol:

Na ezért kerülöm hétvégén azt a környéket ha ne adj isten éjjel megyek haza.

Mondjuk arra kiváncsi lennék,hogy velem mit kezdene,mert egyedül a kipuff lett cserélve,az is egy C Corsa GSi gyári hátsó Irmcher dobja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.