Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

már gsi lökös van rajta elvileg, de tény h a sonar lámpa a baglyokat is megvilágítja :)

Itt állt az utcánkban két hete amikor hazaugrottam ebédelni melóból. Le is fényképeztem. Már a gyári lökős volt rajta.

Némileg igaza volt a pékeknek, de talán elég lett volna egy mozaikos beidézés mint Csabinak.

kekgsi1.jpg

kekgsi2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ugyanmá csak álmodozol arról, hogy olyan sukár gyerek legyél mint én

Álmodozik a tököm...

Ganxta is megmondta, hogy amelyik férfi nincs 100 kg, az vagy beteg vagy csóró... :)

Amúgy meg mostanában baszott nagy viharok vannak, és az sem esne jól ha valamelyik szelő hanyattcsapna... :(

Link to comment
Megosztás:

köszi Csabi, neked elnézem :P

Futó kolléga: tuti lesz kedd-szerdán olaj? mert kicsit sürgősebb lett a dolog :)

Bazz.. erre majdnem beírtam, hogy kellett neked úgy megpakolni.. (elöző oldalakon valahol linkelt képed..)

Még jó,hogy továbbolvastam..

odabasztam az alját, elfolyt az oil... haza húzott pehi :hiya:

Faxa!

Ha amúgy nincs kint útjavítás, úthiba tábla, szerintem megpróbálhatsz kártérítést kérni...

És ha szívóznak a magasságal, mond nekik, amit Anti írt.. "Nézzenek már rám.. " :(

Xenonos Gsi. Síma közuti ellenőrzés, vagy péntek(vagy szombat...) esti raccing alkalmával vették el a forgalmit? Mert az se mindegy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.