Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem tudok az MSN-be bejelentkezni....

Nálam olyan volt, hogy addig nem engedett bejelentkezni, amíg nem frissítem az MSN-t :rolleyes:

Megpróbáltam frissíteni, de akkor meg azt írta, hogy régi a Windows Update-em <_< :D

Viszont találtam egy oldalt, ahol leírnak néhány variációt, ebből nálam az működött, hogy az msnmsgr.exe (program files/msn messenger) fájl kompatibilitási módját Windows 2000 -re átállítottam. Utána már beengedett és update-elnem sem kellett.

Link to comment
Megosztás:

nem tudom mit akarok... szeretnék egy LET-et és talán ha elviszik egyszerübb lenne venni egy gyárit és akkor még a rendőröktől se kell félni ami manapság elég fontos tényező...

ha nem megy el akkor meglátjuk mit hoz a tavasz :D

Pont most gyári turbóst venni amikor jövőre odab@sznak a teljesítményadónak?Te tudod..... <_<

Nekem más terveim lennének a helyedben :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én beszéltem egy ilyen nagykutyával, azt mondta úgy van a bemérés távolról hogy a sebességet megtudja állapítani a műszer de a rendszám azonosítás az majd csak akkor történik amikor már 50-100 méterre van, ha mondjuk 100-200 méterre vagy mikor észreveszed hogy mérnek, meg kell állni és visszatolatni vagy visszafordulni, mert neki csak annyi lesz hogy jött egy akármilyen autó x sebességgel. Lehet hogy itt a cikknél is ez volt teljesen mást mértek be mint amit azonosítottak!

Link to comment
Megosztás:

Én is elmesélem a ma délutáni sztorimat :D Ma délben a Ramada Hotelba végeztem az árpád fejedelemnél, pont mikor kifizettek csörög a telcsi, gyöngyösről hívott egy arc akivel mailba már leveleztem, és neki tuti kell vevő volt, hát mondom, a 3. ker közel van hazajövök, elviszem mosóba, és akkor vigyed alapon. meg is érkezett 15.30 körül a barátnőjével, kipróbálták megcsodálták, lefehéredtek amikor kipróbálták :rolleyes: lélegzetet nem vettek mikor beba@@tam 3-ba és rángatta az elejét 2-3 méteren át <_< Szóval megbeszélve minden, lealkudva 10,000Ft amikor kiderült hogy levan kötve a pénzük, és holnap tudja kivenni, mert vasárnap nem tudja, tehát kivesz holnap szerdán meg jön érte, erre mondom én mondtam neked vasárnapig eladó a sas ha van sas akkor a tiéd, ha nincs megmarad! Szóval elmentek, felhívott hogy holnap már tényleg nem tudja megvenni? mondom nem (makacs ember vagyok sajna :D) lealkudta 570,000Ft-ra és mondta hogy ad érte 580-at de neki kell, mondom nem, idejöttél venni kocsit pénz nélkül, én ha megyek megnézni valamit, viszek pénzt és ha jó megveszem, mondom neki én mikor ezt vettem, a praktiker parkolóban mentem kb.. 20 métert és azt mondtam kell, megveszem, te meg a 20. ember vagy aki kipróbálja, tetszik neki, de levan kötve a pénz, meg elkel adni a saját vasát, és akkor tudja megvenni, én meg erre nem vagyok kíváncsi, ma is 20,000Ft buktam hogy hazajöttem a melóból, kezd elegem lenni, mindenki venne csak pénz nincs. Most fél órája felhívott hogy beszéljük meg ad érte 600,000Ft-ot csak még holnap este adjam oda, mondtam ne, ha ma van zséé akkor van gép is, erre azt mondta mamég jelentkezik, egyelőre ennyi, frankón mondom remélem nem szedi össze a sast! -_- mert akkor nincs visszaút. B)

Szóval elment, ma jönnek érte 6 körül! Egyik szemem sí a másik nevet, sokan túlélték már ezt nekem is menni fog!

Link to comment
Megosztás:

Így se adtam még el semmit, lealkudta 570,000Ft-ra és most 600,000Ft ad érte csak adjam el! :rolleyes:

Szerintem nem jártál rosszul, nyilván sajnálod a vasat, de bizti lesz örömöd vagy legalább hasznod az újjal :D

Dejó lesz az Imiéknek új cucc az Elan 34-esre meg a katamaránra <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos... mert van már pár ilyen precedens értékű elismerés a részükről amikor beismerik, hogy hibáztak, tévedtek... <_< :D

Na jó, de ha az autó tényleg tud menni annyival, akkor azért sokkal nehezebb bebizonyítani, hogy márpedig ők tévedtek és bizonyíték "kettőtök" közül csak nekik van a kezében. Hacsak nincs egy lepecsételt feketedoboz az autódban, amiben vissza lehet nézni arra az időpontra a tachográf adatait. Meg azért az sem biztos, hogy jó, ha elkezdik nézegetni, vizsgálgatni az autót :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.