Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Visszamentem Calival is a Pólushoz, már csak egy ladás volt ott. Mentem pár kört, persze az összes közet megtaláltam. Aztán megnéztük a repteret is, de ott minden tükörjég volt.

Mentem pár kört a Vácin, de sehol senki, csak rendőrök...:S

Holnap csapó2, ha az összkerék is úgy akarja... :rolleyes:

yéh egy tom ...

Link to comment
Megosztás:

Visszamentem Calival is a Pólushoz, már csak egy ladás volt ott. Mentem pár kört, persze az összes közet megtaláltam. Aztán megnéztük a repteret is, de ott minden tükörjég volt.

Mentem pár kört a Vácin, de sehol senki, csak rendőrök...:S

Holnap csapó2, ha az összkerék is úgy akarja... :rolleyes:

Videót toljad fel vhova lécci. :blink:

Link to comment
Megosztás:

ma este is ejjdejólesz... :blink: gyertek...

én 8-9-ig kint vagyok a Lurdynál, és utána onnan átmegyünk/ek a Pólushoz...

hát tegnap még lurdyba se mentem mert gokártozni kelett menni egész délután, bár volt bowling meg billiárd, meg ingyen kaja, pia. szőrnyű volt :rolleyes:

De ma jó este bár téli kereket kéne rakni a bocire, viszont nincs hozzá kulcsom, 3 elhajlott eggyik este, de azok gagyik voltak.

Link to comment
Megosztás:

hát tegnap még lurdyba se mentem mert gokártozni kelett menni egész délután, bár volt bowling meg billiárd, meg ingyen kaja, pia. szőrnyű volt :rolleyes:

De ma jó este bár téli kereket kéne rakni a bocire, viszont nincs hozzá kulcsom, 3 elhajlott eggyik este, de azok gagyik voltak.

Hát ez nehéz ügy, kerékkulcsot szerezni... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nehéz ügy, kerékkulcsot szerezni... :rolleyes:

hát sajnos csak 3 erre a célra alkalmas (vagyis mint kiderült alkalmatlan) eszköz állt a rendelkezésemre, annyira nem érdekel nagyon úgysem szeretnék vele menni szar időben a hétvégén meg csak megoldom a dolgot. A gyári kerékkulcsra addig ugráltam hogy a végén már kihajlott egyenesbe, elég meglepő volt. Pedig minden felrakáskor bezsírozom a csavarokat, csakhogy nem igen kell nyúlni se a gumikhoz se a felnihez. Pályanapon mondjuk le volt véve de évi 1 le fel van amúgy. Még a guminyomást se kell ellenőrizgetni szerencsére. A teszkós X kulcsok meg egy fost nem érnek, egyszer eltört az egyik az összeheggesztésnél, egynek meg a 17es kulcsrészből tört ki egy darab.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.