Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nálunk a Szigeti úton most minusz 17 fok van.....

a ház elött meg minusz 12, de orral a ház felé állok épp....

jujjdejó....

Nálunk a teraszon van -17fok...lesz ennél több is :rolleyes:

Szerdán meg elolvad az egész.......lesz itt karácsonyi sárfürdő :blink: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hohóóóó és van net... bár ez eddig is volt... :rolleyes:

Köszi srácok a helpet, sokat segítettetek!

Azért Voszibácsi a videó az megér egy misét... Elöl Csergő Józsi a BMW-vel, mögötte Gelko a Nivával, és utána a teherautó teli cuccokkal... a slusszpoén csak annyi, hogy kötéllel volt összekötve mindhárom... :blink: :lol:

Jó móka ez a Subaruzás is... Tom remélem felrakja a videót amit tegnap este kreáltunk... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerdán meg elolvad az egész.......lesz itt karácsonyi sárfürdő :rolleyes: :blink: :lol:

van egy ilyen garnitúra a garázsban kölcsön adjam ? :D

i4_terra.jpg

sztem nem kell neked rendes terepjáró ha nem akarsz egyébként terepezni is - ami jó móka mellesleg...

vegyél egy scenic 4x4et, berlingo/kangoo 4x4et, vagy valami hasonló szutykot

most jöttem haza és elegem volt h nem mindig úgy megy a niva ahogy akarom, megálltam egy placcon, néha sikerült a rendes ív meg minden ha rárugtam de nem az igazi

Link to comment
Megosztás:

Akkor f@sza, csak nem kell önindítót cserélni. :D :D

Nem hála a jó égnek ;) Megmértük a fagyállót is , még múlthéten -30 -as a koktél remélem nem lesz annyi.... most -18 van.... :rolleyes:

A Fogyimat városba nem is merem leírni most , de Redit leköröztem.... :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

az meg milyen már h -7fok alatt nem hatásos a só. akkor nem sózni kéne nem ? XXI.század....

Pest az még haggyán, én hétvége nagy részét Esztergomban töltöttem, ott 2-3x nagyobb hó esett,

viszont nem láttam egy hóeltakarítót sem... és Egomból Budakesziig sem volt letolva az út, csak

a 10-es út egy-egy kis szakaszán. Nem hallottam hóeltakarító sztrájkról, pedig csak az lehet erre

a magyarázat... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pest az még haggyán, én hétvége nagy részét Esztergomban töltöttem, ott 2-3x nagyobb hó esett,

viszont nem láttam egy hóeltakarítót sem... és Egomból Budakesziig sem volt letolva az út, csak

a 10-es út egy-egy kis szakaszán. Nem hallottam hóeltakarító sztrájkról, pedig csak az lehet erre

a magyarázat... :rolleyes:

Debrecenből nem régen jöttem,a 4-est takarítják,sózzák,de ceglédtől hazáig semmi.Persze novemberben szinte minden nap láttam az unimogokat rohangálni...most hol vannak?

Link to comment
Megosztás:

Pest az még haggyán, én hétvége nagy részét Esztergomban töltöttem, ott 2-3x nagyobb hó esett,

viszont nem láttam egy hóeltakarítót sem... és Egomból Budakesziig sem volt letolva az út, csak

a 10-es út egy-egy kis szakaszán. Nem hallottam hóeltakarító sztrájkról, pedig csak az lehet erre

a magyarázat... :rolleyes:

Hát igen, ez már csak így van. Én annak örültem szombaton hogy legalább a 117es elkerülő útra néha rátéved egy egy hókotró, amúgy semmi. Pontosan ezért kell ma busszal mennem dolgozni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, ez már csak így van. Én annak örültem szombaton hogy legalább a 117es elkerülő útra néha rátéved egy egy hókotró, amúgy semmi. Pontosan ezért kell ma busszal mennem dolgozni. :rolleyes:

Az a vicc, hogy ma itt Tatabányán az utak havasak. A főút is. A hó nem épp most esett. Most csak nekem nagyok az elvárásaim, vagy mi van? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg szétfingott az akksim ma reggelre pedig tegnap még röffent a kocsi. Bikázva pöccre indult asszem mehetek akksiért :rolleyes:

Mi 3. kerben voltunk szombat éjjel, fél12kor találtuk ki hogy hívunk 1 taxit, de nem lehetett. Fél kettőre értünk haza :S

Nekem van egy ami ######a mert vettem újat , és közben nem is aksi gondom volt.... ha lejössz érte a tiéd! :lol: Az Akku 2 éves 65 AH+ 30% indítóáram csak fel kell tölteni :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.