Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem a nyakam rándult meg, most megyek majd dokihoz ( munkahely ragaszkodik hozzá ) meg a vállam fáj mert meghúzta az öv...amúgy lehetett volna rosszabb is...mindenki vegyen nagy autót...

Na egy jó subaru esetleg??? :) :D

Nem baj Gelko... fogd fel úgy, hogy már amúgy is ideje volt továbblépni ebből az omegás dologból... és a váltóprojekt is megoldódott... csomót spóroltál... :D

Link to comment
Megosztás:

új mercedes actros kamion...

"Az új modell szervízintervalluma és a gyár által jelzett futásteljesítménye is nőtt, a teherautó elvileg gond nélkül megtesz majd 1,2 millió kilométert és csak 150 ezer kilométerenként kell vele meglátogatni a szakszervizt."

nem tudom elhinni...

Link to comment
Megosztás:

jaja, bocs, nem is néztem h neked ment, azt hittem gelkot sajnálja :)

vele beszéltem telón végül, és neki ez csak picit kellemetlen, de még jól is elsülhet, Macinak viszont ez jó nagy szopás és még ha minden sikerül is csak akkor lesz nullában úgy hogy nem csinált igazából semmi rosszat - ha jól értem. azért ez nem jó érzés

még ha élni szeret is :D

Link to comment
Megosztás:

vele beszéltem telón végül, és neki ez csak picit kellemetlen, de még jól is elsülhet, Macinak viszont ez jó nagy szopás és még ha minden sikerül is csak akkor lesz nullában úgy hogy nem csinált igazából semmi rosszat - ha jól értem. azért ez nem jó érzés

még ha élni szeret is :)

Jah, jól érted.

Nekem kell bebizonyítani, hogy minden esetben mindegyik szerv tévedhetett.

Elég gáz a helyzet, de remélem sikerült megoldani.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel összetörték az omegát. Kb fékezés nélkül belémjöttek hátulról. Csomagtérajtó, lökös, jobb lámpa, jobb hátsó sárhányó törött. A jobb hátsó ajtó rácsúszott az elsőre (nem nyitható és az első is szorul), a tetőben kis ívtörés...Bal hátsó ajtó lejjebb került pár centivel..szóval ######án megcsavarodott...hétfőn kárszakértő....természetesen gazdasági totálkár...

Uff... :) Lényeg hogy komolyabb bajod nem történt! :D

Link to comment
Megosztás:

új mercedes actros kamion...

"Az új modell szervízintervalluma és a gyár által jelzett futásteljesítménye is nőtt, a teherautó elvileg gond nélkül megtesz majd 1,2 millió kilométert és csak 150 ezer kilométerenként kell vele meglátogatni a szakszervizt."

nem tudom elhinni...

Eddig se volt sokkal kevesebb az intervallum sztem.

Link to comment
Megosztás:

Na egy jó subaru esetleg??? :) :D

Nem baj Gelko... fogd fel úgy, hogy már amúgy is ideje volt továbblépni ebből az omegás dologból... és a váltóprojekt is megoldódott... csomót spóroltál... :lol:

Ide adod pár napra ? :D Patyit is hívtam h a váltóprojekt megoldva :D

Link to comment
Megosztás:

No meg azért kicsit más gyártási és szervíz "elvek" vannak ebben a kategóriában...

Erre azért ne fogadj :D :)

Fateroméknak van 7 merci buszuk,és szinte minden nap valamelyik szervizben van.A mercihez nem is meri elvinni,mert sokkal drágább és lassabb... ráadásul semmivel se értenek hozzá jobban.Viszont a computert csak ők tudják olvasni....Van még egy citroen,meg még valami,azzal közel ennyi probléma nincs,mint a mercikkel....csak sajnos Magyarországon,a mercit lehet eladni.

Link to comment
Megosztás:

Erre azért ne fogadj :D :D

Fateroméknak van 7 merci buszuk,és szinte minden nap valamelyik szervizben van.A mercihez nem is meri elvinni,mert sokkal drágább és lassabb... ráadásul semmivel se értenek hozzá jobban.Viszont a computert csak ők tudják olvasni....Van még egy citroen,meg még valami,azzal közel ennyi probléma nincs,mint a mercikkel....csak sajnos Magyarországon,a mercit lehet eladni.

meg van egy KIA is :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.