Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hogy mekkora raccsingok voltak tegnap...még most is remeg a lábam, ha visszagondolok... :mellow:

Szerencsére a vihar elmaradt...ezt ma meg is kell ünnepelni!!! Ki jön ma bulizni??? :unsure:

Voltál az 51-es mellet az ipartelepen? Jó volt? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Miután téged is meg Piiiistát is legyorsultam a kályhával...simán vehetjük kocsikázásnak a dolgot...

Képzeljétek...nem nevezhetek a népautófestre...nem változik itt semmi felfogásban...

Meg nem sértődök, csak inkább ez alatt az idő alatt lemegyek a Horvát tengerparta napozni...

Link to comment
Megosztás:

Akkor én buktam :rolleyes:

Én tudok 1t itt Kméten, gyári ködlámpásat, nincs törve, rögzítőfülei épek, de a lökös fényezére szorul sajnos.Az egyik Opelbontóban láttam, és 35e. az ára.Ha meglenne még érdemileg a Fastrám, megvenném rá.........de nincs.Ködlámpa nélkü lis mehet a dolog, de akkor meg szem sután néz ki.Még ha olcsóbb ish...

Link to comment
Megosztás:

Én tudok 1t itt Kméten, gyári ködlámpásat, nincs törve, rögzítőfülei épek, de a lökös fényezére szorul sajnos.Az egyik Opelbontóban láttam, és 35e. az ára.Ha meglenne még érdemileg a Fastrám, megvenném rá.........de nincs.Ködlámpa nélkü lis mehet a dolog, de akkor meg szem sután néz ki.Még ha olcsóbb ish...

Ciki nem ciki a fényezést akarom megúszni. A jelenlegi lökősöm is jó állapotban van.

Link to comment
Megosztás:

nem értem mi a baj ezzel...ha oda van irva hogy opel ford vw akkor egyértelmű nem ?

pont az a lényege h 3 márka van....vagy nem ?

De a klubtagság összegét simán elfogadják tőle,még akkor is ha nem opelja van :rolleyes: :mellow:

Gondolkodtam rajta hogy elvállalom a gsi club hungary képviseletében a vezetőségi tisztet,de úgy érzem hogy ilyen apróságok után nem akarok részt venni.....

Csak azt nem értem hogy egy vw talin nem rugdossák ki az audisokat,sőt ......

Link to comment
Megosztás:

De a klubtagság összegét simán elfogadják tőle,még akkor is ha nem opelja van :rolleyes: :mellow:

Gondolkodtam rajta hogy elvállalom a gsi club hungary képviseletében a vezetőségi tisztet,de úgy érzem hogy ilyen apróságok után nem akarok részt venni.....

Csak azt nem értem hogy egy vw talin nem rugdossák ki az audisokat,sőt ......

Ettől ha úgy gondolod vállald el...Lehet csak én veszem ennyire a lelkemre az ilyesmit...de őszintén nagyon bánt valahol a dolog...Nem ezt vártam...no de mindegy...lesz 2.500 HUF-os jegy is... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.