Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mire? Egy jó állapotba levő EVO VIII-ra? :unsure: és a fenntartására? :wacko: Hát akkor üdv gazdag barátom! :lol:

Csak akkor nem azon kéne görcsölni, hogy mennyibe kerül egy normális gátló az astrához. :lol:

Nem az Evora értettem, hanem a kocsimra van pénzem amire kell, de nem hülyeségre, mint ez a szívócsonk...

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Kayabát ajánlották, és nem hallottam régen sem rosszat róla, átmenet a soprt és az utcai mód között ... rugót meg ugye használtan is érdemes akár ... legalábbis erről engem meggyőztetek, ha már elromlik valami a rugóban akkor régen rossz :unsure: ( csaknem törik már el olyan hamar )

Link to comment
Megosztás:

Miért, mikor megyünk kocsmázni? :wacko:

Nem kötekedésből mondtam, csak próbálok segíteni... ugyanis a lip egy szemét vacak :lol:

Persze, én is csak vicceltem, és meg is fogadom a tanácsotokat, ahogy látom azért szinte mindenki konit ajánlja, nem véletlenül gondolom....

Kocsmába meg már mehetnénk, rám férne már.... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Kayabát ajánlották, és nem hallottam régen sem rosszat róla, átmenet a soprt és az utcai mód között ... rugót meg ugye használtan is érdemes akár ... legalábbis erről engem meggyőztetek, ha már elromlik valami a rugóban akkor régen rossz :unsure: ( csaknem törik már el olyan hamar )

Igen, én is hallottam már sok jót ezekről a gátlókról is... gondolom hasonló ár mint a koni..

Link to comment
Megosztás:

Nem az Evora értettem, hanem a kocsimra van pénzem amire kell, de nem hülyeségre, mint ez a szívócsonk...

szerintem már az sem normális dolog, hogy emberek ilyen motorral vesznek ilyen régi és ilyen állapotú autókat mint mi de amikor kinézek az ablakon és ő néz vissza akkor nem lehet észérvekről beszélni :D :unsure: :wacko: :lol:

32305933_up_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

:lol: :) :o

Link to comment
Megosztás:

szerintem már az sem normális dolog, hogy emberek ilyen motorral vesznek ilyen régi és ilyen állapotú autókat mint mi de amikor kinézek az ablakon és ő néz vissza akkor nem lehet észérvekről beszélni ;) :unsure: :wacko: :lol:

32305933_up_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

:lol: :) :o

Ez egy csodálatos hozzászólás volt, a szívemből beszélsz :D szintén így vagyok vele, kinézek most is az ablakon és az enyém a legszebb a parkban, pedig van 100 autó biztos... ;)

ui: látom közben nyomtál képet is be,, szép az autód, de mondtam már a lurdynál is neked, hogy lelopom a felniket is mindjárt... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Kayabát ajánlották, és nem hallottam régen sem rosszat róla, átmenet a soprt és az utcai mód között ... rugót meg ugye használtan is érdemes akár ... legalábbis erről engem meggyőztetek, ha már elromlik valami a rugóban akkor régen rossz :unsure: ( csaknem törik már el olyan hamar )

Nekem ez van a Caliban, erős átlag, de semmi extra. Cserébe viszont tényleg valami 90e volt a 4 (nem én vettem).

Link to comment
Megosztás:

osztom a véleményed ha a külsőségnél járunk ;)

1264-3931.jpg

:unsure:

szerintem már az sem normális dolog, hogy emberek ilyen motorral vesznek ilyen régi és ilyen állapotú autókat mint mi de amikor kinézek az ablakon és ő néz vissza akkor nem lehet észérvekről beszélni ;) :wacko: :lol: :lol:

:) :o :D

Link to comment
Megosztás:

...na ezért nem költök rá ezen a területen egy fillért sem, mert jó esetben megvan a 200Le? Protechnikes autó? mindegy mennyi de azt mondja 700 000-be van neki,, akkor kérdem én, megérte? ha 150 ló maradt akkor nagyon nem de ha megvan a 210 akkor sem...

Nem az erőt fizeted meg hanem az egyediséget. Van akinek fontos, hogy ne találjon 3 ugyanolyat mint az övé egy tesco parkolóban, van akinek nem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.