Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ahogy tetszik mondani, csak amiért én kérdeztem az nincs leírva a fórumban, de ki gondolná, nem? :lol:

Remélem ezért már van harag..:lol:

Szerintem meg amit kérdeztél, az pár oldallal előrébb teljesen világosan le van írva :lol:

De hagyjuk, majd jön Anti, aztán mégeccer megmondja a tutit :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vettem tűzkarikát, és mikor összeraktuk nagyon kifujt, és gondoltam majd összerázódik mivel kúpos, de nem igazán akar :lol:

Gábor összefog ez valaha? Na meg leszakadt a hátsódobom :lol: holnap megyek Janóhoz, egyszerűen ahogy bemegy a hátsódobba ott tőbe eltört mondjuk még a fele tartja, de viszont a tűzkarika miatt olyan hangja van mint egy repedtfazék.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Redi akkor jól sejtettem hogy Te már átestél ezen a műtéten ...

És mibe kerül egy lambaszonda? Behitelezni lehet ?:lol:

Chinoin utca (asszem) 36.

Palla Kálmán: 30-670-2670

A Viktor valamiért nemszereti, de a fickónak jó felszerelése van és amennyire én láttam tudja is kezelni.

Viszont FIGYELEM! Nem ingyen dolgozik...ő nem Jani bá' a szomszéd mekkmester :lol: :lol:

(asszem egy tizest kért a full diagnosztikáért de ebben volt vmi Tech kompatilis eszköz, asszem szkóp, és bekötött egy diagnosztikai csatlakoót a computer és kábelköteg közé, igy minden adatot számszerűsítve láttunk)

Link to comment
Megosztás:

Ha kifúj, akkor az nem jól van összerakva. Ezért is bízom én is a kipuffos munkákat kipuffos szakemberre. :lol:

Hát nem lehet rosszul összerakni, két rugó húzza össze, maga a karikát sem lehet rosszul berakni, szóval...

Kíváncsi vagyok akkor holnap Janóék mit tudnak vele kezdeni...

Lacee nincs kedved jönni holnap?

Link to comment
Megosztás:

Hát nem lehet rosszul összerakni, két rugó húzza össze, maga a karikát sem lehet rosszul berakni, szóval...

Kíváncsi vagyok akkor holnap Janóék mit tudnak vele kezdeni... Lacee nincs kedved jönni holnap?

mondjuk ha nem jó a karika mérete, akkor az már bukó

és akkor lényegében rosszul van összerakva :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti, mit keres Kaszkadőrnél a vasad?

Hát nem tudom, mert amikor én ott hagytam nem keresett épp semmit... :lol: :lol: :lol:

Amúgy várja a lakatost...bár holnap beszélek Lacival, hogy megyünk e szerválni rajta valamit...mocit ki kéne szedni, meg a futóművet alóla...hogy aztán a lakatos odaférjen mindenhova... :P

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, mert amikor én ott hagytam nem keresett épp semmit... :lol: :lol: :lol:

Amúgy várja a lakatost...bár holnap beszélek Lacival, hogy megyünk e szerválni rajta valamit...mocit ki kéne szedni, meg a futóművet alóla...hogy aztán a lakatos odaférjen mindenhova... :P

Ki lakatolja, Roland?

Link to comment
Megosztás:

Nem tom a nevét...

Kaszkadőréknek is ők lakatolnak, csak most épp nem ér rá mert CNC maró kütyükkel bütyköl valamit, valahol...

Amúgy moci még benne volt? Futómű alatta? Vagy Laci hozzá sem nyúlt azóta?

Ja Roland az, jó munkája van,(dolgozott már nekem is, a fordon és a GSI-n is) csak győzd kivárni, nagyon lassú, :lol: úgy volt hogy ő csinálja meg a kipufogóm, de csak hétvégén tudná, de addig nem bírom ki..

Szerintem senki nem nyúlt hozzá, de megnézem holnap a mocit benne van-e, mert megyek megint segítek ennek a taknyos orrúnak, elvinni a szétvágott Kocsijait a telepre.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.