Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

17-esért annyira talán nem rossz ár, de nagyon kő figyelni hogy olyan kereket vegyél amit nem kell kéthetente görgőztetni meg mondjuk ha kint áll a kecóddal szemben az utcán akkor nem vennék ilyen pimp kereket. Saját garageval mondjuk ja úgyis csak hobbikocsinak használod.

Apropopó tudna esetleg vki kölcsönadni egy rövid időre nekem egy neadjisten felgumizott 5lyukas opelkereket 16 vagy 17 méretben? Kolléga akar venni valamit a KIACeedre kivi vagyok rámenne-e az Opel.

Link to comment
Megosztás:

miert kerék nélkül akarod hasznalni !!!

nem is értem ha egy kocsit igy akarnak eladni akkor miért kell leszedetni csak azért hogy azt ö majd ugyis eladja

csak olcsobb legyen .. helyébe siman azt mondanam a kocsi igy elado és ennyiért ..

aztan aki felnit akarja meg venni leszedeti a gumit

aztan a gumira meg azt mondjak hasznalt 2 ft ot nem ér ..

Azért mert most vettem felniket és nem tudok mit kezdeni azokkal a felnikkel. Másrészt meg ne mondd már nekem hogy egy OZ Racing alufelni garnitúrát olyan nehéz lenne eladni. Még ha azt kértem volna hogy az Angel's-t szedje ki a verdából ( ugyanis az is van nekem ) akkor aztmondom oké, mert azt nem sokan keresnek... De egy felnit... :) :D

Szerk.: Most írta a srác hogy felni nélkül is el lehet hozni, csupán annyi a gondja a verdának hogy kapott két követ a szélvédő és megrepedt. Ki tudja mennyi mostanában egy új szélvédő Astra GSI-hez? :D

Link to comment
Megosztás:

Most keltem, mit vársz... :D :D

Szarul megy.

Én már tulvagyok egy csalódáson. :D

Nemjó a Mattig felni a Rekordra. Most feltettem a KAdettre őket,hagy szokjam.

Valamelyik felni garniturát el kéne adni.

Van ez van egy garnitura 15-ös gyári G Astra és van a 14-es gyári Astra ami télinek lett véve. :)

Link to comment
Megosztás:

Szarul megy.

Én már tulvagyok egy csalódáson. :D

Nemjó a Mattig felni a Rekordra. Most feltettem a KAdettre őket,hagy szokjam.

Valamelyik felni garniturát el kéne adni.

Van ez van egy garnitura 15-ös gyári G Astra és van a 14-es gyári Astra ami télinek lett véve. :)

Hát ha egyszer aludni kellett aludni kellett. :D

Ejj, ejj... Akkor gondolom most forog az agy hogy melyik is legyen... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért mert most vettem felniket és nem tudok mit kezdeni azokkal a felnikkel. Másrészt meg ne mondd már nekem hogy egy OZ Racing alufelni garnitúrát olyan nehéz lenne eladni. Még ha azt kértem volna hogy az Angel's-t szedje ki a verdából ( ugyanis az is van nekem ) akkor aztmondom oké, mert azt nem sokan keresnek... De egy felnit... :) :D

Szerk.: Most írta a srác hogy felni nélkül is el lehet hozni, csupán annyi a gondja a verdának hogy kapott két követ a szélvédő és megrepedt. Ki tudja mennyi mostanában egy új szélvédő Astra GSI-hez? :D

1 kedves barátom régen mindig a Bécsi út külső részén lévő ATI pályán csináltatta a szélvőd cseréket.

Az első nem olyan a drága, a hátsó annél inkább.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.