Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

oksa....

Beszéltem a felnis gyerekkel (is). Leteszi nekem Egerben a felniket és elugrok érte. Aztán hétfőn foci után ha gondolod tudunk találkozni estefelé vagy kedden póker előtt 5-8ig és akkor tudunk csereberélni ha úgy döntünk hogy cseréljünk :)

Skypera nem tucc felugrani egy pillanatra?

Link to comment
Megosztás:

Azért mielőbb bármit kérsz Norbitól, mondd már meg mi az, mert ha megint szar lesz, akkor nem biztos, hogy ebből is tudok másikat adni :D :D

A tükrüt nem én kértem ;) :P ......Kell fekete rács a maszkhoz,mert nagyon virit mögötte a koszos hütő. Nagyon rács ellenes vagyok,de nem lehet mást tenni :D .Norbi volt olyan kedves hogy nekem adja,ami neki megmaradt :)

Link to comment
Megosztás:

A tükrüt nem én kértem ;) :D ......Kell fekete rács a maszkhoz,mert nagyon virit mögötte a koszos hütő. Nagyon rács ellenes vagyok,de nem lehet mást tenni :D .Norbi volt olyan kedves hogy nekem adja,ami neki megmaradt :)

A rács ápol és eltakar. :P

Egyébként ha a maszk legbelső felére teszed a rácsot, főleg ha fekete olyan mintha ott se lenne. :D

Link to comment
Megosztás:

A tükrüt nem én kértem :D :P ......Kell fekete rács a maszkhoz,mert nagyon virit mögötte a koszos hütő. Nagyon rács ellenes vagyok,de nem lehet mást tenni :D .Norbi volt olyan kedves hogy nekem adja,ami neki megmaradt :)

Tegyél rá Zöld szunyoghálót ;) :D ;) Az elég sűrűnszőt és nem látszik ki a hűtősem és még bogársem megy a hűtődbe :D

Hát sztem kipróbálhatnád a szunyoghálót sztán ha bejön mindenki lecseréli :D :P

Link to comment
Megosztás:

nekem meg rozsdamentes acél szúnyogháló volt az astrán:

http://img6.tar.hu/mackosajt/img/17926982.jpg

szigorúan nálam a rovarok megfogása volt a cél vele, mielőtt becsapódnának a hűtőbe.

Jó is az mert nincs is annál utálatosabb mint 1000 kiálló potroh a hűtőből :D

Amúgy amikor a bogár nekirepül az autónak tudjátok mivillan be az agyába utoljára?? A segge! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Mr. Pehi Csabi

köszi a tegnap játékot, nagyon király volt. Ma is jöhetnél esetleg este, esetleg nyomhatánk egy rendes verseny a boci vs NE között mert úgy érzem mióta lyukas a kipuf mintha jobban menne, lehet most nem kell átbírkoznia magát a 15 éves katalizátoron :)

Link to comment
Megosztás:

köszi a tegnap játékot, nagyon király volt. Ma is jöhetnél esetleg este, esetleg nyomhatánk egy rendes verseny a boci vs NE között mert úgy érzem mióta lyukas a kipuf mintha jobban menne, lehet most nem kell átbírkoznia magát a 15 éves katalizátoron :)

A győztest meg elverem egy autóhosszal bármikor.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.