Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az ott te vagy a képen? :lol: :lol:

nem az édesanyám, csak ő nagyon hasonlít rám!

Tom - pm theme folyt köv

nézz körbe akik 100x többet értenek hozzá mint én mennyit szívnak vele...

neem müködő autó kell az idijót tuningjaim miatt így is hónapok óta áll.

Nameg kapsz +60Le igaz turbós 200 paci lesz és szép hangja... ennyi!

Régóta imádom az opeleket, nem annyira régen a turbós megoldásokat és végképp nemrég a mocikat! Mióta sikerült először leszálnom róla anélkül h pereceltem volna ;)

Link to comment
Megosztás:

mondjuk a vasalt nadrág is komoly ;)

na miszter polóra inget húzok kékfog a fejemen ne szójjjá be :lol:

azért linkeltem h ne tévessz össze minket vér f****ákat, vannak még féltesók is dögivel.....

tuddom elszomorít a hír - öcsém nem meleg :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

na miszter polóra inget húzok kékfog a fejemen ne szójjjá be :lol:
csóró vagyok, erre futja ;-)

azért linkeltem h ne tévessz össze minket vér f****ákat, vannak még féltesók is dögivel.....

úgyse jegyzem meg :D

tuddom elszomorít a hír - öcsém nem meleg :wink:  :lol:

ez tényleg sajnálatos ;) :( :D

Link to comment
Megosztás:

Mikor jössz el egy talira Gergő?

első adandó alkalommal, maikor tsajom nem szervez keresztbe és menni fog végre az éjn kis gsim! Már Anti ahányszor megszólal,h aka.. már sír6nékom one...

bazs!

csre tettem fel képet a volt ajutódról remélem nincs hari :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ma békávés napom volt.

Nyugati pu előtt a villamosmegállóban odajött hozzám egy fiatal csöves, hogy aggyak mán egy kis aprót piára. Már kezdtem volna elküldeni, amikor szembetűnt, hogy pólóján k nagy opeljelvény van... Adtam neki némi pénzt, annyira biztos nem rossz ember. (Utána beszélgettem vele egy picit. Majd mikor megjött a villamos, előhúzott egy fotót egy kisgyerekkel meg fedél nélkült "most jön a csődbejutott apuka mese a villamoson! Mer van ám fotóm meg újságom..."

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, mi bajotok a békávéval!

Csomó jó nő van :lol: :lol:. Igaz, van néha, hogy tiszta szar csöves ül melléd, de odébb kell menni.

Szerintem annyira nem drámaian szar.

Három eszközön járok:

Dolgozni apám Omegájával, amikor nem dolgozni megyek de sok átszállás lenne, akkor saját Asztmámmal, egyébként békávé, márha jó idő van.

Így újra és újra rájövök, hogy

- apám omegája hű, de kényelmes

- az asztmám hű, de jól gyorsul

- a békávén hű, de jó csajok vannak.

Pozitív szemlélet kérdése.

Aztec!

Te meg vigyázz a sisak nélküli motorozással, mivan, ha a bal hátul megbújó fábia rendőr, és levillant?! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hé há .... egy kérdés. Biztos nagy baromság de azé megkérdem. :oops:

C20LET mennyiben tér el a C20XE-től. Itt igazán arra gondolok,hogy a hengerfej?(mások a vez mű tengelyek?)

Blokk - főtengely ,hajtókar, dugattyúk ?

Mennyivel egyszerűbb lenne egy C20XE-t C20LET-re alakítani :lol:

Hengerfej és a blokk teljesen maradna és csak a főtengelyt meg a dugókat meg a hajtókarokat kellene cserélni :lol:

Kéne vmi összehasonlító táblázat,hogy mennyiben tér el a 2 motor belső felépítése. Főleg a blokk lenne érdekes.............

:roll:

Link to comment
Megosztás:

Viszont van némi bánatom.

Szeretett astrám első indítás után elég gyakran leáll (alapjárat helyett - dugóban, akár váltás közben is). Utána pedig csak indítózik az ember, forgatja a motort, de az égnek be nem indulna. Némi időt vársz, körbejárod a kocsit, káromkodsz, megátkozod aki kitalálta, tervezte, meg a napot amikor megvetted, visszaülsz, és pöccre elindul. Utána meg megy mint a vadállat. Mindezt meleg időben csinálja. Semmi rángatás, semmi egyéb.

Mi baja?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.