Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Láti láti , egész normális ára van!

Általában 100euro + posta az ára,de most valamiért olcsóbb...Ennyiért nem bőröztetem le a régit.....Mert a régi kormányom,patika állapotú volt,de karcsikáé meg nem....Így kicseréltem,de ugye most akkor nekem csak a szakadt maradt......

Link to comment
Megosztás:

Azért mert elegem van abból,hogy nem lehet kimenni az utcára,mert egyből baszogatnak a rendőrök.Első körben kormány,lámpa,ülés,ültetés......Használni szeretném,nem nézegetni :D Nem akarok állandóan a forgalmiért könyörögni.......Öreg vagyok már ehhez ;)

nagyon ismerős a szitu....

Link to comment
Megosztás:

Általában 100euro + posta az ára,de most valamiért olcsóbb...Ennyiért nem bőröztetem le a régit.....Mert a régi kormányom,patika állapotú volt,de karcsikáé meg nem....Így kicseréltem,de ugye most akkor nekem csak a szakadt maradt......

Na psze,,, nézzen ki normálisan,, enyém kormány is hát lehet majd böröztettnem köllene,,,, kicsit viseletes,,, de majd jövőre.... :lol: Nekem is kellene még 2 normális ülés ami nem nyeklik , aztán az ajtókárpitot is vagy kipucoltatni vagy ujrahuzatni hogy valahogy kinézzen .,... szal lenne és lessz mit csinálni nekem is :lol: Jólenne egy Digi m.fal,,, csak akkor nemtudom BC megy e normálisan mert ha nem akkor inkább marad a mutatós a BC jódolog és viszonylag pontos is :) Ésmég ajjéé ,,, Zene is kellene bele valami elfogadható... de nem is sorolom :P

Link to comment
Megosztás:

Na psze,,, nézzen ki normálisan,, enyém kormány is hát lehet majd böröztettnem köllene,,,, kicsit viseletes,,, de majd jövőre.... :) Nekem is kellene még 2 normális ülés ami nem nyeklik , aztán az ajtókárpitot is vagy kipucoltatni vagy ujrahuzatni hogy valahogy kinézzen .,... szal lenne és lessz mit csinálni nekem is :P Jólenne egy Digi m.fal,,, csak akkor nemtudom BC megy e normálisan mert ha nem akkor inkább marad a mutatós a BC jódolog és viszonylag pontos is :P Ésmég ajjéé ,,, Zene is kellene bele valami elfogadható... de nem is sorolom :lol:

Nekem meg egy Zafira kéne minimum 1,8-as mocival. :lol:

De nem mostanában lesz az sem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan jó az a Honda mi? :lol:

az hagyján, de még ha lesüllyed a szellemi szintjükre is ... :lol:

péntek este a Lurdyban hátul a kanyarodást gyakorolták, nem túl sok sikerrel

nem megy, de legalább hangos :)

aztán meg egy WV akart tolni egy kézifékest az egyik sorban, de nem fogott, oszt kellett kb. 1 centi, hogy bemenjen a bozótba

jót röhögtünk rajtuk

Link to comment
Megosztás:

az hagyján, de még ha lesüllyed a szellemi szintjükre is ... :lol:

péntek este a Lurdyban hátul a kanyarodást gyakorolták, nem túl sok sikerrel

nem megy, de legalább hangos :)

aztán meg egy WV akart tolni egy kézifékest az egyik sorban, de nem fogott, oszt kellett kb. 1 centi, hogy bemenjen a bozótba

jót röhögtünk rajtuk

Na ja a hondásokról inkább nebeszéljünk! :P :P :lol: Fórumon egész más a hangulat mint itt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te kibírnád fél évig mondjuk autó nélkül? buszoznál ?

Szöszi a dizsiben:

- Te mivel jöttél?

- Busszal.

- Aztaaaa, neked buszod van?! :P :P :lol:

Nem mondod,hogy még mindig van ezekből a gumikból! :lol: :lol:

A maradék itt pihen nálam, egyik szálon, másik se sokkal egészségesebb :)

Link to comment
Megosztás:

Azért nem gyári lesz :) Kell 4db sárga koni 30-30as rugó...az irmscher lufis kormány szép,az nem rint a képen....És ha esetleg lesz caravanhoz bőrülés,jó áron akkor lecsapok rá :lol: De mivel ebbe az országba mindenkinek ingyen kell minden,kicsi esélyt látok arra hogy mindent el tudok adni,azon az áron amit szeretnék érte....... :lol:

Az első lámpákra vevő lennék, ha aktuális :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.