Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha marad harmadiknak,akkor itt fog elrohadni :D :D Hely van neki bőven :D

Hidd el,hogy a színe miatt nem akarja senki megvenni.... :D

Egy full fény megint? Feketére? :D

Tankbetöltő.. ehh. ne is mond.. kell nekem is egy jó lakatos-fényező.

Eladni már nem éri meg, igaz, ha lefényeztetem,(nem csak a betöltő bibis), akkor meg ahogy nézem az árának a nagy része meg rá...

Bár ha neked 5 évig bírta.. hátha elmegy még nekem is egy ideig..

Mondjuk már ezen is látszik a kor, rendesen.

De húgyé-fosé eladni... akkor már inkább használom.. nagy bajom nincs vele,bár a klímát meg kellene csináltatni, ha már van benne..

Az a vicc, hogy ugyan nem láttam már jó ideje élőben, de könnyen lehet, hogy a tied sokkal jobb állapotban van az enyémnél, illetve több benne az "extra". (konik, toronymerevítő, már ha marad, optika.. működő klíma :D, nincs rajta horpadás.. stb), és ennyiért nem megy el... eh...

Bele se gondolok, az enyém mennyiért menne el.. (jó, a tiednél ott a szín, meg hogy caravan, de akkor is.)

am: tényleg senki nem tud egy normális ajánlható lakatost, fényezőt? :D :lol:

úristen az már öt éve volt ;) :P :D

Marha gyorsan megy az idő.. néha én is csak nézek.. pl. ááá nemrég cseréltem a fékeket... bár eléggé kopottak a tárcsák. aztán megnéztem.. jah..kb. 3 éve, 40e km-rel ezelőtt kb. tényleg most... :D (betétek viszont tényleg nemrég voltak cserélve)

BC szerint nemrég nekem is összejött egy 7.1-es fogyasztás.. rég láttam ilyet. Igaz, nem pesten, és nem is én vezettem :lol:

Link to comment
Megosztás:

De húgyé-fosé eladni... akkor már inkább használom.. nagy bajom nincs vele,bár a klímát meg kellene csináltatni, ha már van benne..

cslsk-ban is ugyanúgy szopat a klíma, tavaly is és idén is klímakompresszor szét, valami kicserél (két különböző dolog), gázzal feltölt, majd mehet. tavaly 45 + klimahűtő(20) volt, idén már csak 35...

Link to comment
Megosztás:

cslsk-ban is ugyanúgy szopat a klíma, tavaly is és idén is klímakompresszor szét, valami kicserél (két különböző dolog), gázzal feltölt, majd mehet. tavaly 45 + klimahűtő(20) volt, idén már csak 35...

Nekem elvileg megy a kompresszor, nincs vele baj, "csak" a "pajzsoknál" lévő tömítést kellene cserélni.. ott elengedte az anyagot... igaz, ez már tavaly..elött :lol: volt.. és azóta áll.. az meg nem C vitamin neki...

Akkor mondtak rá egy 50-est munkadíj,gáz, anyag..

De sajnos az a baj, hogy öregek ezek a rendszerek már.. valamit felújítasz.. bírja a strapát, viszont lesz egy másik öreg gyenge láncszem ami megadja magát...

Viszont ha már van benne, csak b@..tatja az ember agyát, pláne 38 fokban, hogy meg kellene csináltatni..

Link to comment
Megosztás:

Azért ez a mondat is érdekes, miért különböztetik meg a ccm-et?: "Az összeg kétszeresére számíthat, akit kétezer köbcentinél nagyobb hengerűrtartalmú kocsival kapnak el, minden egyéb járműfajta vezetőjét egy százasra bírságolják"

Számoljunk csak... papíron 1998 ccm, akkor 3997 köbcentiig jó vagyok :lol:

Ez a "minden egyéb járműfajta" is elég érdekes megfogalmazás így önmagában (igaz önmagában az első mondat is). Vagyis, ha stimmel minden akkor is megbaxnak? :lol:

Nem csak az a baj, hogy nem gondolják át a törvényeket, hanem, hogy a magyarórákról is hiányoztak :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor mondtak rá egy 50-est munkadíj,gáz, anyag..

Viszont ha már van benne, csak b@..tatja az ember agyát, pláne 38 fokban, hogy meg kellene csináltatni..

Itt csináltattam szerintem normálisak nemtom mennyire esik ki Neked a XVI-XIV-X határa

http://www.antarktiszklima.hu/kapcsolat/index.php

és ha ötvenért megcsinálják jóra akkor mire vársz? nyáron megdöglesz a fekete kocsiban, és aki klímás kocsit keres nem fog megvenni egy olyat amiben sz@r, úgyhogy mindenképp meg kell csináltatnod. max vidd el több helyre vagy kérdezz körbe hol a legolcsóbb

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.