Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Aki tudott készíteni nagyfelbontású, jóminőségű képet az kérem küldje el a mailcimemre!

Minnél nagyobb a kép, annál jobb!

itt most számít a méret (kivételes helyzet :lol:

Akkor áttolom a mailcímedre az összeset. Nem fikázni :wink: , mert nem sikerült sajnos mindegyik jól ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet mindenkinek!

Nagyon jó volt a találkozó, jól éreztük magunkat! ;)

A szervezőknek gratula!!!

Remélem jövőre is megrendezésre kerül.

Az általunk készített fotókat délután vagy este feltesszük.

Jól megcsodáltam és le is fotóztam az autókádat :wink:

Link to comment
Megosztás:

Bazs: láttam az autódat (mint ahogy még sokat  :lol:  ); mikor szombat délután megérkeztem, nem messze tőled parkoltam le, gondoltam majd jól megvárlak a kocsidnál és bemutatkozom illően  :mrgreen:  , de tényleg elég elfoglaltak lehettetek, mert nem láttalak  ;)  

futkározás volt bőven, de voltak nálam elfoglaltabb rendezők is ;-)

ami késik, nem múlik, lesz még tali bőven :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A szervezőknek gratuláció, ekkora szintű szervezés nem volt egyszerű.

Egy fájó pontom volt a Ganszta - nem stílusom - mint hallottam elég bunkón viselkedett. Autogram helyett egy nagy fütyit rajzolt a lány pólójára. hmm... A Re-G százszor jobb műsort adott !

Ja meg volt egy csákó aki egy Astrával éjjel 2-kor azt hitte a Blitz-Hitzen van (a bunkó németek közt a bunkó magyarja) és némi nézeteltéréssel kellett tudatnom vele, hogy ez nem az. Valszeg nem olvasta el a találkozó szabályzatának összes pontját.

Na szóval egy jó kis hétvége volt, amit a szervezők csináltak nekünk.

Link to comment
Megosztás:

Ha másra nem, arra jó volt a tali, hogy a kialakult Opel klubos peszimizmusom elpárologjon.;)

Ami még akkor alakult ki amikor én még nemjártam közétek :wink:

Hemi bácsi!

Színház az élet. A darab meg nem lehet szar mert közösen játszunk benne :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ja meg volt egy csákó aki egy Astrával éjjel 2-kor azt hitte a Blitz-Hitzen van (a bunkó németek közt a bunkó magyarja) és némi nézeteltéréssel kellett tudatnom vele, hogy ez nem az. Valszeg nem olvasta el a találkozó szabályzatának összes pontját.

ez nem a redline volt? :roll: ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.