Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

Az elszámolásnál nem volt gond? Én például két sorszámot is kaptam a szélvédőmre. Én voltam a 0151 meg a 0309 is!

Kétszer persze nem fizettem! :wink:

Erről jut eszembe én meg nem kértem senkitől sem a költőpénzem, na mindegy, majd vip vengégek leszünk az évzárón ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

De ti jól éreztétek magatokat ugye???Én spec a tuc-tuc ellenére nagyon jól éreztem magam (és nem kezdtem saját Brutallicát üvölttetni az autómból). Hatalmas élmény volt részt venni rajta, úgy érzem hálával tartozunk a vezetőknek. Mert nekik nem mondta senki, hogy elsőre lehetetlen ilyen nagy, és jó bulit szervezni, így megszervezték. :prayer:

Link to comment
Megosztás:

De ti jól éreztétek magatokat ugye???Én spec a tuc-tuc ellenére nagyon jól éreztem magam (és nem kezdtem saját Brutallicát üvölttetni az autómból). Hatalmas élmény volt részt venni rajta, úgy érzem hálával tartozunk a vezetőknek. Mert nekik nem mondta senki, hogy elsőre lehetetlen ilyen nagy, és jó bulit szervezni, így megszervezték. :prayer:

Mondom papa: Iszonyat jó volt!!!

Respect minden szerevezőnek!

Asszonyod meg eléggé meglepödőtt,amikor elárultam neki szombat este a rendezvénysátorban,hogy ki kicsoda a forumon! ;) Másféle embert képzelt a J0hnny Mnemonic név mögé!Látni kellett volna az arckifejezését! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Heeheee, pedig már találkoztaok kecsón, és én mondtam neki h te ki vagy, akkor is meglepődött, de úgy látszik feledékeny. Én is gyakran csak viszonoztam egy-egy üdvözletet, mintha ezer éve ismerném az adott kedves cartársat, holott fingom sem volt ki is köszönt rám. :oops: :oops: Van ez így.

Látnod kellett volna melinda arcát, mikor bemutattam neki aztec komát. ;)

Link to comment
Megosztás:

Heeheee, pedig már találkoztaok kecsón, és én mondtam neki h te ki vagy, akkor is meglepődött, de úgy látszik feledékeny. Én is gyakran csak viszonoztam egy-egy üdvözletet, mintha ezer éve ismerném az adott kedves cartársat, holott fingom sem volt ki is köszönt rám. :oops: :oops: Van ez így.

Látnod kellett volna melinda arcát, mikor bemutattam neki aztec komát. :lol:

Na ő pl nekem is szürke folt még! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nézz be a Gsi Topikba.. nemrég linkelt képet .)

Megnéztem a videókat.. háát a testfestett lányok.. a vékonykább vöröses csaj úgy nézett ki baromira unhatta a showt.. vagy nagyon nem volt a kedvére..

ők "hivatásos demolányok" vagy vkinek a vkijei? a szöszi viszont aranyos volt.. szépen mosolygott, pózólt, felszabadúltabb volt..

Nah és most nekiugrok uhuhuhu képeinek.. asszem ma se alszok ;)

Link to comment
Megosztás:

Látnod kellett volna melinda arcát, mikor bemutattam neki aztec komát. :lol:

hasonlow volt mikor Haga és Turner párossal megismerkedtem és mikor Wolfival... csak Wolfinál az volt a gáz h nem volt annyira pijás mint a mi brigádunk amikor is cryin Tomiékkal témáztunk ;) :lol:

de a nyerő meglepit nyuszmusz vitte az 100 :(

Link to comment
Megosztás:

Ami késik nem múlik :wink:

Redi az nem Te voltál hanem vmi IDU-xxx és a füstölést az orcánk elött csinálta.... ha mondjuk ezt vhol a városban éjjel csinálja még örülök is neki, csak ott 1 kicsit megállt nekünk a gummafüst ;)

Wolfi csakjó lett volna italozni 1ütt nu :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali Mindenkinek!

Bulis képeket senki nem rak fel vagy eltűntek a haza úton? :roll:

Amin nem 'csak' autók, hanem a szombat esti lerészegedett emberek vannak?

Persze szépek a kocsik is, meg a jányok ruci nélkül, de biztos, hogy legalább 4-5 ember kattogott este, mégse nem van nyoma :oops:[/font:790a833d3d]

Link to comment
Megosztás:

Mint pl? Ugyan úgy szerinted sírtam vagy baj, hogy nórmálisan beszélgetek valakivel a multról?

Tomi akkor ott arra amit mondtál nem lehetett máshogy reagálni.

Vedd figyelembe hogy alkohol is fogyott rendesen.

Lépj túl ezen, elröhögcséltünk és ahoyg Te is mondtad nem szabad mindent szó szerint venni......

Link to comment
Megosztás:

Sorry az én hibám, nem írtam bele, hogy a tömörített izéket én m.helyen nem tudom megnézni, így a Te képeidet sem. De amennyire emlékszem, Te szombat este nem is nagyon fotóztál az eredményhírdetések után :roll: Legalábbis iszogatva, zenére ugrálva nem láttalak Téged ;)

nfs és feca képei autókból állnak, azokat már láttam. a lányok vetkőznek videó bár szombat esti, de azt írtam hogy azon kívüli akármi bulis kép ami érdekelne.[/font:1a11ebce3c]

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.