Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

Én is megköszönöm a szervezőknek, hogy ismét jól érezhettük magunkat, szerintem nagyon jól sikerült minden. :D

Péntek este sikerült keményen leittasodni, és mire Balázskával elhatároztuk hogy le kellene pihenni kicsit, már világos volt. Ezután marha jól esett Szandi ébresztése reggel fél9kor, hogy menni kell Siófokra... de miután még kicsit részegen ébredtem, a siófoki túra nekem csak 11 után volt lehetséges, addigra kúráltam ki magam 3x-i reggelizéssel. :D

A szombati nap nagyon király volt, annyi program és tennivaló akadt, hogy egy percre nem tudtam leülni, kipihenni a péntek esti fáradalmakat. ;) Ezúton is bocs azoktól az emberektől, akikkel beszélni akartam, de mindig csak elrohantam előttük. ;)

A hétvége ugyan nekem nem volt valami szerencsés, de mindenképpen megérte lemennem a talira. :lol: Pénteken a szlalomon sikerült odébbrakni az Astrával egy masszív kukát, amit az index és a sárvédőlemez bánt. Ennyi el is fér egy versenygépen... aztán szombaton sikerült "demóautózás" közben még jobban lekönnyíteni ugyanazt az oldalt elöl az Astrán. Úgyhogy most lököst és első lámpát is kell vadászni a géphez. :roll: És ezek után még a vasárnapi verseny is elmaradt Tamásiban, amit a szervezők elfelejtettek előre közölni. :evil:

"háát a testfestett lányok.. a vékonykább vöröses csaj úgy nézett ki baromira unhatta a showt.. vagy nagyon nem volt a kedvére..

ők "hivatásos demolányok" vagy vkinek a vkijei? a szöszi viszont aranyos volt.. szépen mosolygott, pózólt, felszabadúltabb volt.. "

ööööö... asszem én voltam a ludas a dologban... :D

Niki (a vöröses hajú lány) ült mellettem, amikor 100 feletti sebességgel

leromboltam az Astra elejét. :lol: És ő nagyon megijedt. Bár utána ápolgattam a lelkivilágát, de eléggé rajtamaradt a napi élmény (vagy csak én voltam fárasztó? :( ).

Nyuszmusz! Lógsz egy Tigra bemutatóval! :D

Turner! Majdnem sírvafakadtam hazafelé, amikor eszembe jutott, hogy nem jutottam el hozzád szombat este sütit kóstolni! Remélem pótolhatjuk! :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

"Az a jó a dologban, hogy én direkt nem akartam, hogy összepopsizzák a verdát, de amíg én kajáltam Krisztián sikeresen véghezvitte a projektet...

De ne itten offoljunk ám azt a hét szentségit..."

Aha. Otthon add be ezt a mesét... ;) :lol: :lol:

Turner!

Nem lesz az erőszak... :(

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Köszönet Mindenkinek a szervezkedésért, + hogy ott lehettünk, s játsz6ttunk Nektek! Remekül éreztük magunkat (főleg a szúnyogriasztó spray felhordása, vmint a koncert előtti gyors kajálás után ;) ).

Sajna, a szombati konvojból - ezzel 1ütt minden további programból - már ki kellett maradnunk, pesti elfoglaltságunk miatt.

De lesz még tali!

Még 1x köszi! Remélem, Ti is jól éreztétek Magatokat kedélyes reggae-bulinkon.

Peace&Love&Re-G

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csak hozzá szerettem volna szólni a fórumhoz:)))

Nagyon tetszik és ha lesz időm sűrün látogatni is fogom!

A találkozóról pedig szintén csak annyit, hogy eddigi klubbtagságom óta, perszsze beleértve a MAnta klubtagságomat is, EZ VOLT A LEG LEG LEG KIRÁLYABB TALÁLKOZÓ!!!!!

Sziasztok!;)))

Bázzz.... hova jutottunk :lol:

Hernád Mester is fórumozik? Mi történhetett... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A hétvége ugyan nekem nem volt valami szerencsés, de mindenképpen megérte lemennem a talira. :lol: Pénteken a szlalomon sikerült odébbrakni az Astrával egy masszív kukát, amit az index és a sárvédőlemez bánt. Ennyi el is fér egy versenygépen... aztán szombaton sikerült "demóautózás" közben még jobban lekönnyíteni ugyanazt az oldalt elöl az Astrán. Úgyhogy most lököst és első lámpát is kell vadászni a géphez. :roll: És ezek után még a vasárnapi verseny is elmaradt Tamásiban, amit a szervezők elfelejtettek előre közölni. :evil:
Ejj.. ejj.. hát ezeket meg hogyen?

ööööö... asszem én voltam a ludas a dologban... :(

Niki (a vöröses hajú lány) ült mellettem, amikor 100 feletti sebességgel

leromboltam az Astra elejét. :lol: És ő nagyon megijedt.

Jaaa.. háát igy már kezdem érteni..

Bár utána ápolgattam a lelkivilágát, de eléggé rajtamaradt a napi élmény.

na igy meg már tökéletesen (meg)értem.. :wink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.