Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akinek szüksége lenne ilyen nyakpántra az keressen meg Szombaton vagy Vasárnap B.szemesen.

450Ft/dbhttp://img.tar.hu/gepard/size2/14813006.jpg

Köszönjük a felajánlást Pisti!

Akinek kell ilyen cucc az irjon a gepárdnak pü-t vagy keresse meg személyesen. Kérem, hogy ne a topikot töltsük meg azzal, hogy mindenki ide gépeli be az igényét!!

Van már igy is elég fölösleges csevej.

Link to comment
Megosztás:

Így igaz, de ez benne volt abban az emailban is amit látom hiába írtunk neked:)))))))))))))))

Nem, semmiképpen sem volt hiábavaló, mert az alapján számoltam ki, csak kicsi vagyok és féltem hogy valamit elszámolok. :lol:

Köszi szépen a segítséget! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Jó újra Köztetek, Fejek!

Az van, h pénteken mennénk a Kedvesemmel (ya, meg a zenekarral :D ), este játszunk Nektek lazulós reggae-zenét, ami azért jó, mert jó. Aztán zenekar el, de énségem (másodmagammal) meghúzódnék vhol éjszakára, h részesei lehessünk a találkozó szombat délelőtti részének.

Most jön a szomorú: kora du. el kell hagynunk a helyszínt, mert aznap este játszunk Bp-en, a Trafóban. (Csak azért, h nehogy 1szer ott lehessek 1 királyságos Opel-talin! :lol: :) :( Na, de ez van.

Kérdésem: lehetséges-e 1 éjszakára foglalnom 1 faházi szobát 2 személyre?

Brékó, bréééékóóóó!!!!!

Köszi a választ, ha jön.

Peace&Love

Red!

Kúúúúúl a Jamaica-zászlód! Lehetne nekem hasonlót?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.