Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

100 ezer körül már elég tisztességes hangú és tudású fejet lehet vásárolni, de az nem Blaupunkt..... :rolleyes:

Sőt ha nem szükséges annyiért egy komoly fejegység akkor lehet egy közép kategóriás fejegységet és egy jobb első komponens szettet venni de lehet hogy még egy akciós henger vagy láda belefér erőstőivel !!! És kész az amatőr hifi kategória

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök Mindenkit!

Van egy lassan éves múltra tekintő CDR500 Delco hibája az autómnak: magától bekapcsol, bárhol, bármikor. Úgy vettem észre, hogy a CD-t indítja, ez átkapcsol a rádióra és szól, ha kell, ha nem. A legjobb, hogy sajnos mindíg nagy hangerőálláson kapcsol be (már mindent állítottam, ezen sem lehet változtatni).

Nincs valakinek jó, hozzáértő ismerőse, aki meg tudná javítani? Gondlom, nem oltári nagy baja lehet.

Debrecen legprofibb szerelője feladta, kb 6 hét javítás után!

Ködzi, Imi

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök Mindenkit!

Van egy lassan éves múltra tekintő CDR500 Delco hibája az autómnak: magától bekapcsol, bárhol, bármikor. Úgy vettem észre, hogy a CD-t indítja, ez átkapcsol a rádióra és szól, ha kell, ha nem. A legjobb, hogy sajnos mindíg nagy hangerőálláson kapcsol be (már mindent állítottam, ezen sem lehet változtatni).

Nincs valakinek jó, hozzáértő ismerőse, aki meg tudná javítani? Gondlom, nem oltári nagy baja lehet.

Debrecen legprofibb szerelője feladta, kb 6 hét javítás után!

Ködzi, Imi

Hello!

Hát látom nem adtad fel, én múltkor az egyik ismerősőmnek kerestem autóhifi szerelőt és a

www.hifi-station.hu oldalon ezt a telefonszámot és címet adták hogy jól elfogadható áron dolgozik igaz ez Budapesten a XVII kerben van de egy próbát telefonon megér!

253-53-40 ,Cinkotai út 2.

Üdv

Levente

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! valaki felsötétítene hogy hogyan kell levenni a hátsó ablaktekerentyűbizgentyűt?

Jól megrezgéscsillapítom meg hang és hőszigetelem az ajtokat meg mindent amit lehet ....de a tekerentyűt nem tom hogy kell leszedni...

Az ablaklehúzó kar mögött van egy ún. OMEGA -gyűrű, azt kell kitolni és a kar magad felé húzva levehető.

Csavarhúzóval, vagy áthúzol mögötte egy vékony rongyot, az beleakad a gyűrűbe és magával viszi amikor elhúztad a rongyot... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Aki még komponens szett vásárlás előtt áll érdemes odafigyelni a SAL -ra, mostanában elég korrekt cuccokat csinál elfogadható árban:

07987_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

• mély-közép: 165 mm PEI kónusz

• magas: 25 mm PEI dómsugárzó

• PTK túlterhelés elleni védelem

• szabályozható magassugárzó kimeneti szint a hangváltón

• zenei terhelhetőség: 220 W (2 x 110 W max.)

• frekvencia-átvitel: 35-21.000 Hz

• érzékenység: 89 dB

11 990,00 HUF / pr

Link to comment
Megosztás:

Aki még komponens szett vásárlás előtt áll érdemes odafigyelni a SAL -ra, mostanában elég korrekt cuccokat csinál elfogadható árban:

http://kepfeltoltes.hu/080706/07987_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

• mély-közép: 165 mm PEI kónusz

• magas: 25 mm PEI dómsugárzó

• PTK túlterhelés elleni védelem

• szabályozható magassugárzó kimeneti szint a hangváltón

• zenei terhelhetőség: 220 W (2 x 110 W max.)

• frekvencia-átvitel: 35-21.000 Hz

• érzékenység: 89 dB

11 990,00 HUF / pr

Köszönet!!!!!!!

Egyépként már én is néztem, nem is rossz márha csak kicsit is hasonlít a hangja ahhoz amiről lekoppintották.... mert ugye ez HERTZ koppintás!

China módra :rolleyes:

Módosítva : mackosajt
Képpel nem idézünk! Az idézett szövegben található [IMG]-ket tessék törölni!
Link to comment
Megosztás:

Hertz Mille MLK 165 - Hi-Fidelity At It's Finest

Hi-Fidelity At It's Finest

writer: Bob Morrow

photographer: Casey Thorson

When I started installing car audio professionally in the late '70s, if you truly wanted high-quality sound for your audio system there were very few domestic speaker choices. Back then you had to go with European drivers to achieve these hi-fidelity goals. Since then many players have come and gone, both domestically and internationally, but some of the best sounding speaker systems still arrive from across the pond. This month I had the privilege of auditioning the Hertz Mille MLK 165 6.5" component system from Italy that retails for $999.

Link to comment
Megosztás:

Aki még komponens szett vásárlás előtt áll érdemes odafigyelni a SAL -ra, mostanában elég korrekt cuccokat csinál elfogadható árban:

• mély-közép: 165 mm PEI kónusz

• magas: 25 mm PEI dómsugárzó

• PTK túlterhelés elleni védelem

• szabályozható magassugárzó kimeneti szint a hangváltón

• zenei terhelhetőség: 220 W (2 x 110 W max.)

• frekvencia-átvitel: 35-21.000 Hz

• érzékenység: 89 dB

11 990,00 HUF / pr

Enek mi is a pontos típusa?Hogy utánna tudjak nézni, hogy nálunk lehet-e kapni valahol.

Akkor ezt ajánlod?

Link to comment
Megosztás:

Meglett?

Áááá... lemaradtam.

Én most ezt a hangszórót fogom megtesztelni egyik barátunk autójában:

07994.jpg

SAL VPRO16S, elvben 19.990 Ft / pár.

Meglátjuk.

A mélyközép, meg a váltó korrektnek tűnik, de a magas fáziskúpja kicsit zavaró. Nemtom még, hogyan fogom beépíteni, de nem plug&play, az biztos.

Link to comment
Megosztás:

Már annyira híg az összes gagyi gyártó, hogy talán még azt is beveszem hogy jó a sal meg a hertz. Bár hallanék egy jót is! Talán a Pick! :rolleyes:

Na, majd meghallgatod, ha kész lesz.

Annyira nem lehet majd gagyi, mert egy Emphaser EA-470-et megcsíptem hozzá eBayen, meg a fej is elég korrekt, Pio DEH-P77..... meglássuk. Vagy inkább meghalljuk.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Meg kéne halgatni azt a sal-t. de 12 ezerért nem nagyon lehet melléfogni vele, max ha xar kidobod :rolleyes:

Te jól megveszed és jól beszereled és jól meghalgatod és jól megvéleményezed, én meg jol eltárolom az agyamban, aztán lehet jól kiprobálom.....

Egyépként www.sal.hu és sztem nézz a neten beszerelő keretet is mert kelleni fog, meg normális kábel...meg rezgéscsillapítás...meg....meg....meg....

Link to comment
Megosztás:

Áááá... lemaradtam.

Én most ezt a hangszórót fogom megtesztelni egyik barátunk autójában:

SAL VPRO16S, elvben 19.990 Ft / pár.

Meglátjuk.

A mélyközép, meg a váltó korrektnek tűnik, de a magas fáziskúpja kicsit zavaró. Nemtom még, hogyan fogom beépíteni, de nem plug&play, az biztos.

NEMÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát nem jó neked a JÓ kis MTX?!?!

Nehogy lejjebb add nekem mert soha többé nem nézem meg a honlapod! :rolleyes:

Pedig minden nap megnézem hátha fejlesztgetsz valami újjat és ellesnivalót... ;)

Link to comment
Megosztás:

Már annyira híg az összes gagyi gyártó, hogy talán még azt is beveszem hogy jó a sal meg a hertz. Bár hallanék egy jót is! Talán a Pick! :rolleyes:

ÁÁÁÁÁ A Hertz mé nem jó? Sztem halgasd meg előbb... Kb A Mille olyan szettben mint erősítőben a Thesis HV Venti....

Ne húúúz le olyat amit nem ismersz ez nem a paprikás kúbász azé.... ;)

Beleraknánk a kabriolé ba azt csukott tetővel járnál egész nyáron hogy élvezhesd a zenét....

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁ A Hertz mé nem jó? Sztem halgasd meg előbb... Kb A Mille olyan szettben mint erősítőben a Thesis HV Venti....

Ne húúúz le olyat amit nem ismersz ez nem a paprikás kúbász azé.... :rolleyes:

Beleraknánk a kabriolé ba azt csukott tetővel járnál egész nyáron hogy élvezhesd a zenét....

Hallottam már hertzet. Idáig nem volt jó egyik sem. Biztos van jó modellje is.

Link to comment
Megosztás:

NEMÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát nem jó neked a JÓ kis MTX?!?!

Nehogy lejjebb add nekem mert soha többé nem nézem meg a honlapod! :rolleyes:

Pedig minden nap megnézem hátha fejlesztgetsz valami újjat és ellesnivalót... ;)

Nem nekem lesz - működő dologhoz nem nyúlunk hozzá.... . ;)

Azért ez lesz, és nem pl. GZ, hogy beleférjen a project budget-be.... Persze én nem 20k-ért veszem.... :lol:

Hallottam már hertzet. Idáig nem volt jó egyik sem. Biztos van jó modellje is.

Jó, hát amikor a Hertz bejött, akkor még elég "einsteiger" klasse volt, de azóta sokat fejlődött. Akkor az olaszoktól a Ciare meg a Coral ment nagyon, most már nem nagyon hallani felőlük (kár, mert a Coral HE165 igencsak jó mélyközép volt.... Jut eszembe, van még a garázsban egy pár SD165... :lol: ).

Megjegyezném, hogy az Audison háza táján jegyzik a Hertz-et, szóval már csak ezért sem kéne legagyizni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.