Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

On 2015. 12. 30. at 19:01, Somi írta:

 

On 2015. 12. 26. at 20:18, Cserenkov írta:

Ilyet honnan lehet szerválni?

https://www.youtube.com/watch?v=SZQXzToI2u8

Van ilyenem raktáron!

Szia. látom te mestere vagy a rádiókba. Nekem a gépembe cd30-van, az lenne a kérdésem, hogy valahogyan összelehet ezzel hozni ami a youtube-n van és esetleg neked is?

Link to comment
Megosztás:

16 órája, Laci781 írta:

Szia. látom te mestere vagy a rádiókba. Nekem a gépembe cd30-van, az lenne a kérdésem, hogy valahogyan összelehet ezzel hozni ami a youtube-n van és esetleg neked is?

Ha van AUX bemeneted összehozható, amúgy nem.

Link to comment
Megosztás:

23 órája, Laci781 írta:

Szia. látom te mestere vagy a rádiókba. Nekem a gépembe cd30-van, az lenne a kérdésem, hogy valahogyan összelehet ezzel hozni ami a youtube-n van és esetleg neked is?

 

On 2015. 12. 30. at 19:01, Somi írta:

Van ilyenem raktáron!

 

Üdv. Tudsz még ilyet szerezni. Mi pénz egy ilyen?

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 05. at 22:48, Laci781 írta:

Szia. látom te mestere vagy a rádiókba. Nekem a gépembe cd30-van, az lenne a kérdésem, hogy valahogyan összelehet ezzel hozni ami a youtube-n van és esetleg neked is?

 

On 2015. 12. 30. at 19:01, Somi írta:

Van ilyenem raktáron!

 

Üdv. Tudsz még ilyet szerezni. Mi pénz egy ilyen?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Először is bocs ha már volt ilyen téma korábban, nem tudtam átolvasni mind a 49 oldalt. :)

Szóval van egy H-s astrám, amiben jelenleg csak Audio CD-t tudok hallgatni. Szeretném lecserélni, hogy mp3-at is tudjak hallgatni USB-ről. A kérdésem csak annyi lenne, hogy milyen lehetőségeim vannak, illetve melyiknek mi az ára (tól-ig)? Van egy ládám is erősítővel, azokat is szeretném rákötni.

Köszi előre is a segítséget!

Üdv,

Gábor

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 04. 13. at 18:24, Gaben87 írta:

Sziasztok!

Először is bocs ha már volt ilyen téma korábban, nem tudtam átolvasni mind a 49 oldalt. :)

Szóval van egy H-s astrám, amiben jelenleg csak Audio CD-t tudok hallgatni. Szeretném lecserélni, hogy mp3-at is tudjak hallgatni USB-ről. A kérdésem csak annyi lenne, hogy milyen lehetőségeim vannak, illetve melyiknek mi az ára (tól-ig)? Van egy ládám is erősítővel, azokat is szeretném rákötni.

Köszi előre is a segítséget!

Üdv,

Gábor

szia!

Létezik több megoldás is, attól függően pontosan mik az elképzelések, gyári fejegységben tudok segíteni, ha gondolod!

privatryan@freemail.hu

 

írj és megbeszéljük!

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 04. 14. at 21:40, Somi írta:

szia!

Létezik több megoldás is, attól függően pontosan mik az elképzelések, gyári fejegységben tudok segíteni, ha gondolod!

privatryan@freemail.hu

 

írj és megbeszéljük!

szia Somi,

küldtem egy emailt, lécci megnézed

kösz

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
21 órája, fodi108 írta:

Szia, egy olyan kérdésem lenne, hogy nekem van egy CD70 navis fejegységem és hogy tudnék aux-rol zenét hallgatni?

Szia!

Ki kell épiteni a fejegységben, pótolni a hiányzó alktrészeket, programozni, és szoftvert kell frissiteni!

Gyári minőségben megoldható, megtudom csinálni, ha gondolod!

privatryan@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

1 óra, csidabida írta:

Sziasztok . Olyan kérdésem lenne ,hogy Cd 30 rádió beszerelhető-e 2003 c Corsába ,ha a csatik abszolút nem stimmelnek.?

Ha mas a csatlakozo, akkor a kocsi nyilvan nem CAN buszos, igy a kijelzon nem fognak megjelenni a dolgok, nem lehet tavvezerelni, stb.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 06. 08. at 20:37, csidabida írta:

Sziasztok . Olyan kérdésem lenne ,hogy Cd 30 rádió beszerelhető-e 2003 c Corsába ,ha a csatik abszolút nem stimmelnek.?

Csatlakozó, kijelző cserékkel beszerelhető, de nem igazán ér annyit!, hangzásra a cdr2005 még jobb is, és az gyárilag volt benne!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 06. 11. at 13:21, csidabida írta:

Csatik megvannak. Kipróbáltam,de 5mp-enként  be sípol. Gondolom a rátanítás felejtős. CDR2005 - ötre nehéz rá lelni :(

Ha be van kábelezve, akkor fel lehet tanitani elvileg, azért nem olyan lehetetlen a cdr2005

Link to comment
Megosztás:

34 perce, csidabida írta:

Beszereztem egy cdr2005-öst. kódolás előtt beletetten egy CD. és nem adja ki. Viszont nem bírom rávenni,hogy kérje a kódot. Lehet a Cd miatt ? Elvileg kitudom szedni ha kiemelem a mechanikát mozgató motort :)

Nem a CD-n mulik... Mit ir a kijelzore?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.